Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika jak z nějakýho dětskýho komiksu a gameplay naprosto zběsilej a nepřehlednej. Retribution mě hodně dlouho dost bavil, ale tohle vypadá naprosto příšerně.
    • Tak si udělej blanchitsu mód, když to je pro tebe málo temný. Takhle to vypadá i v table-topu.
      • Jak si na to přišel? Tabletop hraju 17 let a kromě pár úchylnejch výstřelků to tam takhle rozhodně nevypadá.
        • Nevím jak tobě ale blood ravens mi připadají tady ještě o něco víc grim než jsem viděl vwe sbírce whitedarfu za listopad 2016.
          A pár úchylnejch výstřelků... To myslíš AoS?
          • XorxoxTalarius
            No treba Pretty Marines, to je peknej vystrelek :)
          • Úchylnejch výstřelků myslím, když si někdo dělá marínu jako poníky a podobně. Mě nejde o to aby ta hra byla černobílá, ale ty barvy sou hrozně křiklavý a svítivý. Vypadá to jako by na sobě měli neonový světla. Navíc je to dělanou takovou hrozně malovanou grafikou, která vypadá jako z nějaký pohádky.
      • ani ne
    • A jak by podle tebe to prostředí mělo vypadat? Třeba víc tmy? nebo duchové lítající kolem? Nebo jak přesně si představuješ Dark a Grim v universu, kde každá planeta je jiná? V universu, kde se víc jak 95% všech konfliktů odehrává na krásných světech momentálně zničených válkou? Jen bych rád viděl do té tvé kulaťounké hlavičky abych pochopil, co je na předvedených planetách špatného. A v čem bylo Retribution Dark a Grim? Nebo jinak, v čem bylo VÍC Dark a Grim než toto? Mám nahráno kolem 500 hodin, tak mi řekni, třeba si to rozjedu znova abych se poučil.... *5*
      • Dal jsem minus za "kulaťounkou hlavičku", jinak ale souhlasim.
      • Nevím jestli to myslíš vážně nebo ne. Ale celá ta grafika je hrozně dětská. Je to celý hrozně svítící. Všechny efekty vypadaj jak z Hotska. Extrémně přebarvený, vůbec to nepomáhá atmosféře hry.
        • Já to myslel vážně. Smrtelně. Nechápu totiž, jak z představení planet poznáš, že to není Dark a další sra*ky. Atmosféru nedělá jen prostředí nebo jen efekty. Dělá ji samotný příběh a to, co se právě odehrává. temnota W40K rozhodně nepochází z temného prostředí nebo temného prdu imperiálních jednotek. Ve většině knížek jsou Chaosáci v zářivých zbrojích s ornamenty krásnými, vyobrazující hrůzné věci. Jsou barevní. každá frakce je definována nějakými barvami. To že Imperial Fists jsou žlutí neznamená, že nezažijí temné dobrodružství. Dále, jak by měla být "temně" znázorněná třeba přestřelka ze zbraní, kdy na obou stranách pálí stovky jednotek? Jak by měl vypadat "Dark" výbuch nebo "Grim" laserová střela? Nebo "Dark" stroboskopická střela z těžkého bolteru? Jsem otevřen tvým představám jako lotosový květ. Per to do mě.

          Jestli si něco zaslouží pochybnosti, bude to hratelnost. Ale rozhodně ne prostředí, paleta barev, nebo modely postav.
          • Už sem ti to tu dvakrát napsal. Evidentně vůbec nechápeš nebo nechceš pochopit co mám na mysli, takže ti to potřetí vysvětlovat nebudu.
            • ještě, že tohle tak zdaleka nevypadá

              podle mě realističtější grafika než mělo DoW 2
            • Stokrát můžeš budovat atmosféru a vykreslovat příběh, ale když to ve výsledku bude vizuálně vypadat jako happy tree friends tak to prostě temnou atmosféru mít nebude.
    • Detskej komix je neco spatnyho?
      • Pro svět Warhammeru, který má být grim and dark ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit