Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matchmaking byl přesně důvod, proč jsem to odinstaloval. Opravdu se nedá hrát v teamu se třemi supporty, jedním dmg a jedním něčím, co nezapadá nikam vs. dvěma tankům, supportovi a dmgerovi *11*
  • Oznámení o tom, že dnes byl přidán nový hrdina, je dva týdny stará novinka? No, tak to jsem v mládí asi špatně pochopil čas *8*
  • Pokud jsem si všiml, to, že máš nejvíc killu v týmu, ti nedá žádný bonusy.
  • No a blejzard zmrvil hru tím novým updatem že jsou zde assists a už neplatí že každý má nějaké postavení prostě jde carryinout hra jedním hráčem.díky to byla hlavní věc která byla zábavná a počítal se jen dmg... ted z toho udělali klasické kdo má větší pééro ten jede ostatní uřtřou idiooti *7*
  • N0isy
    Tohle se ví už od Blizzconu. 2 týdny stará novinka? Nice. *15*
  • Tak s tím člověkem musíš být dopředu v partě, aby jsi si ho mohl zahrát .. Takže v podstatě víš, s kým do toho jdeš *1* .. Jako, že by to hodilo k sobě 2 random hráče, tak to nefunguje .. *3*
  • Mě upřímně ChoGall strašně vadí .. *1* .. Jednak je ho tam teď plno, protože za něj hraje každý, ale když narazíte na lidi, kteří ho prostě neumí, tak vám prohrají hru a vy se můžete snažit sebevíc a to ještě ani nemluvím o dle mého rozbitém Matchamkingu .. Prostě ChoGall jako nápad super, ale .. *13*
  • *1*
  • Veskoslav
    Si vemte, že chytnete Jacka jako spoluhráče *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit