Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    press button to win.
  • az komicky trapné
  • Mě tak napadlo proč na tom nezaloží obchodní model? Plná hra za 999,- a video z celý hry za 199,-


    A jinak je škoda že redakce nemyslí na nás majitele monitorů s rozlišením 1280x1024 a jejich postraní reklama na nový LEVEL se mi zaboha nevejde na obrazovku a ani to nejde i s posuvem přečíst. I ten adblock jsem na vasí žádost u vás vypnul. Myslím že si minimálně tohle zasloužíte. Ale ten úlet s hlasitou reklamou před každým obrázkem byl šílený. Nevím ani jestli to tam ještě je, tak nějak se už bojím do galerií chodit.
    • Presne duvod, proc pouziva adblock vzdy a vsude - rozbitej web, rvouci reklama, neuveritelne pomalej load ...
  • koho niečo také vôbec napadlo a kto to potom mohol schváliť veď už len programátorom to muselo byť smiešne keď to robili :D
  • Jack1947
    Nechám se "překvapit" do plné verze hry, než abych si "zkazil" už tak rychle expirační kampan přiblbým videem. *4*
  • koho zajímají ješte nehotové hry? (abych parafrazoval nekoho kdo mne tady zvozil když jsem chtel preview hry v pre alpha fazi)
    • Ty hlupáku, toto je ukázka z mise z hotové hry. Nikoho nezajímají nějaké alpha verze, kdy je ta hra dokončena ze 4 procent a maximálně tam můžeš pozorovat, jak je obloha červená a auto kulaté. Poslední reakce na tebe, protože nehodlám svůj čas věnovat nějakému děcku, které permanentně plácá kraviny.
      • ja se taky nebavim o star citizen kde maji velkej prd a jen spoustu kecu, nekltere hry v early accesu uz jsou docela hratelne a maji slušný obsah
  • corfer
    Podle mě velmi dobrá myšlenka s honičkou na dálnici. Je super, že si ve Sledgehammer řekli, že něco takového provedou, ale ta realizace... Odpusťte mi, prosím, to sprosté slovo, ale do prdele, kdo jim na tohle dal peníze. To si vážně kontrolor kvality nevšiml, že tam hráč prakticky mačká dva čudlíky a tím konstantně přeskakuje mezi dvěma totožnými autobusy? Já osobně jsem velkým zastáncem Call of Duty jako značky kterou semlelo videoherní pseudointelektuální hnutí, ale proč mi to do pytle tahle značka tak příšerně stěžuje...
  • Vypadá to pěkně. Zkusím "demo" a když mě to chytne, tak koupě jistá.
  • po skuknutí sa normalne teším na tento Crysis 4 :)
    • Toho se jen tak nedočkáš.
  • nasserrte siii *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit