Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to pěkně, jenom mě trochu překvapilo jak rychle ve hře běží čas, ale to předpokládám, že bylo taky upraveno pro účely prezentace. Taky doufám, že když nebude ve hře úplněk, tak bude v noci daleko větší tma jako např v Zaklínači 1, to byla teprve ta super atmosféra.

    Jinak nevíte na čem tahle ukázka běží, X1 nebo PC?
    • Pete.palis
      no jestli slunce zapadalo už za horizont...tak je to otázka pár minut, než se začne stmívat ;)
    • Podle konzoloidního pohybu a slabší grafiky asi na páčkovači nějakém. Každopádně ukázka bezva, to bude jízda.
  • Hra vypadá skvěle. Soundtrack je takový ok. Strašně se mi líbí, že Geralt může skákat přes překážky. Souboje nekorespondují, páč je to na easy, takže ještě uvidíme. Jediný co se mi nelíbí je, že je tam ten ultramoderní zvýrazni vše mód. Jinak se moc těším.
  • Hnisavec
    vyzerá to hrozne konzoloidne a hlúpo....oheň používa na príšeru vo vode,,,tá len stojí a čaká kým uhorí....nájde vlčie stopy a hneď nato vlk zavyje, aby ho náhodou hráč dlho nehľadal...vlkodlak uberá milimeter života a padne na 2 rany, kolieskové menu robené na gamepad.

    Witcher 3 je jednoznačne primárne konzolová hra....
    • Shania
      Ty si myslíš, že když budeš pokolena ve vodě a někdo tě osmahne plamenometem, že ti to nic neudělá?


      Nepřijde mi nic divného na vkovi, co přivolává na pomoc svoji smečku a moc se nežene do utoku, pokud se brání.

      Měl jsi spíš poukázat na to, že ho na začátku zastavila kačena:) Ta by měla aspoň par metru utect, když se na ni žene člověk.


      Boje mi přijdou podobné jako u dvojky.
      • misho8723
        Mne zase boje prídu zase v tomto video o dosť lepšie ako v Z2.. o dosť.. až príliš dobre na Zaklínač hry :) súbojový systém bol vždy najslabšou časťou oboch dielov
      • Paulcz
        Docela tam hapruje fyzika, Geralt je po kolena ve vodě, ale hýbe se stejně jako na suchu. Celkově je pohyb postavy divnej a moc rychlej, nadopovanej panák :)
      • Už to, že je igni prezentováno, jak jsi správně napsal jako plamenomet, je pyčovina nejvýššího kalibru.
    • A ty blb, co neumí číst. No ne nadarmo jsi byl na Sectoru za největšího blba,co má doživotní ban.
      • Hnisavec
        myslíš tú žumpu hernej novinárčiny, kde recenzie píšu nevzdelané deti, čo nikdy neprečítali jedninú knihu a sú tam elementárne hrubky a štylistické prasačiny? a redakcia hromadne vybanovalo celé Playstation fórum v dobe, keď ich sponzoroval Mrkvosoft a to sa užívateľom majúcim Playstation nepáčilo a ohradili sa proti zavádzaniu? momentálne tam fičí vlezprdelkovstvo Pc deťom, ktoré generujú P2Click peniažky z reklamy...Sector nie je herná stránka, je to čistý biznis...skús tam napísať konštruktívnu kritiku k recenzii alebo dačo na nedotknuteľného Otázníka, čo dohral všetky PShry na youtube....ban, cenzúra, mazanie....
    • vasam
      "kolieskové menu robené na gamepad"
      Nebude to tím, že to je prezentace z XOne?
    • Kdybys ses aspoň trochu zajímal, hra je upravená pro prezentační účely, takže souboje jsou lehké, jinak by trvaly moc dlouho(CDPR se nechali slyšet, že vlkodlak může zabrat i 20 minut). Už to tu bylo tak třikrát aspoň. Pak jestli sis nevšiml, tak příšera nestojí, ale to kouzlo omračuje/oslepuje. V neposlední řadě, menu bude jiné pro gamepad a jiné pro myš a klávesnici. Kdo se zajímá, ten ví. Kdo se nezajímá, mele blbosti.
      • celoush
        to je zase podle mne chyba, že prezentuješ gameplay, který vlastně není gameplay... kdyby to dělala EA, tak už tu mnozí kvičí o podvodech na hráčích...
        • Jako jo, ale zase jak by se ti líbila prezentace ze hry, při které by jeden těžší souboj trval 20 minut. To by si ze hry samotné moc neviděl.
        • Veskoslav
          Ale oni řekli jak to je. Což EA rozhodně nedělá. Ta prezentuje a pak po vydání říká, jak to je. Tady je to přesně opačně. Navíc většina ukázek se hraje na nejlehčí obtížnost+upravený gameplay, aby se prezentovaly novinky. Rozhodně nikdo se nebude dívat, jak tam 15 minut mlátíš vlkodlaka. To by jsi nic neukázal.
  • KIMCID
    jo jen mě těma videama trápěji *1*
  • Tak trochu downgrade ne? Ta grafika teda nic moc. Ještě nechápu proč je Geralt tak moc škraňatý.
    • Bohužel sám všechny nepřepalcuješ troubo :D
    • Říká někdo, kdo hýčkal na grafikou na konzolích.
      • *hýkal
    • Myslím, že nikoho nezajímá názor místního hlupáka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit