Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to mezera v systemu
  • Jack1947
    Tady se hodí to staré známé - KDo maže ten jede *3* V případě ubinauts to platí více než dvojnásob. *2*
    • Jo na cestě do pekla předehnali i komouše. Zajímalo by mně, kdy jim dojde že si to u lidí serou. Do té doby nelze poznamenat nic jiného než 7734.
  • aha "Zákazník při tom často ani neví, že zrovna s tímhle obchodem má být něco v nepořádku." ... tak to me pobavilo, manik koupi za zlomek ceny a mysli si, ze je to vsechno OK, jak vyhral nad systemem... ? :D
    • V punku to tak funguje. Ale je to často mnohem jednodušší. Vyseru se na systém a zaplatím ....
    • Paulcz
      co když to koupí za plnou cenu ?
  • Prosím všechny kteří se ubisoftu zastávají: jestli si někdy na dovolené koupíte levné značkové oblečení je to NELEGÁLNÍ, protože u nás je dražší, takže jakmile překročíte hranice zpět do ČR běžte českým pobočkám rozdíl doplatit!!!
    • smejki
      Však když si koupíš telefon, který je původem mimo tvůj region, může ti u nás velice snadno neplatit záruční servis u výrobce. Je to jen na něm. Ostatně v EU je odpovědný vždy prodejce a proto ti musí On zajistit služby, které ti podle podmínek může odmítnout zajistiti výrobce. Šedej trh je šedej trh, ať už jde o jakýkoliv zboží, a kdo se s ním zahazuje měl by si uvědomovat rizika. Až budou mít gatě autorizovaný servisy, bude to podobný.
      Docela by mě zajímaly obchodní podmínky šedejch resellerů her. Skoro bych se vsadil, že tam bude klauzule, že oni vůbec neodpovídají za odmítnutí služeb třetími stranami, i kdyby daná služba měla být nutností pro správnou funkci produktu. Na druhou stranu produkt musí být podle práva plně funkční a tohle by to asi mělo být napadnutelné. Čort znájet.
      Asi taky přihodim pár vykřičníků, ať to má váhu.
      !!!!1!1!1!1!1!1
      • Neplati pro autorska dila. Prodejce v tomto pripade dodal presne to, co sis koupil - tedy cislo, ktere proslo pri registraci.
    • Nesmyslné přirovnání. Ubisoft si s Uplay stanovil podmínky, které každý hráč při používání musel potvrdit a které nepochybně obsahovaly i pravidla ohledně takovýchto nákupů a následné tresty při porušení...
      Pokud to někdo odsouhlasil a nakoupil neofiko, je to jen a jen jeho chyba a může být naštvaný akorát na sebe.

      A na ceny se vymlouvat fakt nelze, každý si může počkat na slevy...
      • nerikej, četl jsi to? v tech podminkach nic o tom neni
        • Je to můj předpoklad, protože pokud by se ukázalo, že nic takového tam není a Ubi jednají bez toho, aniž by jejich činy byly podpořené licenčním ujednáním, tak mají na krku žalob jak p*ase...a věř, že legální věci si velké firmy umí pohlídat...
          • Lotr
            Tak jsem si otevřel licenci u AC Black Flag.
            Nic
            Žádné takové ujednání neexistuje. Ale je tam jedno lepší.
            Software je ti zapůjčen. Je pořád ve vlastnictví Ubisoftu.

            A k těm žalobám.Tyhle věci jsou právně nepostihnutelné. Zákony ohledně autorských práv jsou zastaralé a mnohdy nedokáží ošetřit podobné specifické případy.
            A co zákon nezakazuje to není zakázáno.

            edit
            tak jsem si pročetl i Uplay EULA a nic.
            • 2Rust: OMG to ses takovej keten ze nezvladnes precis 10 odstavcu AZ (kterej je stejnej po cely EU) abys zjistil, ze prodejem licence se vycerpa pravo k dany kopii, takze o zadnou zapujcku nejde, a prave proto ses i ze zakona opravnen tu svoji "licenci" preprodat dal?

              Psat si do nejakych plku pak muze kdo chce co chce, protoze to je v rozporu se zakonem a tudiz jako by nebylo.
            • Do pr*ele, děláte si tady už srandu? Co tě překvapuje na tom, že software je ti zapůjčen??? Kupuješ licenci, vždycky to tak bylo, kriste pane. Otevři alespoň wiki - software.

              OMG. My připadá, že je tady každej druhej 5 minut na světě, ty vole.
            • Edit: A podotykam, ze na to tema uz v EU probehlo i nekolik soudu, a vydavatele (vcetne valve) ty soudy projeli.
            • Jenze tady jde o $$$, a to zakon postihnout umi. Autosky dilo ti neprodava (ani nemuze) prodejce. On jen vystupuje v roli opravnenho prostrednika. Navic ti hru muzu klidne (zcela legalne) prodat i ja, jen protoze budu fyzicka osoba, nebudu v roli opravne osoby s tebou uzavrit licencni smlouvu, a tudiz pak ten soft pouzivas vyhradne dle AZ (a licence se na tebe vubec nevztahuje).

              Navic tu jde zcela zjevne o podvod - na strane ubi. Protoze oni vsechny ty klice akceptovali.
            • software je zapujčen tomu kdo se preukaže klíčem
            • Lotr
              No jo ale to je hlavně dáno mentalitou Američanů.
              V Americe totiž ty nemusíš dokazovat že máš pravdu ale protistrana musí dokázat že to co dělá je povolené či alespoň není zakázané.
            • Jack1947
              Stát se něco podobného např v USA (kde se to nestane, není důvod proč) tak tam by to s jejich soudním systémem. Zas o nečem jiném.
    • Jack1947
      Pokud je to v USa a necháš tam cenovku tak ti to proclý i za dvojnásobek ceny, není nad čr. *3*
  • mně nenaserou na verzi z torrentu žádnej klýč nepotřebuju aspoň vím, že kupovat hry od Ubisoftu rozhodně ne
    • "mně nenaserou na verzi z torrentu žádnej klýč nepotřebuju aspoň vím" - Tohle je fakt naprosto epickej vrchol vyjadrovani. To si nekam zapisu a tride to potom pripichnu na nastenku a napisu tam "ucte se, abyste nedopadli takhle"
    • Být tebou tak si spíše koupím učebnici Čj.
      • gramarNAZI
        • to neni zadnej gramarNAZI. Ty prasarny co tu lidi pisou jsou hrozny. Neumi to ani psat ale hlavne ze hraje hry. Jakakoliv gramaticka oprava dotycneho znamena okamzite gramarNAZI. To to mam prehlizet jak nekdo pise jak retardek? Facku tak velku ze bys drhuou chytil o zed.
  • Na hrubý pytel hrubá záplata!!! Kupovat hry od Ivana, Mao Ce Tunga a Ho ČI Mina se nevyplácí.
    • Hnisavec
      PC dmnti nevedia ani hry kupovať...že master race..stavím sa, že polka nevie ani Windows preinštalovať a hrá v 800x600 lebo nastaviť grafiku je nad ich možnosti. keď už kupujete z hongkongu, tak to robte od serióznych predajcov: http://mariio128.com
      • jj, utratí prachy za extrémě předražený HW a pak šmejděj v temných zákoutích internetu, kde by hru sehnali za pár centů. Mistrný tah od Ubi, tidle lidi nejsou nic jiného než vykutálení piráti.
        • vy konzolisti zas koupíte za 60€ hru s hraci dobou 5 hodin
          my pcckari pouzivame mozek
          • Sorry, ale mozek není pes. Když budeš to slovo pořád vyslovovat, tak se k tobě nevrátí.
            BTW: hru za 60euro? Hrací doba 5 hodin? Díky, vždy jsem tušil, že zdejší PCtardi nemají o konzolích a konzolovém trhu žádnou představu, ale ty jsi mi to konečně naplno dokázal.
            • dtto
            • fak yor ingliš nolidž
            • very argument, much smart.
            • Psychotic
              Jack: Hm... a napadlo tě... já nevím... nekupovat každou hru co vyjde v den vydání? Jen taková malá rada. A neboj, je zadarmo. Nechtěl bych tě zatížit ještě víc.
            • Jack1947
              Kdybys sis měl těch X her co vychází kupovat ve dne vydání z vlastní kapsy, do toho ještě platit důležité věci jako jsou energetické poplatky a pokud nejsi zaměstnancem tak i zdravotní/soc pojistění.

              + Ještě jídlo, pití atp atp... s dnešním průměrným platem a evropskou superhrubou mzdou tak bys změnil názor. Tedy vem si že někodo má i blbejch 13tisícv a stím vyžívá. Za rok by si byl rád za 5her.
              Pc mají aspon slevy a ty se vyplatí, jo jasně konzolovky taky makjí slevy ale zase si platíš +program takže to není úplně nej. Jasný jasný někdo má i 20 a více takže si našetří na pořádné pc - s dnešním dropem koruny a nemusí si brát úvěr ale to by nebyl tvůj případ.
            • I na konzolých sou ale velké slevy a já se upřímně nestarám zda dám za hru 10 nebo 60 éček. Proč taky? YOLO
              PS: 5 hodin nonstop akce beru radši než 40 hodin nudy.
            • Predstav si, ze vacsina AAA titulov na PS4 stoji okolo 55 euro. Takze moc daleko nebol, s tou hernou dobou to je samozrejme zavysle od hry.Niezeby nebolo aj na PC kopec takych hier. Ale uznavam, ze AAA hry na PC su sice mierne lacnejsie ale nie ovela. Takze ano, hry na konzoly su drahsie ako na PC ale ten rozdiel nieje tak zavratny.
        • Paulcz
          pirátský piráti!
  • smejki
    Hodně štěstí s reklamacema u těch vašich prodejců, protože odpovědní jsou oni, nikoliv Ubisoft. *4*
    • Viz vejs, prodejce ti nic neprodal, protoze nemuze. Prodejce ti dodal funkcni klic. Tim jeho odpovednost konci. Uplne stejne ti ten klic moh poslat strejda Mao. Nic to nemeni na tom, ze je zodpovednost na UBI.
    • uz sis pripravil na dalsi hry od ubisoftu 2300,- za kus? pac to bude nasledovat *1* *1* *1*
      • smejki
        Já Ubi hry už nějakou chvíli nehraju, páč Ubisoft nemám rád a Uplay dvojnásob.
  • walltar
    Mě někdy přijde, že se ti vydavatelé snaží piráty podporovat. *1*
  • Jinak zlatý GOG
  • Tak toto si u mě Ubisoft posral, budu je pirátit ještě víc než doteď!
    • Zlodej si vzdycky najde nejakou vymluvu a ospravedlni.
    • Wow, ty jsi ale hrdina!
      • To víš Ede, podle palců nahoru u googla je vidět že spousta lidí je na Ubisoft už nasr*ná :-) A mě taky se*ou a to mam na Uplay všechny AC + settlery a jiné hry.
        A AC Unity jsem si do teď nezahrál z důvodu po patchy 3 nebo 4 teď nvm FPS 15 před patchem 30 FPS a to jak na mále tak velké detaily a rozlišení

        Sestavu na to mam víc než dostatečnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit