Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • you're so cool, you know how to write in english! awesome, amazing pro
  • Black_Hand
    cesky word by snad uz mel mit vic, nez jen slovnikovou kontrolu.
  • smejki
    or https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/czech-spell-checking-dictionar/?src=search
  • Black_Hand
    jasne, chce to aspon zkopirovat do wordu a prohnat pravopisem pred postem.
  • JohnyTheZik
    Porad je tam jeden peknej but(t) :D ;)
  • Trochu divny prirovnani. Uz vidim jak mi nekdo hackuje singl, nebo multak po LANu
  • Tu hru jsem chvíli hrál, celkem mně to bavilo, ale pak jsem se na to vykašlal. Jestli se dá říct, že ve WoT jsou spoluhráči občas mírně natvrdlí, tak tady panuje rovnou nějaká psychóza. Borec umře report all, koupil sis nějakej jinej předmět na vyzkoušení, report, sebere ti kill, je to ok, jdete ve 2 na 1 a ty ho sejmeš, jseš zatracenej KSer a report...
  • Už by si ti slavní hackeři mohli jít vylízat zadní části těl navzájem a dát pokoj.
  • Black_Hand
    vis, ja vyrostl v dobe, kdy na internetu jeste nebylo vhodne psat s diakritikou. a protoze se takhle psalo, a porad pise, lip a pritom stejne srozumitelne, tak nevidim duvod ke zmene. a to, ze si myslis, ze normalni ctenar a prispevovatel do diskuze musi mit pravopis jak autor textu na danem webu je nesmirne humorne. v games nejsou hloupi, a ales to vzal i tak s nadsazkou :P.
  • Kr.Pa
    Games už mají záložku na LoL, co se stalo, po dvou letech ?!
    přeložený článek zde: http://lol.mobagames.cz/novinky/vystraha-o-bezpecnosti-uctov/
  • Můžeš hrát sám s AI, takže podle logiky některých jedinců, to "má" singleplayer. Btw, nice try though.
  • Dal bych si, ale nějak už to nejde, nějaký tip?
  • Nezlob se na mě, ale člověk, který není schopen psát s diakritikou, nemá žádné právo kecat autorovi do kvality pravopisu v jeho článku *3*
  • Urug
    Aplikujeme-li na to teorii externismu, pak musí být všude jenom ne ve středu. A když je střed úplně všude...tak pak nevim...ale aspoň to nevím správně.
  • Vegen
    To je asi jako tvrdit,že zastavíme zbrojní průmysl a lidi si přestanou ubližovat :D
  • XorxoxTalarius
    Ja nevedel ze LoL je singleplayer hra :D
  • A ping máš od dvou dnů do dvou týdnů... *3*
  • Black_Hand
    jasne, ale posledni dobou nejsi sam kdo pise vic a nikdo jich nema tolik jako ty. a ty to mas temer v kazdym. ty clanky jsou jinak kvalitni, o tom zadna :). porad tam vidim 2 preklepy :P.
  • a ted mi reknete, jak muze mit online hrani budoucnost
  • Mistře, nejponíženěji očekávam Vaše příkazy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit