Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se mi libi jak si lidi umi okecat a pokroutit realitu presne jak se jim to hodi. Trocha pokrytecky ne?
  • Pilgrime je pěkné, že hledáš soucit u jiných, kteří s tebou souhlasí, teda v tomhle případě pouze jeden člověk ( možná ), ale i tak je to pro tebe úspěch ne? Dej si do detrolleru koho chceš, pravdu tím nezměníš. Místo validních argumentů se rozhodneš problém ignorovat. "Jseš velkej kluk, poplácej se"...
  • Pilgrim66
    Neres ho, jde do detrolleru kocicak jeden. Dalsi uboha existence na internetu.
  • Má zajištěný financování, úspěch je něco jiného.
  • Magister_Peditum
    Pořad opakují někdy po druhé hodině ranní. Ale to asi uvidí málokdo. *15* *3*
  • Magister_Peditum
    Tak něco byly blbosti a něco naopak trefné připomínky k plytkosti soudobých her. Nicméně předhazovat mu ten jeden článek už bůhví jak dlouho od jeho vydání pořád dokola, to je už skoro na diagnózu. Něco nového byste v repertoáru neměli, lidi? *1*
  • Jen skoda, ze RIP-FAIL to bude mit na jejich strankach az za tyden (pro ty, co to dneska nestihli). Do te doby na to bud zapomenu, nebo se vse dozvim na internetu.
  • Nepisal som ze su na tom rovnako len to ze nie su na scene az tak o moc dlhsie ako jadro z WH a rastli z predaja vlastnych hier. Samotny zenimax bol az do vydania oblivionu v podstate nicim.
  • Bohužel mu zatím doslova vyžebrali kauci *9*

    http://www.youtube.com/watch?v=D6HpD2MflMA
  • Nic není jisté v životě lidském...
  • A Vavra a jeho 100 nejubozejsich duvodu proc je Skyrim spatna hra neni skodolibej a neprejicnej ldiot? *15*
  • Bieber je zavrenej a hned je zima.
  • Tak doufám, že tímhle už Vávra zavřel huby všem škodolibejm a nepřejícnejm idiotům, protože ta hra už má defacto úspěch zajištenej.. :))
  • A pak že tenhle svět není pro snílky...Kickstarter je krycím jménem pro "Kick in your face you dumb assholes from distribution companies!" a jsem moc rád, že nakonec pochodili takhle na výbornou.
    Ještě radši budu, až se jim hra rozlítne po světě a začnou inkasovat aniž by z toho ty distribuční společnosti měli jakoukoli marži (ok, řekněme, že třeba Valve dostane něco Parního prodeje atp. ) a všecko (většina) poletí rovnou do kapci onomu investorovi a především Bojovému koni. Ze získaných peněz (pokud jich bude kotel) můžou natočit film o tom, jak se jim povedlo nas*at kapitalismu rovnou do držky! *3*
    PS: Původně jsem chtěl připsat co si myslím o Skyrim-haterech a jeho neúnavných obráncích, ale jak vidím tu diskuzi, tak si říkám, že slovo Skyrim slouží jako vypínač mozku *1*
  • Jasne par ludi , vlastne vydavatelstva , tucent bohatych investor , opereuju s akciamy, a k tomu maj par vyvojarskych divizii id Software, Arkane Studios, Tango Gameworks atd. Ale inak su na tom uplne rovnako ako warhrose + tych par ludi naviac.
  • Bieber půjde bručet!
  • Magister_Peditum
    Pokud by byl ten dabing kvalitní, tak jsem pro, ale většinou je to takový trapas, že je snad lepší i u hry s českou historii mít kvalitní anglický dabing a k tomu české titulky.
  • Magister_Peditum
    Tak poslední AC rpg v podstatě bylo díky vylepšování lodi, jinak bych to označil spíš za akční adventuru.
  • Akurat zenimax je bethesda + par ludi a tie peniaze maju z predaja vlastnych hier.
  • OK, jestli se chceeš chytat za slovíčka... Tím svým komentářem jsem měl na mysli to, že KC:D je už teď lepší a už to nemá cenu vůbec porovnávat ani se o to snažit, ok ? Prostě už dva roky před vydáním KC:D > Bethesda games ( Skyrim apod. )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší