Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, suhlasim s Jackom. Je fajn, ze existuje tolko Indie hier, ale trend poslednych mesiacov a rokov, ked zas a znova vidim nejaku "strasne originalnu alternativnu pecku" s grafikou z 80 rokov ze dostava vysoke cisla v hodnoteni... myslim ze to totalne deformuje hodnotiaci system. Ano, grafika nie je na prvom mieste, ale netvarme sa zase, ze pacmanovi by sme dnes dali 10/10. Technologicky vyvoj uplne ignorovat nemozeme. Uz aj na Steame je z toho pekny chaos, najst tam novu ackovu hru je pomaly problem, hlavne ze tam je milarda variacii na Zeldu a Commandera Keena. Indie je fajn, ale nerobme z Indie mainstream... potom aj v Leveli vypisujete clanky o tom, ake je to zle, ze podivne mobile a tablet hry pomaly vytlacaju normalnu AAA produkciu. No lebo kazdy sa chce prizivit na uspechu par Indie titulov ktore stali za to, myslim ze to zacal World of Goo.
  • Robotron3
    Jack1947: Pamatuju na časy před internetem, herních časopisů jako Excalibur, kde k recenzím kolikrát nedali skoro ani jeden jedinej screen ze samotný hry, a jak jsme z toho byli nadšený! Dnešní omladině je zatěžko si přečíst text recenze a rozkliknout obrázky ze hry a už se rozčilují, že obrázek na titulce není z hratelné části. To je prostě rozmazlenost *3*
  • Vypada to jak flash hra. Aj tie su krajsie
  • N0isy
    Nejdřív, co bych chtěl říci je, že tvůj pravopis je otřesný. Nedá se na to koukat a už vůbec ne číst.

    Jinak bohužel s tebou musím souhlasit. Podle obrázku jsem si myslel, že jde o něco úplně jiného a ehjle.
  • Jack1947
    Opět ta situace, vidím hezkej obrázek na hlavní stránce rozkliknu a ehm... kromně 8/10 vidím to co jsem vidět zase nechtěl.

    Pak jak se nedá "nadávat" na ty indie když už jsou rozlezlý všude, to snad je nějaká páka na zvýšení návštěvnosti Podotýkám ale že to tak nevidím jen já, chápu že nic moc nevychází atp tak aspon nemistifikujte uživatele. Achjo, z těch indieovek už pomalu začnu být takhle i sprostý. (občas hodtě obrázek takovej jak ta hra vypadá ne screen z hlavní obrazovky) at se zas a znovu nenachytám.
    Nic popudivého jen, tohle se mi tak moc nelíbí.

    Opět pro blbečky dodám (už po kolikáté) že proti indie hrám nic nemám naopak ale prostě nejen že jich je celkem dost... a tak. (mínusujte, jak je libo)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit