Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mother_of_god
    Ááááá pán je Columbus, neuveriteľné že si objavil fakt o Doom sérií že je to koridorovka...Lenže koridorovka, ktorej sa žiadná iná v atmosfére nedokáže vyrovnať

    Reakcia na AndySa
    • CrazyDiamond
      No nevím, třeba v Doomovi 3 na mne ta atmosféra fungovala jen pár hodin, pak už se to všechno tak nějak stereotypně opakovalo. Právě z tohoto důvodu jsem měl raději Half-Life 2, který byl - co se atmosféry a prostředí týče - daleko diverzifikovanější a variabilnější.
      • Spades
        Doom 3 měl jednu zásadní chybu - buď měl jít čistě FPS, jako Doom 1 a 2, nebo horror... Ze staru, když más málo munice, málo světla, a bojíš se kde co vybafne sem se hodně bál, ale čím dál jsem měl milion zbraní, prakticky nekonečno munice a nábojů, a nepřátel tolik, že jsem se nebál co na mě vybafne, to celkem ztrácelo atmosféru...

        To takový Ravenholm v HL2... no to bylo dobré peklo :D
    • Souhlas s příspěvkem nademnou. Co za imbecila vymyslelo slovo koridorovka :))) Wolf, Quake, Doom, Half Life ... mám pokračovat? Nejlepší hry svého žánru a všechno "koridorovky"... nejde o to, jestli se chodí uvnitř budovy, venku pod mrakem nebo hodinu bloudíš po prostoru. Spíš jde o to, že snad každá nová Doomovka je předskriptovaný bordel. Jde o volnost pohybu, interaktivitu, inteligenci a o to, že jsi pán svého času. A ne když se chvíli zastavíš, tak zbytek Tvé jednotky udělá práci za Tebe.
      • Nauč sa Slovensky a budeš vedieť čo je to za slovo... (DOOM a inteligencia?!... to si robíš srandu? HM?! Už viem na koho je zameraná táto hra na inteligentov?! Aha a ja som si myslel že to je presne naopak.) *1* Bum.. bum..doom.. doom. *3*
        A hneď sa to tu rozprúdilo. *15* *3*
        • Veskoslav
          Iq tykve? Napiš, co hraješ, ať se zasmějeme. Ať nám "tupcům ukážeš, co hrjaeš za herní skvostky.....
          • Co asi takový děcko může hrát. CoD.
        • Tak proti předskriptovaným panáčkům co stojí a čekají na kulku a pak zmizí, jsou příšery v Doomu superinteligentní, ty dítě.
    • Veskoslav
      No problém bych viděl v občasných naskriptovaných scénách, mizejcích mrtvolách a nulové fyzice. A osobně mě mnohem více "zabíjela" atmosféra v DS 2.
  • Teda já to hraju D3 s texture packem, jak vypadal původně už nemám přesně v hlavě a rozdíly taky nějak nevidím. Ale asi bych měl spíš koukat po světlech, než po texturách a postavách..... Hledal jsem na netu porovnávací obrázky, ale asi budeme muset počkat, až to vyjde.......
  • Já tam vidim jedinou změnu a to že je tam víc světel než v původní D3. Asi aby se hráči nebáli (jako v DS3) *6* *6* *6*
  • ja jsem asi slepej... jsem doparil d3 i s datacem, tak bych si to snad mel pamatovat.. ale jakej upgrade tu je? upgrade pc nebo engine? me to prijde porad stejny... :( co konkretne vylepsili?
    • Tak to jsme slepí dva. Já na promo videích k BFG edici nevidím nic extra lepšího. Asi zostřili textury. Jo a videa udělali trhaný ala FEAR, aby to bylo cool. Čekám, až to vyjde, abych se zasmál nad cenou toho "repacku" po osmi letech.
      • Veskoslav
        NO nemá přesáhnout cenu 499 Kč, spokojený?:)
        • Díky, spokojený, protože to mě rozesmálo *4* . Texture pack do hry z roku 2004 za pouhé pětikilo je fakt k smíchu. Teď jsem koupil na Steamu Far Cry - je to hra ze stejné doby, obdobně zaměřená. Cena kolem 80 Kč, možná míň. To je asi tak cena, kterou jsem za to ochotný dát. Ale kdo ví, jak to bude. Třeba se z toho vyklube něco hodnotného, až to vyjde.
        • AndyS je pitomec. Jen prudí. Takže by nebyl spokojený ani s 10 Kč.
      • Úplne s tebou súhlasím. 8 rokov je 8 rokov!
    • Nič... *1* idú zarobiť na tupcoch čo si kúpia ich koridorovku. *5*
      • http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/010/277/genius-meme.png
      • Veskoslav
        Můžeš mi vyjmenovat aspoň 10 lepších FPS, co nejsou svým způsobem nějaká koridorovka?

        Osobně se mi vybavují: Stalker (a ne nepočítej každou hru této série zvlášť), Borderlands, nový Deus Ex, poslední Wolfstein (i když tam pak jsou mise slušné koridorovky)


        P.S: Co hraješ ty? Ať se poavíme, co nejsou hry pro "tupce".
        • Hrám piškôrky... *1*
          • Veskoslav
            A to ti přijde jako vtipná odpověď? Chápu, že děcka mají prázdniny.
            • Prijde mi, ze Joe se vratil, holt v hungaristanu maji nejak moc volneho casu.
            • Keď som hral prvé hry tak ty si možno nebol ešte ani na pláne... ale nejdem sa vyjadrovať o veku to sa nesluší. Nikdy nevieš kto je na druhej strane ?....možno tvoj Tatík. *3*
      • AndySi, ty jsi vážně čistokrevnej k@kot. Jdi radši na koupaliště.
        • S kým sa tu bavíš ty imbecil ...je to môj názor tak to rešpektuj a nevyjadruj sa tu ako ret@rd nikto nieje zvedaví na tvoje prirodzenie. Ak ho máš malý tak s tým už nič nenarobíš, leda že by si si to dal operovať a potom možno zmeníš názor. *16* *1*
          • Drž hubu, kriple.
  • CDOOM - je shareware epizoda originalniho dooma 1, predelana do doom3. Je to nejlepsi mod jaky kdy spatril svetlo sveta. Jestli mel nekdo rad D1, prvni epizodu, tak doporucuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit