Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BangMeInBangladesh
    Jake trapne fraze Vesnickoslave? To je fakt, D3 uz nikdo nehraje, schvalne se podivej kolik lidi ted hraje poe a to jen pripojenych pres steam, 19 tisic (nevim proc vypocitavas nejake tydenni retardace, kdyz se muzes pres community hub podivat, kolik lidi ho aktualne hraje). Dalsi tisice ho hraji mimo steam.

    A ne nejsem zadny Blizzard hater, jak by sis asi pral. Obcas jeste D3 lognu a z mych 50ti lidi ve fl, uz to nehraje vubec nikdo.

    Ok, jeste to nekdo hraje, 0,1% hracu + Veskoslav.

    O trapnosti ty radeji vubec nemluv a prestan si klikat ty palce trapaku.
  • platí se akorát hra a datadisk, jinak je hraní zdarma, pokud teda nepočítáme u PS a XB verze poplatky za PS+ a Zlaté členství XB live pro hraní multiplayeru, ale to nemá s hru jako takovou co dočinění.
  • Samotné hraní je zadarmo nebo za peníze ? Pokud zadarmo, tak ok. Jinak by to byla bezva finta, jak z lidí sosat prachy *4*
  • ten byl dobrej :) (za týden best equip).... nevím, asi má někdo větší štěstí jak já. Takový množství surovin co jsem prosypal "kostkou", některý itemy jsem reforgoval třebas 30x, když jsem teď stavěl na Cruse Seeker set a stejně jsem z toho vysekal jen celkem průměrnej gear. Že mám tak 1,1M DPS, 32M Toughnes a něco přes 2M Regen, dál než T7 (GR 30-34) na HC jsem zatím netestoval, ale T7 dávám jak po másle co se týče DPS ale na Tougness se na vyšší zatím necítím :). Tak nevím co dělám zle ... ani nevím jak dlouho jsem ty surky a base itemy na reforge farmil.
  • Alespoň půjde stavět buildy na další z druhů setů (Thorns), ty to posílit chtělo. Keep up good work :). Uvidím, jestli se jetě donutím rozehrát 5. sezonu na PC. Nějak mne daleko víc baví na gamepadu na Ps4 :), škoda jen, že je tam hraní jen na lokálu a tím pádem jsou tam i otravní modeři (ještě že se to dá řešit hrou pouze s lidma z friendlistu) a proto tam nemáme sezóny :(.
  • Veskoslav
    Za týden nasbíráš TOP Gear? Můžeš mi postnout prosím tě svůj účet, rád se na ten Top gear podívám:) A i když mám v této sezóně GR solo 65, tak pořád jsem hluboce pod hranicí postavy.A poslední věta jasně ukázala, co jsi zač:) Mimochodem malé tajemství Diablo bylo vždy o hře čísel a tím, že se honíš za nejlepší výbavou:)
  • Veskoslav
    Ano je konec sezóny, všední den a blíží se hlavní křesťanské a "komerční" svátky. A přesto je ve hře téměř 20 000 hráčů. Chápu, že jsi udělal ze sebe tak trochu pitomce, když jsi použil trapnou frázi, že to nikdo nehraje, ale to už nezakecáš. Jeho nejbližší konkurent PoE má na Steamu nějakých 200 000 za dva týdny. Což vychází na nějakých +-14 500 hráčů denně. A přesto má 31. příčku na Steamu a navíc je to F2P hra.

    A pro srovnání. GTA V hrálo v posledních 14 dnech něco okolo 1,1 milionu lidí. To máš nějakých 80 000 denně. A na to, že Diablo je okrajový žánr a proti GTA se moc měřit nemůže, tak má pořád slušný počet hráčů. A tak trochu zapomínáš, že to je jenom na pc statistika (10 miliónů prodaných) a prostě teď je na výběr maximální počet her v tomto roce. Takže stále si drží nějakých 0,2% hráčů u 1,5 roku staré hry denně. Stále se tu ale bavíme o okrajovém žánru herního světa. A co si budeme nalhávat, většina hráčů čeká na novou sezónu. Tu mimochodem začínalo skoro 120 000 lidí první den:)
  • táto hra je odpísaná na dobro ! Jedine čo by jej pomohlo je nanovo prerobiť a dať názov D4. Za dva týždne hrania nazbierate top gear a dostanete sa do top 300 LOL čiže úroveň 0 bodov. V podstate tie patche nepridávajú nič podstatné len vyzdvihujú jeden skill nad ostatnými a naviac sa to celé topí v bizarných číslach, setoch a tým, že pridajú nové legendy tak tým sa nič nevyrieši pretože stejnak budú všetci nosiť rovnaký kabát. Žiadna jedinečnosť, žiadna pestrosť po pár hodinách delete. Ešte, že tu je GGG ...
  • BangMeInBangladesh
    To bude asi tak 0,1% lidi co si hru koupilo, fantasticke.
  • Veskoslav
    Mělo by to být v té, co začíná v lednu. Ale já mám jako peta dronu, nějaké sbírání mincí. Ono už goblin na sběr věcí byl k ničemu, takže tady to vidím podobně.
  • Veskoslav
    Schválně jsem to zapnul. 18 189 hráčů v Diablo III a 36981 v SC II. Takové mrtvé hry, což?:)
  • Nic není dál od pravdy, než toto tvrzení. Nikdo není ty.
  • BangMeInBangladesh
    Hmm, dalsi patch a dalsi zmeny a on to stejne nikdo 14dni po resetu ladderu nehraje.
  • solomon.short
    co me nejvice zajima - pet ktery bude automaticky sbirat gold, bude az ten z pate sezony, nebo i ten z aktualni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit