Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu hru jsem chvíli hrál, celkem mně to bavilo, ale pak jsem se na to vykašlal. Jestli se dá říct, že ve WoT jsou spoluhráči občas mírně natvrdlí, tak tady panuje rovnou nějaká psychóza. Borec umře report all, koupil sis nějakej jinej předmět na vyzkoušení, report, sebere ti kill, je to ok, jdete ve 2 na 1 a ty ho sejmeš, jseš zatracenej KSer a report...
  • Už by si ti slavní hackeři mohli jít vylízat zadní části těl navzájem a dát pokoj.
  • Kr.Pa
    Games už mají záložku na LoL, co se stalo, po dvou letech ?!
    přeložený článek zde: http://lol.mobagames.cz/novinky/vystraha-o-bezpecnosti-uctov/
  • a ted mi reknete, jak muze mit online hrani budoucnost
    • Vegen
      To je asi jako tvrdit,že zastavíme zbrojní průmysl a lidi si přestanou ubližovat :D
      • Trochu divny prirovnani. Uz vidim jak mi nekdo hackuje singl, nebo multak po LANu
  • Black_Hand
    alesi, ty snad dostanes cenu za autora s nejvetsim poctem preklepu :))).
    • ales.smutny
      Pls, kokrétně :) Ne, já dostanu cenu za autora, který za posledních devět dní napsal kolem stovky článků...;) (a už se to na něm projevuje)
      • JohnyTheZik
        Porad je tam jeden peknej but(t) :D ;)
        • Black_Hand
          jasne, chce to aspon zkopirovat do wordu a prohnat pravopisem pred postem.
          • smejki
            or https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/czech-spell-checking-dictionar/?src=search
            • Black_Hand
              cesky word by snad uz mel mit vic, nez jen slovnikovou kontrolu.
      • Black_Hand
        jasne, ale posledni dobou nejsi sam kdo pise vic a nikdo jich nema tolik jako ty. a ty to mas temer v kazdym. ty clanky jsou jinak kvalitni, o tom zadna :). porad tam vidim 2 preklepy :P.
        • Nezlob se na mě, ale člověk, který není schopen psát s diakritikou, nemá žádné právo kecat autorovi do kvality pravopisu v jeho článku *3*
          • Black_Hand
            vis, ja vyrostl v dobe, kdy na internetu jeste nebylo vhodne psat s diakritikou. a protoze se takhle psalo, a porad pise, lip a pritom stejne srozumitelne, tak nevidim duvod ke zmene. a to, ze si myslis, ze normalni ctenar a prispevovatel do diskuze musi mit pravopis jak autor textu na danem webu je nesmirne humorne. v games nejsou hloupi, a ales to vzal i tak s nadsazkou :P.
      • Mistře, nejponíženěji očekávam Vaše příkazy!
  • a proto nechodím na ty internety. Posílám poštovní holuby s jednotlivými packety. *3*
    • A ping máš od dvou dnů do dvou týdnů... *3*
    • Hanzales
      Doufám, že cestou posíraj všechny ty Hackery a kravaťáky z marketingového by mohli taky přibrat :)
  • aspon vite jak se citi vyvojari kdyz jim stahnete hru:)
    • To je pravda, stáhnout jim ji z prodeje, to člověka zamrzí, ale neboj se nic. Tady na vysoce postavené manažery obchodních řetězců narazíš jenom zřídka.
    • Ako ?
  • smejki
    děte někam už. to je poslední půlrok potřetí, kdy někdo hacknul službu, do který jsem se registroval doslova před chvílí. #someoneisfollowingmeconspiracy
    • to je taky pěkná hovadina, když se musíme kvůli kdejaké čičovině registrovat a riskovat takové zmetky
    • Je to jasný brácho, točí se kolem tebe svět. *4*
      • Grifus
        Hele stred vesmiru je v praxi vsude, takze ano on je stredem vesmiru. Pro pochopeni viz. toto video:
        http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/cesta-do-cerne-diry
        • Urug
          Aplikujeme-li na to teorii externismu, pak musí být všude jenom ne ve středu. A když je střed úplně všude...tak pak nevim...ale aspoň to nevím správně.
      • smejki
        svět ne, jen ilumináti mě sledují
  • to asi můžu očekávat spam v mailu co hůř jště se mi nějak dostanou a to lolko nehraju rok
  • ako... keby som vedel ake som tam mal heslo žejo... došiel mi mail a čo mám teraz akože robiť. Jedine čo spravím je, že si zmením heslo na ten mail čo mám. Ináč na to kašlem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit