Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D3 hrajou jen soutěživé děti bez fantazie.
  • Hádam si si nemyslel, že som mal na mysli D2 bez dataču ... Isté veci si treba domyslieť. hmm... Myslíš aktívnych setoviek he ? Tak keď chceš ťahať vysoké GR tak 1 max 2 ... Stačí si pozrieť tabuľku a tam uvidíš že z tých 1000 hráčov ma 95 percent rovnaký gear - build a to je podľa teba rozmanitosť he ? :)) Jasné setov je dosť, ale skutočne použitelných je pár - doslovne. Keď to porovnám s PoE, kde je rozmanitosť, jedinečnosť a atmosféra a podotýkam atmosféra, ktorá sa približuje k D1 D2 tak je to naozaj na zaplakanie. Atmosféra v D3 mi pripomína čistý kinder - garden. Zábíja to pony lvl :D :D Každému sa páči niečo iné, to beriem, je to môj subjekt názor, nikomu to nevnucujem ani nič podobné. Len si rád vrtnem do Déčka pretože nesúhlasim s vývojom. A plakať budem :) pretože keby sa jednalo o inú hru ako D tak to mam na háku. HAWK !!!
  • veskoslav je jack. oba melou srtejne picoviny
  • Dík za info.
  • Asharak
    Honit si ego až takhle mentálníma příspěvkama... ts ts
  • Veskoslav
    Máš na to plné právo;)
  • Nesouhlasím se všemi výše uvedenými výlevy..
  • Nesouhlasím se všemi výše uvedenými výlevy.
  • Kez by vydali dalsi datáč. Aby to hezky cislo jeste vzrostlo... Ty zlej kluku
  • Veskoslav
    SC II LoTV se prodalo 2 miliony. A přesto je RTS okrajový žánr. H&S RPG jako Diablo je taktéž okrajový žánr, co na tom, že na pc se prodalo cca 12 mega kopíí D3 (v roce 2012 bez datadisku bylo číslo přes 10 miliónů). To ale nic na tom nezmění, že ten žánr je okrajový. Další hry jsou pak jako hlavní hráči PoE a možná ještě TII a tím to hasne. Ostatní hry jsou rády za prodej do 500 000 a to ještě hodně přeháním a reálně to bude do 200 000 kopií. Nebo chceš mi tvrdit, že Dark Soul série není okrajový žánr? Protože to je taky mírně poupravené H&S RPG.

    A gratulovat si můžeš akorát sobě. Protože psychicky normální člověk si neříká Hnisavec. Jedině když mu v hlavě slušně jebe.
  • Diablo 1 sem hral jako mainkej a celkem sem se i bal *7*
  • Veskoslav
    Až na to, že na D2 jsme nadávali jako na něco, co pošramotilo skvělý 1. díl. Diablo 2 v podobě v jaké ho máme rádi přišlo až s datadiskem. Do té doby to byl mírně řečeno nenáviděné pokračování Diabla.

    A že se nic neděje? Když si takový odborník. Můžu se zeptat kolik je podle tebe teď skutečně aktivních a použitelných setovek, které hráči používají? A jaký systém předmětů? Mimochodem jediné, co mi Blizzard diktuje je to, že nemůžu v GR měnit ithemy na postavě. Ale farmit si můžu kde chci a co chci a jak chci. Nebo osvětlíš mi tu hlubokou myšlenku, co jsi chtěl říct? Protože actová omezsení jsou na hell srandy a Bounty jsou pak omezené na druh, aby tě to donutilo jezdit všechny, protože suroviny potřebuješ pro kostku.
  • Veskoslav
    Vyznat ve hře? Povídej, přeháněj:) Ty evidentně netušíš ani která bije:) Nebo mi popíšeš, jak ti znalost hry pomůže najít určitou zbraň? (například na Crusadera jsem ji sháněl prakticky 3 měsíce, aby měla odpovídající damage+vlastnosti i s pomocí vědmy narolnuté). Dýka na WD mi padla po více jak roce. Smůla že na set, kam se hodila, tak už dávno nejedu. Tak mi povídej o tom, jak seženeš něco dřív. Ano, když denně nad tím strávíš 16 hodin a za 7 dní máš paragon 800. To bych i možná věřil.
  • Okrajovy zaner hra co preda 20 mega? Tebe to dobre na gebulu j..e Vesko
  • Nostalgie je sviňa. D2 taky nebylo dokonalý. A to sem dvojku hrál 10let. D3 je v mnoha vecech mohem mnohem lepsi (a v nekterych mnohem mnohem horsi ofc). Tak nebreč! *16*
  • Tenhle patch bude fakt bomba! Jako vždy si ho nenechám ujít a přidám pár desítek hodin...
  • Hrejte hardcore lidi. To je vončo *16*
  • Neviem ako ty, ale ja som vyrastal na dvojke a mám v nej odohrané nemálo hodin. Velmi ma mrzí že D3 sa pojalo smerom ktorý vedie skôr k režimu, ktorý sa viacmenej podobá k diktatúre ako ku volnosti a slobode. Skrátka blizz z hráčov robí cvičené opičky a ľudia mu to krásne žerú :) Nadiktuje ti všetko, čo máš používať, čo musíš nosiť, čo musíš farmiť... a veľa toho na výber nieje a každým patchom to troška pomení, aby ľudia mali pocit, že waaw niečo sa deje :D
  • BangMeInBangladesh
    Klidne jeste driv, staci se v te hre vyznat.
  • Veskoslav
    Trapné fráze? Ty ses tady ztrapnil tvrzením, že to nikdo nehraje. Tak se ztrapňuj dál. A pokud nevidíš ten rozdíl mezi F2P hrou a placenou hrou, tak je mi tě upřímně líto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit