Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • az komicky trapné
  • spook.y
    Jo a takhle se pojede celá hra: Střílej...zpomaleni...zmáčkni čudlík....skript....zpomalení na zaměření...střílej....Střílej...zpomaleni...zmáčkni čudlík....skript....zpomalení na zaměření...střílej *2*. Štěstí, že se hra bude zpomalovat v každé situaci aby člověk v tom fofru stíhal zmáčknout jeden čudlík a to ještě většinou pořád ten stejný. Tak COD prostě takové je no.
  • Kozy
    Baví mě lidi co od CoD očekávají něco lepšího/ dospělejšího. Když jste si jako malí hráli na vojáky taky jste pořád nadávali jak je to nerealistický a tupý? Protože CoD neni nic jinýho než právě to "vojákování" ve virtuální podobě.
    • del0
      Souhlas. CoD je třeba brát jako hru pro malý děcka.
      • Mato1987
        Neviem ako to je v čechách ale na slovensku sa hra predáva až od 16 rokov a vyššie.
        • del0
          A přesto to hrajou hlavně děcka. *15* Rating už dneska nemá na nic vliv, nebuď naivní.
          • C-BEAM
            Rating nemal vplyv nikdy a na nič *1*
          • Mato1987
            Tak to je skôr smutné ako vtipné, nemyslíš?
            • del0
              Ano. Je to smutné a paradoxní.
  • Jak přebiju pistoli, když jednou rukou visím na jedoucím autobusu? Chtěl bych to umět, protože v ranních zácpách člověk nikdy neví.
    • No predsa cool animaciou a vzuum zvukovym efektom.
    • Mato1987
      Pištol má stabilizačné trysky, ktoré jej umožnujú levitovať a prebiť sa vie taktiež sama. To je jednoducho pokročilá budúcnosť,
  • divím se jestli je takový zásah v civilním provozu legální, logiku tam asi moc nereší. si predstavte že by u nás policie začala na dalnici palit po zločinci v hustem provozu z kulometu *7*
  • Dival sem se na to nekolikrat, a ten pocit ze strelby to je neco *1* Jak kdyby strilel z nejakyho flusbroku *1*
  • Stále stejně hnusná, stále stejně tupá "hra". Opravdu se tu opět najdou hlupáci, kteří za to zaplatí?
    • Ano, jeden se tady tim dokonce chlubi, nejaky he/he *1*
      • Zaplatím za hru, která je kvalitní a zábavná. Zaplatím svými pěnezi a se zcela čistým a promyšleně usazeným svědomí, s inteligencí nabitou hlavou a překypujícím rozumem. Já v tom nevidím problém. Co bych se z toho nějakým nevyzrálým vygumovaným buzerantům chtějícím diktovat správnej směr tohodle chytrýho lidama a umělcama (lidami?, lidmi?...) nabitýho prejmyslu, zpovídal, no ne?
        • C-BEAM
          " s inteligencí nabitou hlavou a překypujícím rozumem"

          to by si tú hlavu musel niekomu utrhnúť
          • Ta vaše hungaristická špína je vskutku humorná. Co žblebt, to gumový eso. Ať už jseš to ty nebo ten guláš Mato nebo jinej uherák. Ten váš podřadnej způsob myšlení se prostě nezapře.
            • Aby se nepřipojila už zaregistrovaný prrdel a jeho buzerantská ikonka z honitbové hry pro dementy, to nebylo kompletním sletem. A mozková podpásovka reálem a věšteckou koulí.

              Co ti na to mám říct, vydlabaný teplomete. Prostě než si dopiju to večerní mlíko s medvídkem na hrníčku, tak si ještě tady zablbnu, no. Zvlášť, když mluvím s cizinou. A nemusím mistrně a prozíravě snad připomínat, že by si v reálu skončil v hlavou ve zdi a modifikovaným ksichtem. Tak bacha na mě jako jo...
            • del0
              Koukám, že he/he si fakt nevidí do huby. By mě zajímalo, jestli se takhle chová i v reálu, chcípáček. *15*
            • Nejde mi o to tu někoho urážet, maďarský příteli. To bychom se špatně pochopili. Píšu jen svůj názor (je ti to povědomé, čobole?) na vaši moudrost a velkolepost, kolegové.
            • Mato1987
              To si vážne myslíš, že týmito inkoherentnými žvástami niekoho aj urazíš? Sa už konečne spamätaj a prestaň si tu liečiť svoje komplexy.
    • Hlupáci se nenajdou. Ale já zaplatím určitě.
  • po skuknutí sa normalne teším na tento Crysis 4 :)
    • Toho se jen tak nedočkáš.
  • Jack1947
    Nechám se "překvapit" do plné verze hry, než abych si "zkazil" už tak rychle expirační kampan přiblbým videem. *4*
  • C-BEAM
    cod mi začína viac a viac pripomínať staré on-rails shootery, ktoré ma nudili po 15 minútach už v dobe svojho vzniku ... a to bola pritom doba keď ma ako decko bavilo skoro všetko čo som spustil.
    • NIkdy si nedohrál Virtua Cop? Tak nejen, že táhneš přes hranice, ty jsi ještě k tomu herní amatér.

      Ale, hlavní je, aby to bylo o zábavě. A to hry dneska stále splňují.
      • C-BEAM
        prečo si myslíš že som Virtua Cop nedohral ? to že ma od polovice začal nudiť neznamená, že som ho nedohral. Vtedy som to bral ako výzvu a povinnosť, keďže to hral každý spolužiak ktorý mal počítač.
        • Úžasná a poučná story, ty vole...
          • Pochybuju, že bezmozka jako ty by vůbec něco mohlo poučit.
            • Úžasná a poučně gumová reakce, ty vole...

              Poučen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit