Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Overwatch
    To jde říct skoro o každém novém hrdinovi který není zrovna easy :). Jo, matchmaking je teď nějaký divný, ale to už na BlizzConu říkali že opraví, tak snad to bude co nejdřív.
  • Overwatch
    O tom že Cho'Gall do hry přibude a jaký bude jsme stručně psali hned po oznámení na BlizzConu: http://games.tiscali.cz/preview/heroes-of-the-storm-ozivi-specialni-mod-arena-nova-mapa-a-ctyri-novi-hrdinove-268499

    Teď je novinkou to, že ve hře už opravdu je a vyšla k němu ta dvě nová videa, která ho popisují víc. Tak ho víc do detailu popisuje i novinka. Nic víc, nic míň :)
  • Já se připojil do hry a hned dva lidi se mě ptali jestli nechci ChoGalla....
  • Ty si ale kus ceskeho kokota, aj ked hnisavec je exemplar sam o sebe, rok-dva dozadu smrdel na sectore.
  • každej píše lidem jak umí :)
  • pozor, tohle nejsem já
  • P.S.
    vyhlásení vysledku bude až zítra ;)
  • Tak většina Slováků je jebnutá,že jo.. ale vsadím boty,že ty myslíš Hnisavce *5*
  • ne tohle bude objektivní
  • Veskoslav
    Maxíku, to že si ty svoje srač*y proklikáš, to z nich neudělá menší sra*ky;)
  • koho byste si radši práli jako spoluhráče do Cho´Galla, hlasujte
    + je za jacka - za Veskoslava
  • A co jako? Za 10-20 minut ho máš, a lidi se ti sami VNUCUJOU, aby ti ho pomohli získat (páč za to maj 2200 goldů, což není málo).
    Matematika: Za hodinu hraní se počet jeho vlastníků zečtyřnásobí... i kdyby ho na začátku měl jeden člověk, než skončí event (cca 2 měsíce) ho můžou mít všichni.

    Navíc... vyhrát 2 hry není tak těžký... normálně bys za hrdinu platil 15 resp. 10 tisíc goldů, což je asi takk 2-3 týdny daily questů...
  • DekkerDave
    To je zralý na ragequit *1*
  • Jedno slovo.... Hero League. *3*
  • Vzhledem ke struktuře Q eventu, který byl spuštěn s uvolněním chogall. Se jeho vlastnictví šíří exponenciální řadou. Každý získaný hráč ho předa prostředníctím Q dalším dvěma, takže ho za 1-2 všichni kdo o něj stojí.
  • (reakce na maxe dole)
  • Btw stejně si myslim, že max, jack a ještě jeden ten jebnutej slovák, jsou alter ega nějakýho vyšinutýho blázna, co nemá nic na práci, tak bleje na tiscali...
  • Před pár hodinama tam měl "2 souhlasí" ty trotle..
  • porad lepší než s tebou *3* , btw že si naklikaš na tom nic nezmení
  • Stormangels
    Takže Cho Galla maj ti lidé co zaplatily a ti co maj štěstí a mě nezbejvá nic jiného než jako č*rak psat lidem jestly by me nevzaly a nepomohli by mi to získat. GZ rly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit