Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vypadá a ti velcí roboti :D fuuuuuj
  • h0p3
    DoW1 jsem popravdě nehrál. Ale na dvojce mě bavilo, že jsem měl podle sebe složenou partu, která mi seděla. Upgradoval jsem jim gear/schopnosti a nějak jsem se s nima "sžil". Tady to na mě působí, že dostanu hromadu noname pinclů, který budou fungovat jen jako cannon fodder.
  • DOW 1 to právě mělo promakaný, jak ti tam vždycky letadlem shodili nějakou základní prefabrikovanou stavební buňku, pak k tomu přišel Servitor se šroubovakem a složil z toho barák, Eldaři si tam budovy teleportovali, u Nekronů se vynořovaly z těch jejich komplexů hrobek v podzemí atd. I třeba barák na vozidla u Mariňáků byla přistávací plošina, kam ti napřed to objednané vozidlo hodilo letadlo a pak z toho vyjelo, bylo to takové promyšlené
  • h0p3
    To jo, ale nemusel jsem nic stavět ne? Nebo si to špatně pamatuju? Mě prostě stavění a starání se o základny nebaví. Nějak mě to po Warcraftu 3 přešlo *1*
  • generalx
    Vždyť ve dvojce byla taky základna..jen byla nasraná v jednom baráku který odemykal levely...a nebyla možnost žádného většího plánu. A nebylo to o tom vystačit si jen s něčím daným.. vždyť jsis mohl pořád kupovat vše co jsi chtěl...
  • Kdybych chtěl hrát Starcraft. tak si, údiv a úžas, zahraju Starcraft. Já chci hrát Dawn of War.
  • h0p3
    Hmmm.. škoda a já doufal, že to bude jako dvojka. Každopádně dík za info.
  • No hurá, už to vypadá podstatně lépe, než na předešlích ukázkách. Tak snad to bude stejně dobré jak dvojka.
  • budou
  • h0p3
    Dotaz: Budou se tu stavět základny, nebo to bude jak DoW2? Kde jste si museli vystačit s tím co jste si vzali.
  • ani ne, Diablo neni MOBA a tohle už vůbec ne *3*

    "Multiplayer online battle arena (MOBA) is a genre of strategy video games that originated as a subgenre of real-time strategy, in which a player controls a single character in one of two teams. The objective is to destroy the opposing team's main structure with the assistance of periodically spawned computer-controlled units that march forward along set paths."
  • Vůbec nemám obavy. Dělá to Relic - bude to šleha. Můžu se jen těšit
  • XorxoxTalarius
    To co je na tom obrazku je tak barevne schvalne, jelikoz se jedna o prostredi pro Death World. Tedy prostredi jez se snazi hrace zabit. Navic si sem dal neco co vyvraci tvuj argument, jelikoz se staci podivat na figurky na obrazku a uvidis ze figurky maji znacne tmavsi odstin nez pouziva relic
  • Dal jsem minus za "kulaťounkou hlavičku", jinak ale souhlasim.
  • wenceslaus
    Nemá.
    Jen se mi tu na mobilu popletly reakce.
    To měla být reakce na ten příspěvek kde tvrdíš, že to vypadá realističtěji než DoW2.
  • Ono to jsou spise vicepostavove diablo, snad se tomu rika MOBA? hry, nez strategie.
  • wenceslaus
    JJ i GW umi udělat hnusný věci.
    Tady mě to mrzí dvojnásob, protože jsem Eldary hrál už od konce devadesátek.
  • Tak např po otevřeni stránek GW hned tento obrázek, to mi netrvďte, že hra proti tomu nevypadá ještě relativně umírněně, co se barev týká *1*

    https://www.games-workshop.com/resources/touts/2017-02-11/40kLanding/Header_carousel//DeathworldForest40k_ProdSlide.jpg

    Asi bych to měl poslat do Relicu, ať to prostředi ještě trochu pŕibarví *1*
  • Ta mi docela chutná, dík za optáni. Nicměně pointa je v tom, že křiklavé barvy jsou prostě oficiálni look GW, už jen to, že se bavíme o universu, kde po bojišti běhaji vojáci v modro červeno zelených zbrojích, s choholy na přilbách, pestrobarevnými zástěrami a plášti něco napovídá.. a to jsem ani nezačal o Eldarech *1*

    A on snad někdo tvrdí, že 40k má bejt realistický? To je pěkný nesmysl
  • wenceslaus
    Luis:
    Myslím, že sis spletl význam slova "realistický" s nějakým jiným.
    Možná "anime", nebo "Kačeří příběhy"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit