Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jestliže výš podle historie co a jak dopadne pak to není ta klasika jako bývá. Kdy vše změníš jako superman na dobro / zlo.
  • maros.goc
    hm..tak to beriem, vyzera to skutocne skvele! :)
  • Magister_Peditum
    Záchrana krále ti přijde málo? *3*
  • Keyz
    Zajímavý, že to bude jedna z mála her, kde hrdina nebude vše řešit anebo všechny zahraňovat aby na konci byl ten jediný, co vše udělal.

    To je dobrý.
  • čéče...ty to děláš schválně, žejo? *3*
  • Magister_Peditum
    V tom, že chudé venkovanky ve středověku moc velkou úlohu nehrály. Šanci nějak se prosadit měly tak maximálně šlechtičny.
  • A proč by Vávra nemohl Skyrim kritizovat, když se mu tam něco nelíbilo? Prostě napsal připomínky, co ho tam sralo jako to dělá spousta lidí. A jenom kvůli tomu, že si něco takovýho vůbec dovolil k nedotknutelnému "klenotu" jménem Skyrim ho spousta kréténů začala nesnášet a přát mu to nejhorší, ikdyž se evidentně snaží (i pro vás) udělat dobrou hru .. On jednou zkritizoval hru (a i celkem opodstatněně) a vy se z něj můžete possrat ještě po 3 letech u každý zprávičky kde se o něm byť jednim slovem zmíní.. To prostě nechápu.
  • Hraní za ženu bude mít extra kampaň s jiným příběhem. Nechci tu spoilerovat, ale tvou postavu prodá otec ve dvanácti letech za několik kusů dobytka na což bude následovat minihra, jejímž cílem bude zasunout do pochvy. *1* No a v následujících kapitolách se bude uklízet, vařit, rodit a všelijak jinak starat o chod domácnosti (rozumněj farmy). Vyvrcholením příběhu bude jediná bojová pasáž, kdy bude hlavní hrdinka vlastním životem bránit své syny aby je neodvlekli do boje.
    Samozřejmě, tato kampaň vyjde jako DLC a bude prequelem ke hře za muže. *3*

    EDIT: Komplexnost hry bude samozřejmě znát i tady. Když neklapne vyjednávání v obchodě a nebudeš chtít hrát minihru i s řezníkem, tak ti zdraží maso. Složité výpočty modelu počasí se projeví na úrodě. Když si nedáš pozor, můžeš na plotně připálit jídlo, za což dostaneš přes držku od muže, když se vrátí domů. No a v neposlední řadě je tu spousta možností jak ovlivnit příběh, protože "Za každým velkým mužem stojí velká žena."
  • maros.goc
    ano kozy ...tych si teda uzijes v pohlade z prvej osoby ....
  • Tak holky si rády vyberou hru za ženskou postavu, ne? A hodně chlapů taky, aby bylo na co koukat. Tak v čem je problém?
  • Myslíš těch 10km čtverečních a 30h na Aktu I a 70h na všech Aktech ? Fakt, vykašli se na to, člověk neví jestli se má smát tvojí demenci, litovat tě nebo tě ignorovat. Přejmenuj se na internetový odpad, to ti bude sedět víc.
  • Já a pubertální idealista? Tak tos teda uhádl...ani jedno ani druhé ty frajere. Já zas naopak nemám rád lidi, co hned nadávají a to ani netuší komu a proč. Chováš se jak špatně cvičená opička. Nedokážeš ovládat ani svoje emoce a mě tu nazýváš smradem? Pobavil... *1*

    EDIT: Distribuční společnosti mají tolik peněz, protože PRODÁVAJÍ pitomcům...
  • Hele já ti teda nechci kazit fantazii, ale každý to v životě nemá jako ty, tak prosimtě nesuď všechny podle sebe ok ?
  • kozy a o to vsem jde:D
  • maros.goc
    ale pochopil :PP ...prave kvoli tomu som na to narazal kedze hra bude realisticka bez nich, bez nejakych specialnych schopnosti tak to co hranie za zenu prinesie do hry? fakt sa uprimne pytam
  • Se těším na tu vyšperkovanou mapu, která bude udělána do detailu.

    .... 10hodin playtime , rozloha - 1km^2
  • Já taky pevně doufal, že hateři skyrimu nejsou všichni stejní. No holt bohužel jak vidím jste všichni stejní rádoby intelektuálové nimrající se v ho*nech a sračkách, kteří si mastí ego na tom, že jdou proti proudu. Přitom sedíte doma na prdeli sotva se středoškolským vzděláním a pijete čajíček a bedlivě sledujete každičký post v této diskuze, abyste mohli všem kritikům oponovat. A teď mi řekni můj milý jestli se nepletu.
  • Miserius
    Kouzla? Tys trošku nepohopil o čem to je *1*
  • Nebuď naivní,,,jen tak co si vzpomenu... Jump, Pilgrim, Veskoslav-- fanoušci Skyrimu a opravdova elita bahna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit