Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V životě nepochopim, jak někdo může hrát 3D střílečky (ať už 1st nebo 3rd person) gamepadem. Pro mě je gamepad ideál na sporty a 2D běhačky, ale tohle? Obdivuju vás. A taky obdivuju nepřátele, kterak nejsou schopni vás trefit, abyste měli co nejvíce času tim gamepadem zamířit *5*
    • Když je pro to ta hra vytvořená. Třeba novej Deus Ex jsem hrál na PC a během první hodiny jsem připojil gamepad, protože to jinak hrát nešlo.
    • http://www.youtube.com/watch?v=wPgBHTzE-jk
      jinak ze je to hrane na xboxu nebo ps3 tak to vidis vpravo dole poznas tam smerove tlacitka od xboxu nebo ps3 ..pokud tam nebude nic je to pc (ten kompas vpravo)
      • Taky to poznáš podle toho sekavýho a neplynulýho rozhlížení při chůzi .)
        • jsem jeste nezazil takze nepoznal
    • Je to jen o cviku.
    • Nj, máš pravdu, je to k ničemu...
      http://www.youtube.com/watch?v=7Cxbr5TB7HY
      • RavenHolm
        Úžasná ukázka toho co si PC fanatici nechtějí připustit.
      • Hairy_Ass
        Tak zrovna video se hrou, kde je zásahová zóna větší než sama postava, není úplně ideální vzorek.
        • Co rychlejšího znáš? V BF půl hodiny poběžíš a pak dostaneš jeden headshot od snipera. Tam rychlost nepotřebuješ. Stejně jako u U3 SP. Hitboxy jsou tu občas divný, ale nedá se říct, že by se na ovladači nedalo hrát velmi rychle.
      • skaven123
        kde mas istotu ze to bolo na g-pade hrane
        • Whisp
          Napr. 1:30 si všimni modré tlačítko X na nabitie zbrane, takže to bolo hrane na xboxe.
          • ale k X-ku aj Ps sa da pripojit klavesnica + mys :) a silno pochybujem ze toto da volakdo s gamepadom
            • Pripojit se to da, ale vetsina her tim ovladat nejde. Ovladani gamepadem je tezsi, ale ne nemozne. Ja mam mimochodem dva dualshocky a na strilecky pouzivam jen jeden z nich, s tim druhym mi to tak nejde.
        • Protože to taky hraju na padu a vím, co je možný.
  • Tak jsem zkouknul videa této "úžasné" hry, přečetl jsem si komentáře na obhajobu této "úžasné" hry a došel jsem k závěru, že průměrnému hráči dneska stačí ke štěstí málo.
    • Podle mě jen závidíš...
    • cize ked si precitam obsah filmu, pozriem trailer a zhodnotim aky je film nahovno, tak to bude urcite velmi spolahlivy a objektivny nazor :) niektori ludia su smiesny
    • tuto hru si musis zazit na vlastni kuzi ... abys pochopil tech 11/10 teda srry 10/10 ve svete
    • ...zahraj si to a potom teprve komentuj.
  • Imf ztrácí originalitu. Možná by se mohl podívat na poznámky na ledničce a vysypat nějaký nový fóry. Čtu recenzi na Tintina na MovieZone a ejhle, out of foucking nowhere rýpnutí do CoD. Čtu recenzi na Uncharted 3 a ejhle, další rýpnutí. Vašku, jsou tu lidé, co čtou oboje. :)
    • Ja proti CoD nic osobního nemám, ale prostě se mi hodila do krámu (rýpu do ní i v recenzi na Ace Combat, asi to bude nějaký trend :). Omlouvám se, jestli se to někoho dotklo, ale je to přirovnání, nikoliv pokus o laciný fór. A pokud je nějaká série tak velká a medializovaná jako CoD, tak se do ní prostě trochu líp trefuje, zvlášť když je k tomu důvod.
  • EHM 10 z 10.? Máte vůbec soudnost?? Ano..hra může být řemeslně perfektně odvedená, ale prosím vás!!! Vždyť to pořád není nic jiného než běžim, skript, běžim, skript...Co ta hra přinesla nového a nevídaného že si zaslouží 10/10 (známka pro hry které posouvají hranice NĚČÍM zase o kus dál - tahle je posunula kam?) Nejhorší na tom je že kdyby to nebylo (óoo velké) Uncharted tak tomu dáte co si zaslouží (7-8/10)...Hra která by si například dle mého zasloužila 10/10 je Last Guardian pokud dopadne nakonec tak jak by měl...Mám PS3 aby zas někdo nemluvil o fanboyovství apod. :-/
    • Přinesla spoustu nových věcí, např. dá se ovládat pouhým jedním čudlíkem na gamepadu a to každý konzolista ocení, dříve museli používat dva *1*
      • Gamepad prave umoznuje komplexnejsi ovladaci schema, krasne je to videt na multiplatformnim skyrimu a konzolovem dark souls.
    • Zahraj si to na velký Televizi s kvalitnim audio systemem v DTS a poznáš sám proč tahle hra má 10 z 10 Vůbec se tomu nedivim a recenzi musim opravdu pochválit!
      • Jo takže když to zapařim na velký bedně tak co? Přestane to být lineární tunelovka? Objeví se quantum nevídaných novinek a nápadů?? Bože můj....
        • Tady jde v první řadě o zážitek, příběh a dokonale vykreslené postavy.
          Jestli tě víc baví prozkoumávání generických lokací - prosím.
        • Bys málem zapomněl na DTS :D
    • Přesně tak, takhle nějak jsem to chtěl taky popsat... velkou částí hodnocení by měla být právě ta variabilita (různorodost), motivace k znovuhratelnosti, náročnost na hráče, něco co tě u toho udrží ne dlouhý hodiny, ale třeba roky... to by mělo bejt v hodnocení tak 50 na 50 oproti grafice, atmosféře atd... ale tohle nic z toho evidentně pořádně nemá, takže nechápu to hodnocení. Třeba Diablo 2, Age of Empires, Baldurs Gate, Heroes atd, to jsou hry který si na svou dobu zasloužili 10/10, a dodnes se hrajou.. ale tohle? No, trendy jsou dnes asi malinko jinde...
      • To je hodně omezenej pohled porovnávat Uncharted třeba s Baldur's Gate.
        Znovuhratelnost tam mimochodem je v podobě odemykání bonusů a nové obtížnosti, hledání pokladů plnění trofejí.
        Pak tam je poměrně originální multiplayer, který zabaví na hodně dlouho.
      • Ani jedna z tech her co jsi vyjmenoval neni akcni adventura. Recenze nejsou od toho, aby porovnavali jablka s hruskami. Nemuzes od Uncharted ocekavat, ze budes mit hraci dobu jako RPG, nebo strategie, to jsou uplne jine hry. Kdyz chces porovnavat Uncharted se starsimi hrami, vyber si tomu podobnou, ve stejnem zanru a zjistis ze Uncharted je opravdu top.
        • Dobrá, pravda, to byly asi dost blbý příklady, moch bych dát spíš něco z akčních legend, ale prostě podlě mě pokud je to takovej interaktivní film jak se tu tak naznačovalo, tak si to nezaslouží stejný hodnocení, jako hry třeba jiných žánrů, který jsou ale jako "hry" v pravém slova smyslu úplně jinde...
          • Třeba takový poměrně nedoceněný Deus ex. Ani jeden díl nepřekoná prodeje U3...
    • Nez jsi dosel k Last Guardian tak dejme tomu, ale takhle? Za prve Last Guardian jeste nevysel a mozna jeste dlouho nevyjde, za treti Last Guardian je volne pokracovani ICO, ktera byla prelomova, ale co je prelomoveho na Last Guardian? Je to uplne stejny vyvoj jako Uncharted 1 az 3, ICO az Las Guardian.
      • sorry, za druhe :)
        • Já napsal pokud dopadne tak jak by měl, jak se jeví...jaký všichni očekáváme že bude (protože ta hra má prostě pro mě předpoklad dostat 10/10 mnohem větší než U3)...promiň ale ukaž mi hru podobnou LG? Možná tak v rámci série (Ico, SotC), ale Uncharted je prostě klasická hopsačka (hrající si na WOW efekt jako CoD) a podobných her je určitě víc. Opakuji. Hru v žádném případě nehaním - naopak. Uncharted 1 i 2 jsem hrál a dohrál a zapařím i tento díl, pouze poukazuji na zdejší hodnocení. 10/10 je pro mě zkrátka trochu silná káva...
          • Kdyz jsi Uncharted hral, tak nechapu, jak muzes rict, ze podobnych her je vic. Nemyslim akcnich adventur, ale primo filmoveho stylu jako Uncharted. Ktery hry jsou podobny Uncharted? Napis aspon dve...
            • Jestli neco pred Uncharted davalo smer filmovemu pojeti her, tak je to jedine Metal Gear Solid. Ale jak tak vidim, tak lidi to berou jen ciste povrchne, filmova hra, je to jen filmecek na ktery se kouka a skoro nehraje. Ale ono je to uplne o necem jinem, je to o pristupu k vizualnimu zpracovani, ke scenare, strihu, kamere, kdy hratelna cast i filmova plyne navazuje a pro cloveka, ktery hru jen sleduje, uz ho dokaze bavit skoro jako film.
              Pritom ani Metal Gear Solid ani Uncharted nejsou zadne klikaci filmy, jsou to plnohodnotne hry, ktere se normalne hraji jako ostatni hry.
            • To snad nemyslíš vážně? Teprve s Uncharted se začalo mluvit o tom jak se hry přibližují k filmům? Tak to pak lituji MGS nebo RE/Silent hill....a desítek dalších ( i starších ) her. Možná chápu ale na co narážíš...pak je ovšem otázka pokud se hry přibližují filmům (což je "obecně" chtěný trend), jak budou hry vypadat až se jim vyrovnají? Budeme jen sledovat dění na obrazovce a sem tam zmáčkneme tlačítko (ala Heavy Rain, ale ještě primitivnější) ? Ne děkuji, ale o tuto filmovost nestojím...
            • Je v tom rozdil. Teprve s Uncharted se zacalo mluvit o tom, jak se hry priblizuji k filmu, protoze oni s tou hrou tim zpusobem pracuji. Premysleji o akci a filmovych sekvencich jakoby skutecne tocili film a proto ta hra pri sledovani film nejvic pripomina. Ty ostatni akcni adventury jako treba Tomb Raider, to je opravdu jen nekam du, strilim, vyresim puzzle a pak animacka. V Uncharted ale je to designovany mnohem vic filmove i co se tyce level designu, kamer, vypravnych scen, atd. V tomhle je Uncharted prave jedinecny, protoze tu filmovou vypravnost posunulo zase o stupinek dal.
            • Co myslíš filmovým stylem? Vždyť hry jsou dnes dělané tak aby hlavně připomínali film. Protože pokud jde o to že běžíš, schováš se za překážku..pic pic...přeskočíš překážku a bum - spustí se úchvatná dechberoucí.....video :-/ Tak na to ti můžu napsat každou druhou hru. (Co třeba MGS/některé díly Tomb Raider/ koneckonců třeba i Kane a Lynch / Max Payne/ Gears of cokoliv, ale i některé díly samotného Indyho Jonese (určitě bych si ještě vzpomněl na hodně her, ale jsem dneska nějákej zabržděnej (:-D)...je mi jasné že se mnou nebudeš souhlasit...ale Unch. není nic jiného než esence těchto her v lepší grafice..a to je pro mě zkrátka na 10/10 málo
  • Nikdy jsem Uncharted nehrál (ani jeden díl), celkově s konzolovkami nemám mnoho zkušeností, ale podle zdejších videí to vypadá, že jediné co má hráč za úkol, je dojít pár kroků k další efektní a perfektně vypadající předskriptované animaci. Rád bych se pletl, může mi prosím někdo zasvěcený vysvětlit, v čem spočívá ta "zábavnost"?
    • kolikrat sis uz pustil Pulp Fiction ? proste jeden z nejlepsich filmu = jedna z nejlepsich her *4*
      znovuhratelnost, bez debat ! jednou vyresis prestrelku tak priste onak, jinde se kryjes, pouzivas jinci zbrane, nebo to vyresis na pesti, nebo si je das potichu atd. rozhodne nestihnes zaznamenat tu grafickou krasu, takze parit znova je nutnost, vzdycky se budes kochat. Nedavno jsem dohral opet 1.dil, po pul roce a zase me neskutecne bavill, opetovne prestrelky, lezeni, skakani, obcas nejaky ten boss, no proste nadhera. a kdyz jsem prochazel v noci skladiste zamorene mutanty, malem jsem se p... chlape tohle je jasna volba ! samozrejmne to neni nejlepsi hra na svete to netvrdim, ale rozhodne se mezi top nejlepsich her na svete radi, resp. cela serie :))) lets try it *14*
      • ve vsem souhlas.dohrat to na nejvetsi obtiznost je taky mazec,spis na roslapani ovladace ale u obou dilu mam platinu,to je snad jasny *3* .Jsem fakt rad za trofeje/achievementy (ze se to dostalo i na pc,treba v left4dead jsem se dost snazil),je to dalsi motivace a nektery ukoly jsou fakt super,zalezi na hre.Treba v red dead redemption unist zenu,svazat,polozit na koleje a pockat az pojede vlak *1* ,no nedej to
        • unýst/unést - jsem fakt osel
        • ale ziskat v RDR 50 tisic xp je peknej opruz pokud uz mas vsecko hotovy a chces jen platinu. diky bohu za 2x xp vikend!
          • ne ne ani nahodou,RDR ma strasne moc trofeji,v multaku je jich snad vic nez v singlu a kdo ma platinu,tomu se klanim.v uncharted ziskat platinu je oproti RDR jen prochazka sadem
    • Tohle nepochopíš, dokud si tu hru nezahraješ. Já byl taky skeptický, ale jen do té doby než jsem si oba díly zahrál. Nic lepšího na PS3 není.
      • No dobře, ale...vypadá to perfektně, animace, atmosféra, všecko... ale co z toho, když po tobě chce ta hra jen zmáčknout pár tlačítek ve správnou chvíli, tedy alespon to tak vypadá. (pro hráče rpg a strategií těžko pochopitelné). Takže čistě filmová podívaná na jedno shlédnutí?
        • Mechwarrior_bw
          ber to ako dobrodružný interaktívny film kde ide len a len o zábavu a nie o realizmu alebo prehnanú logickosť, niečo ako indiana jones v modernom kabáte. Osobne tiež nemám rád hry plné scriptov a predhraných teatrálnych scén ale Uncharted ako jedna z mála ukazuje, že ak sa hra urobí skutočne na úrovni tak to zase až tak nevadí.
          • Ok, to bych pochopil... ale je tedy vůbec nějaký důvod to hrát znova, a existuje nějaká šance, že se ta hra bude aspon trochu lišit?
            • Hra se bude mírně lišit v přestřelkách, kdy má A.I. alespoň částečně volný prostor pro imporovizaci. Mimo toho je vše pevně nalinkované a tak si 99% hráčů užije navlas tu samou hru (to jedno procento potká nějaký vypečený glitch a tak to budou mít trochu odlišné).

              Mimo trofejemi uměle natahované hrací doby je znovuhratelnost...jako u filmu. Časem ho znáš natolik, že i když tě "baví", už se na něj znovu nepodíváš. Hra obsahuje i multiplayer, ale co jsem viděl, tak latence PS3 sítě z multiplayeru dělá spíš hru na náhodný zásah.
            • z nejdramatictejsich pasazi bych vypichnul napr. z uncharted2 hned na zacatku jak zranenej drake splha svisle nahoru po vagonu visicim nad smrtelnou propasti nekde v hymalajich. pusobi to zaroven filmove a zaroven se musi hrac aktivne zapojit, i kdyz je to dost naskriptovany.
            • neni to jen behani od jedny custceny k druhy. je tam spousta splhani a skakani a lezeni jako v prince of persia ci assassins creed. je tam spousta strileni, kryti se za prekazkama, snaha o headshoty, sniperovani, sestrelovani vrtulniku granatometem, rizeni vozidel/clunu, apod. misty dost tezky a rozhodne to vyzaduje hracovu pozornost.
              k vyse popsanemu je tam spousta video/naskriptovanejch sekvenci ktery vytvarej tu filmovou atmosferu a jako celek to pusobi naprosto fantasticky a zabavne.

              gameplay a herni mechanismy se nejvic podobaj resident evilu 5 (bezi to dokonce na stejnym enginu). to plati hlavne pro uncharted2. prestrelky v jednicce jsou tezsi a ne tak dobre vyvazeny, je to dost odlisnej herni zazitek. trojku jsem zatim nehral tak nevim.
            • co takhle platina? myslim ze motivace bude,seznam z druheho dilu
              http://www.ps3trophies.org/game/uncharted-2-among-thieves/guide/
        • Irisis
          No mě osobně se předchozí díly moc nelíbily. (to bude mínusů *3* ) Čekal jsem takovej reálnější Tomb Raider, ale místo toho je to hlavně střílečka. Občas jdou určité úseky udělat plížením, což mě přišlo bezva, ale jindy prostě člověk jenom běhá dokolečka a autoaimem střílí kolem. Pak je tam samozřejmě trocha lezení po stěnách, hledání pokladů a spousta cutscén, který jsou na tom asi nejlepší. Zajímavě dělaný tam byly puzzly s nápovědou v deníku - bez deníku prakticky nešlo na řešení přijít.
  • diky teto serii jsem pysny na to ze mam doma PS3 ! moc se na to tesim, ten zazitek v jednicce nebo dvojce byl naprosto dokonaly.
  • ano PC je proste skvela masinka, hry po internetu.. , moznost si zatunit, hru si sosnout a nic neplatit, zahrat si hry prevazne v CZ. Uz se mnoho napsalo jak konzole kazi pc scenu a hry primarne vyvijene na vsechny platformy. Nastesti nekterych vlajkovych lodi se to netyka a to je dobre. Aspon porad nemusim poslouchat ty mekty. Proste prispeju borcum z naughty dog za skvelou praci tim, ze si koupim tento skvost, vsunu do stroje, zapnu domaci kino dolby pro logic II :) nazhavim tu velkou telinu co tu mam a jsem si jist , ze tento herni zazitek bude neskutecne intenzivni a naprosto neprekonatelny! jsou skvele hry ale v soucasnosti nenajdete nic lepsiho nez tyto vlajkove lode, proto uz se nedohadujte a ps3 si kupte, neni nic jednodussiho nez rici zene, rodicum, babince, o prispevek na tento herni stroj. Vanoce se blizi *2* *2* *2*
    • Preco preboha Dolby Pro Logic, ked vyhoda PS3 spociva v blu-ray a 99% hier ma DTS? *5*
    • Get a life.. *4*
      • Ringwraith
        A taky by měl spálit všechy knihy a přestat se dívat na filmy, na TV atd. ne?

        Dnes je přeci správný life jen ožírání se s partou, ne?

        Edit: Odstraněno jedno slovo.
        • Hairy_Ass
          Knihy pálí jen nekulturní barbaři. *3*
          • Psychotic
            Američtí křesťané to dělají běžně i dnes...
            • Hairy_Ass
              A tak se potvrzuje staré rčení "Timeo lectorem unius libri" - Bojím se čtenáře jediné knihy. *4*
            • smejki
              Italští taky
        • S takovým názorem jsi sám ten největší prosťáček.. *3*
          • Ringwraith
            Mohu tě ujistit, že takový názor nemám. Ptám se jestli máš ty.
    • Pokud ma nekdo herni PC, tak rozhodne netrpi financni nouzi na to, aby si nemohl dovolit PS3.
      • bobsh
        tuhle logiku miluju *1* nemohlo by to být třeba tak, že když někdo má herní PC, tak většinu svých našetřených peněz dal za herní PC a tudíž si už konzoli nemůže dovolit? *1*
        • Tak je to debil, pokud do toho nacpal vsechno, co ma.
          • Co je pro tebe herní PC? PC za 50 tisíc? Vzít to nejdražší od intelu, nVidie, narvat tam 16 giga ramek a nějakou pořádně drahou základovku?
            V současnosti PC sestavíš do 10 tisíc a bude bohatě stačit.
            Nikdo nevrazí do PC všechny svoje peníze, ale ty zbylé spousta lidí investuje do něčeho smysluplnějšího jako jídlo, účty, oblečení.... Né každej si může dovolit jak PC tak i konzoly.
            • Souhlasim. Je rozdíl, jestli chci nadupanou mašinu a vrazim do ni 50k / chci PS3, ale k tomu za 40k koupim pořádnou TV a domácí kino, nebo mi stačí počítač, na kterém si zahraju většinu novinek, ale nebude to tak pěkný / koupim PS3, připojim na svojí starou Teslu, která ani neví, co to znamená LCD, natož FullHD. Takže moje varianta by byla mít nabušenej comp a k tomu konzoli (s obyčejnou televizi, bez sound systému). Ale já vim, že by tam ležela a jen se na ní prášilo. Konzole mám rád, ale hraju na nich jen u kámarádů. Jinak jsem PCčkář.

              EDIT: A jsou také splátkové prodeje. Ty jsem včera využil na nákup nového compu. Bez možnosti splátek bych si z mého platu na comp ušetřil tak za dva roky:/.
  • zítra mi přijde poštou.. už se těším. Cena ? 400,- bez obalu. *15* Čert vem obal ne ?
    • Jistě, hra vychází 1.11. a zrovna tobě zítra přijde poštou. A mě včera vykouřila královna Alžběta.
      • Nejdrive zjistovat, pak komentovat... http://playstationfans.com/playstation-3/uncharted-3-retail-copies-leaked-early/
        • No a? Myslíš že to někdo prodává za 4 kila? A že to dojde do česka za dva dny?
  • Pekna recenze
  • No vida takze predobjednavkou jsem nic nezkazil hehe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit