Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně, že pc hráči jsou graficka elita.. blbost.. pokud PC nemá geforce 980 ti nebo titan x (nebo min 960 gf), Pořád hejty na konzole přitom konzole stojí 10k a co dokáže je neuvěřitelné.. nemam chut kupovat PC za 35 bez monitoru a mit v podstate dobrej komp.. Kdybych chtěl topku PC dam 60-70k a zatím mi ten rozdíl za to nestojí *14*
  • Zda sa to iba mne nelogicke ze brana na zaciatku traileru sa otvara smerom von a z vnutra je brvno?
  • jj, to je ta jinde nevidana herni mechanika

    nejvetsi herni dilema, obehnu prouteny kosik zprava? obehnu prouteny kosik zleva? nebo se schovam za prouteny kosik pred krizovou palbou z nekolika samopalu?
  • del0
    Nebo se schovává za stůl/bednu před těžkým kulometem, jako v Uncharted 4...
  • vlastik.plaminek
    Jako někdo s PSkem tu můžu říct, že Loled of Us je pekelná nuda (herně, příběh je super) a první Uncharted těží leda tak z prostředí, děje a sympatického hrdiny. Doby, kdy ND dělalo fakt zábavné hry skončily asi u toho Crashe.
  • Tom: .. no proste nehral ... :)
  • A podelis se, co hrajes ty ? Batmana na 720p, 15 fps ? *1*
  • Stejně jako lidi baví (pro mě) nudný strategie, většina MMO (The Secret World FTW) a MOBY, nechápu, proč by nemohlo lidi bavit i tohle.
    Navíc, přijde mi vtipné, že ve hrách se řeší, jak je hrdina nezranitelnej a pak v každým filmovým akčňáku chlápek je 30x postřelenej či se mu střely záhladně vyhýbaj, padá z 30 metrů na zem, vyskakuje za 100 km/h z auta a pořád se hýbe, tak to se neřeší...
  • flash789
    Tohle nekoho bavi ? Asi jo. Ja bych to hrat nemohl, vypada to jako desna nuda a nesmysl. jestlipak si aspoň odrel bricho když ho tahli za tim nakladakem *7*
  • pravdu mas jen castecne, nemam ps4, ale jen z duvodu, ze bych ji nevyuzil, ja proste od her vyzaduju vic, nez vetsina lidi, popcornovy jednohubky na jedno odpoledne me uz vazne nenaplnujou a jsem naprosot alergickej na hry, kde 1/3 gameplaye tvori cutsceny, dalsi tretinu QTE a zbytek vyplnuje obcas i nejakej ten gameplay, kterej je naprosto tuctovej a 100x videnej a provedenej lepe v jinejch hrach
    A kdyby te zajimali hry z posledni doby, ktery povazuju za kvalitni, tak ti dam takovej nastrel - ori and the blind forest, kerbal space program, FTL, witcher, cities skyline...
  • Drakersss
    Reakce Tom: Nikde jinde neviděl ? nikdy tohle nepochopím. Pokud si hráč který chce neustále něco nového tak tě asi moc her nebaví :) protože každá hra si bere vždy něco z jiné hry a proč ne když to funguje a lidi to baví :). Dám ti příklad. Někteří si stěžují že se Nathan Drake schovává do křoví a tím pádem je to Assassin's Creed můžeš mi říct co má dělat když mu jde o život ? kdyby si byl ty v téhle situaci tak se radši necháš zabít protože by si napodoboval někoho jiného ? To očividně necheš. Nebo že má Nathan kolík kterým si pomáhá při šplhání tak je z něho hned Tomb Raider :) funguje to tak proč toho nevyužít :)... Ně škoda se o tom bavit já osobně nechápu tenhle trend že někteří jedinci od hry požadují neustále něco jiného to je ty hry snad ani nemůžou bavit. Víš ale i přes tohle si myslím že ty nejsi typ tohohle hráče :) ty prostě jen nemáš Ps4 a jediné kde si hru zahraješ je Youtube :) tím pádem se není čemu divit :). To co jsem napsal neplatí jen v případě Uncharted 4 ale všeobecně.
  • Obsahuje a tys to nikdy nehral, takze je evidentni, ze jsi hloupy hater, ktery si neumi zjistit fakta :-). Hadam, ze budes pc hrac :-).
  • hahaha konzolova koridorka a konzolaci vo vytrzeni mna ebjne z takejto showhry konzolakom fakt staci malo *15* *15* *15* *15*
  • nathan drake je kus sexy chlapa, to ti nestaci? pf *5*
  • argument za vsechny prachy, bohate me stacilo to videt, tak me teda vyjmenuj ty originalni jinde nevideny herni prvky, casti predskriptovanejch scen a qte preskoc
  • Drakersss
    no říkám nehrál si *3*
  • noughty dog i kdyby vydalo sachy tak to bude jedna z nejlepsich her ... uz od crashe bandicoota delaji nejlepsi hry.. vse je promakane naprosto do detailu tak moc ze se zadna jina hra nemuze rovnat jakekoliv hre od naughty dog... a jen lidi co nemaji pska budou prskat jak je to o filmovosti a naskriptovany pribeh a dalsi nesmysli ... kdo hral tak vi :)
  • Docela by me zajimalo, jak bude remasterovana ta U1, U2 a U3 jsou jedny z mych nej akcnich her, ale kdyz jsem zkousel U1 (bouzel az jako posledni), tak to proste nebylo ono, hlavne ovladanim...
  • del0
    Holt dneska v mainstreamu vítězí prezentace a filmovost nad obsahem a herníma mechanikama.
  • z hlediska ciste hernich mechanik to v podstate vic neobsahuje, nehodnotim z hlediska pribehu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit