Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Mně se to taky líbí, prvních pár vteřin jsem taky viděl spoustu "podobností", ale jak video ubíhalo, nakonec jsem koukám docela natěšený, ať už se to jmenuje jakkoli, hrát se to bude vypadá parádně a prostředí mi konečně zase sedí :)
  • Luckiller
    Co se mi líbí. Není to stopedesátý klon Call of duty. Líbí se mi tmelová pistole... a hlavní hrdina má překrásné lícní kosti. Přemýšlím, proč mě neoslovila atmosféra. Chybí klaustrofobický pocit tíže vesmírného vakua. Kdo vybral za soundtrack dubstep, zastřelit. Ufouni... no vždy je tu cena útěchy za animace. Je načase skončit s kultem metropolitní sterility ve hrách, ve filmu, ve všem. *6* No, snad v budoucnu ukážou víc stealth postup a tíživou atmosféru vesmírného hororu. PS: FUCK DUBSTEP! *16*
  • TheGGG
    co se to děje? Jaktože je dnes takovej příval novinek? Co se koná?
    • Včerejší Game Awards - http://thegameawards.com/
  • Smekam pred Arkane Studios. Zatim snad vsechny jejih hry byly pecky. Tohle si urcite rad zahraju.
  • jindra.veliky
    Kdyby to byla cistokrevna hc fps jako treba Doom tak by to byla pecka, ale ty ujety veci ala Dishonored to kazi.
    • uaxpk
      Mě to naopak připomíná system shock a bioshock. A to se mi hodně zamlouvá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit