Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem sice těžkej PCčkař a mam i relativně novej stroj ale silně začínám uvažovat o PS3... pořád si říkam: "přece to nebudu kupovat kvůli jedný hře".. ale těch dobrých her nebezpečně přibývá a obávam se, že to stejně bude nevyhnutelný *1*.. už první Uncharted mi nasadilo brouka do hlavy a bojim se že trojka mě už přemluví...*1*
    • Ono těch her je víc... já si třeba PS3 koupil kvůli Heavy Rain. Pak k tomu začaly přibejvat hry jako God of War, Uncharted, Final Fantasy, Siren Blood Curse...
    • A pak, že reklama nefunguje.
      • Jaká reklama? S reklamou to nemá nic společnýho, jde o ty hry (a nemyslim jenom Uncharted)! Koneckonců kdyby na PS3 vycházely sr*čky tak o něj ani nezavadim... ty hry prodávají konzoli ne konzole samotná...
  • Uncharted 1,2,3, killzone 2,3, God of war 1,2,3, Metal gear solid 4, prumer vsech her 10/10 tak na co do prkynka jeste cekate :) *3* *2*
  • imfe, vyser se na hry a padej recenzovať filmy!
    • Falešnej Cival???
  • I když je to koridor, tak stejně závidím. Kde je psáno, žekoridor nemůže dostat 10/10 ???
  • Jako PC hráč moc a moc, závidím PS hráčům... *3*
  • Kingo1983
    Ja som zacal hrat prvy krat seriu Uncharted pred par dnami len, a musim povedat ze je to neskutocne nakazlive. Zacal som hrat a musel som stale viac a viac :D Cela tato seria si zasluzi 10/10 lebo je to hra, do ktorej sa vzijete a priam ste spojeni stymi charaktermi. Uzas.
  • PS3 nemám, ale tato hra je velmi silý tahák. Tak jsem se podíval na strejdu Youtube na první cca hodinu hraní.

    10/10 dostane hra, kde postavy nehezky zřetelnou interpolací doklouzávají do předpřipravených pozic? Tak nějak si vzpomínám, že u Mafie II to hrozně moc vadilo. Tady ne?

    Ale je pravda, že výprava vypadá úchvatně. Klobou dolů pře ND, kdybych měl konzoli, asi by mne to lákalo.
    • Ono, hry recenzujou jiný lidi takže to je v podstatě co recenze to názor někoho jinýho a pokud je hra parádní tak dostane všude skoro stejný hodnocení, teda v případě že recenzent není naprostej id*ot
    • U této série dostává pojem “tunelovka“ zcela nový význam. Ale samozřejmě, že konzolisté se u toho budou bavit a ještě tomu napálí maximální hodnocení.

      Existuje vůbec nějaký herní web, kde by se hodnotilo aspoň trochu, jak to říct, normálně? Nějaký web, kde třeba tato hra nebo RAGE dostane 3/10?
      • Asi je potřeba ti připomenout že i Half life 1 a 2 byly tunelovky a hodnocení měly stejné. Možná to časem pochopíš. To jen tak pro příklad jinak takových her najdeš v historii plno.
        • HL2 možná že i jo, ale Hl 1 Hahahaha... Asi jsi nehrál...
          • O tom kdo co hrál raději pomlč když jsi napsal něco takového.
          • Mechwarrior_bw
            ale no tak, HL1 i keď je v mojej top 5 je tunel ako vyšitý ... jediný rozdiel ktorý je keď porovnávam staršie hry a hry posledných rokov je v tom, že tie novšie príliš ťahajú hráča za ručičku a s tým ide ruka v ruke masívnejšie scriptovanie a dojem, že hráč je iba nejaká loutka ktorú ovláda hra a nie hráč.
      • eurogamer.com 8/10 - nejnizsi hodnoceni, co jsem nasel... GT 9.5/10, IGN 10/10, Metacritic 93/100 atp.
        • Co mna viac prekvapilo je, ze jednotka aj dvojka mali velmi pekne rozbehnuty pribeh. A zrazu to skonci tak, ako keby tvorcom niekto ukradol poslednu stvrtinu scenaru, alebo vyhodili scenaristu a ostatni to pokusili nejako dokoncit. To bolo obrovske sklamanie.
          Pokladam to za vynikajucu hru, ale skor by som sa priklonil k triezvejsiemu hodnoteniu Eurogamera.
      • To neni pravda. Na konzolích tohle nepatří mezi nejlepší věci. Pár cutscén, plno střílení, chudý příběh a pár trapných fórků. Dobré to je, ale nejlepší určitě ne. Trojka možná bude jiná, ale moc tomu nevěřím.
  • Malleth
    Nečekal sem nic jiného než 10
  • Škoda že to jen neni na PC *9*
  • S tím 10/10 už to trochu přeháníte ne ? Je mi jasné že bf 3 jste daly 9/10 jen proto že by to už vyzeralo špatně. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit