Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že trip do batmanových mladých let bude správně využit. Hraní za Bruce Waynea, jeho sídlo, trošku civilnější náhled, hratelné části jeho tréninků... Třeba ve stylu Batman Begins. Prostě když už z něj teda dělali mlaďocha, tak ať to opravdu vytěží ;) Nerad bych, aby to bylo jenom pro parádu ;)
  • Umaroth
    Necháme se překvapit, doufám, že se to bude odehrávat v prostředí podobnému arkham asylum, arkham city bylo dobré, ale až moc otevřené, což mi trochu vadilo (i když zase tam šlo dělat více věcí)
  • A není to proto že se momentálně vyskytuje v seriálu o Green Arrowovi ?
  • Jenze hra je podle komiksoveho Batmana, film je vice "realisticky", coz by pro hru nebylo tak atraktivni.
  • zdeeneek
    Batmana na Vitu bych bral vsema deseti.
  • To nemá, ale příjde naprosto geniální stejně jako komiksový Batman. Jinak nemůžu se dočkat.
  • smajdal
    Batman je vyčerpaný *6*
  • Ronox
    Právě toho se bojím, že tu laťku ani nedotáhnou. Určitě jim přeju ať jsou Origins aspoň tak stejně dobré, ale podle mě právě Rocksteady ví jak s tou značkou naložit. Jestli se to podělá, tak můžeme dát opět pápá na nějakou chvilku Batmanovi, protože producenti zapomenou na úspěch prvních dvou Arkhamů :( kdyby nadtím aspoň měli nějaký dohled nebo něco, protože právě oni ukázali jak se mají dělat hry podle komiksů, ale takhle z toho infa neinfa co je známo těžký říct no. Držím palce jakožto velký fanoušek.
  • Nolanuv Batman nema s komiksovym Batmanem moc spolecneho
  • Kdybych měl za sebe vypíchnout tři novější značky, které mají laťku vysoko kvalitou, řeknu Zaklínač, Borderlands a Batman.
  • Skvělá novina! Série Batman je skvělá a doufám, že tam zabloudí i Catwoman. *15*
  • Hodně štěstí vývojářům! A myslím to zcela upřímně, protože si nic nepřeji víc (alespoň pokud mluvím o herních přáních), než další vybroušený klenot z Batman univerza. Rocksteady nasadili laťku proklatě vysoko a chce-li WB úspěšně navázat, musí jí překonat, což nebude nic jednoduchého. Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se zadaří!
  • Ezios
    Mohl by jim s tim pichnout Nolan :)
  • Ja jsem naopak docela rad. Alespon to nebude potreti to stejne a Rocksteady maji sanci prijit s novou paradni znackou.
  • Brutalita v Arkham hrach? Kde?
  • Mě hlavně mrzí že na tom nebude dělat Dini *9* , snad seženou jiného komixového pisálka,třeba Millera a jelikož to mají být začátky,mohlo by se to volně inspirovat Year One
  • langustyn
    jestli dela rocksteady na nextgen, mohl by to byt batman v plnohodnotnym otevrenym gothamu :) kdyby to byla pravda prezil bych, ze arkham origins zas takova hitovka nebude.
  • Snad to nebude zase na Windows Live, vůbec nechápu proč, když to mám na steamu tak musím se přihlásit ještě na GFWL..
  • Malleth
    Spíš podle Keatona. Bale je taky h*vado
  • XorxoxTalarius
    Tak z tohohle obdobi je dost komiksu, tak snad si vemou nejakou kvalitni predlohu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit