Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clemmy Clue!! Ať se jde BF, COD a AC zahrabat. Já čekám na tohle!
  • No po dohrání první série si nejsem jistý, jestli do toho půjdu. Ne že by byla tak špatná, právě naopak, ale tak srdcervoucí konec jsem hodně dlouho rozdýchával *9*
    Každopádně věřím, že bude i druhá série pecka *3*
  • OMG OMG OMG sem s tím. Walking Dead je jedna z nejlepších her vůbec a osud Clementine mě extrémně zajímá.
  • Amylee.Anderson
    Ta hudba, i když minutová, je užasná.
  • Cosi
    Jen doufám, že pokud bude opět český překlad od stejného týmu, co dělal první sérii, tak bude výrazně vylepšený. Třeba bych požadoval aby Clementine nebylo přeloženo jako Klementýnka a aby si testeři udělali čas a projeli každou epizodu alespoň dvakrát, a vybírali různé volby. Respekt všem, kteří se do češtiny pustli, pokud jsem nevybral "svojí" možnost, tak u překladu nebyl problém.
  • Radioaktivni_surikata
    První série parádní. Jen bych si přál, aby tentokrát opravdu zapracovali na důsledkách voleb. První série to furt podtrhovala, ale pak skutek utek. První walktrough parádní, druhej zklamání.
    • Ne, že bych takovou variaci nevítal všemi dvaceti; ale oni nikdy neříkali, že hra bude mít 42 konců. Od začátku opakovali, že se herní zážitek bude vyvíjet podle stylu, kterým hrajete, což podle mě splnili více než dobře :)

      Takže ano, v konečném důsledku byla pomalu každá volba úplně zbytečná (snad až na Omida?); ale podle mě je docela rozdíl projít si druhou kapitolu s kočkou novinářkou nebo geekem, a je jedno, že pak stejně budou mrtví oba :)
      • Radioaktivni_surikata
        42 konců nikdo nechtěl, ale když každou chvíli ve hře vyskakovala hláška, že volba ovlivní postup hraní, tak jsem opravdu čekal něco víc. Nebo že si ten zapamatuje tohle, a tamten zas něco co jsi udělal. No a stejně se pak všichni dali ukecat, takže výsledek zase nula. Nemuseli se vytahovat, stačilo bejt zticha. Akorát z toho pak pramenilo zklamání.
    • Mám to úplně stejně. Jedna z mála her, kterou jsem po prvním dohrání prošel rovnou podruhý, jenom proto, abych viděl jak se situace vyvine, pokud zvolím jinou volbu... a ono vlastně hovno. :/
      • Keyz
        Jo jaký mělo smyl amputovat si ruku? žádný. Hodně věci bylo k ničemu.
  • Zayl
    No bylo by na místě udělat něco s enginem. Ta hra nevypadá dostatečně úžasně ani nepočítá supersložitou AI. Proto tedy netuším proč mi jela tak úděsně.

    Každopádně bych se k tomu měl vrátit, zapíchnul jsem to v depresi v půlce třetí epizody.
    • Ano bohužel hra nemá mega super ultra uber krásnou grafiku jako BF4 z které si každé děcko ucákne do slípků.
      • Zayl
        To zas někdo neumí číst a 12 idiotů s ním. Tak kam to dotáhnu, aspoň na -50? Zeptejte se v další hodině češtiny paní učitelky ať s vámi projde porozumění psaného textu.

        Mě je úplně jedno jak to vypadá.
        • StanleyCZ
          Lidi možná trochu mátlo tohle: "Ta hra nevypadá dostatečně úžasně..."
          • Radioaktivni_surikata
            Lidi nemátlo nic, akorát je tu spousta nedorostlejch pitomců co nemyslej a rovnou řvou. Člověk je hned id*ot a ničemu nerozumí, protože i kdyby byla připomínka sebeobjektivnější, daná hra je prostě boží a nelze jí vytknout vůbec nic. Na jinejch hrách se zase hledá všechno možný i nemožný, jen aby se dali strhat. To jsou případy pro psychologa, aby našel a pokud možno odstranil příčiny agrese. Lepší na to vůbec nereagovat, když se někdo záměrně chová jak pitomec, rozumná řeč s nim nikdy nebude. Mimochodem já jsem taky zkejs u třetí epizody a po zbytek hry měl hořkou pachuť v puse. Nebyla zrovna "hezká".
      • To by vůbec nevadilo, kdyby to podle toho taky běželo, občas jsem měl záškuby a to můj notebook není zas takový ořezávátko. Jinak to byla výtečná hra, takže je to škoda.
  • Jack1947
    At je to tady uz. *7*
    • Ty vole, víš co tenhle zelenej smile, kterýho dáváš do každýho svýho příspěvku, aspoň znamená? *7*
      • Jack1947
        Kazdyho ne, pro mne to je cekani. *3*
  • Viktor_H
    To budu dělat těžká rozhodnutí v roli malýho fakana? *8*
    • nebude to asi pro tebe takový rozdíl s tím jak se rozhoduješ momentálně sám
      • Viktor_H
        Právě že bude, a proto mi to leží v žaludku. *3* To jsem opravdu zvědav, jak se s tím chtějí popasovat, a vyhnout se tak 1) buď tomu, že malej harant bude rozumovat jak třicátník 2) nebo autentičnosti dětské interpretace, která je zpravidla tak zjednodušená a banální, že mi nestojí za pozornost...
  • Abych parafrázoval Geralta...
    Aw yiss!! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit