Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Podle recenzí hra dost překvapila, takže to bude určitě bude zábava na dlouhé hodiny. *5* Jinak graficky taky moc pěkný.
  • flash789
    Chapu ze se tahle hra libi, ale ja osobne bych ocenil spis skutecne rpg, kombinace Batmana a Asassin Creed me moc nelaka. Cekal jsem něco krapet jiného, skoda.
  • Morraw
    No Season pass je tady za příjemnou cenu 256,-

    http://www.kinguin.cz/category/9938/middle-earth-shadow-of-mordor-season-pass-steam-gift/
  • Nemáš namysli LotR: Return of the King? Zrovna to s bráchou rubem v coop. No řežba i po těch letech parádní :)
  • Jack1947
    Nerad si čtu o DLC před vydáním hry která mně celkem láká , ruku na srdce když bude Sauron minimálně takový co ve filmu tak to opravdu bude pecka. *5*
  • Jestli to nema nejaky mega velky memory leak, tak to tvy 2gb ani nahodou nezaplni. Kdyztak se ale ozvi, jak ti to jede :)
  • solomon.short
    zrovna v té době byla ATI s ovladači hodně naštíru. Poté se situace zlepšila, ale přesto, před dvěmi roky, když jsem si kupoval už tehdy lowend 7770, musel jsem upgradovat firmware, abych se zbavil několikasekundových vytuhnutí ve hrách (GW2, D3 atd) Ale to spíš byla chyba výrobce karty, než chipsetu. Dnes je víceméně pro herní PC jedno, jestli si pořídíš AMD nebo nVidia grafiku. Pokud naopak potřebuješ GPGPU, tak je AMD momentálně jediná volba (ale na rovinu, ve hrách to nepomůže :D )
  • solomon.short
    ne svazovat, nýbrž inspirovat. a zapomenout na zprasené filmové kulisy.vrátit zpět příběh, ten pocit, kdy jen z pečlivě zvolených slov tě mrazí. No a hlavně zachovat knižní "quid pro quo" *3*
  • Když o tom moc neslyšíš a moc se o tom nepíše, je dobrý se na to zaměřit a pátrat na vlastní pěst. Kolikrát právě z takových her vylezou skutečné klenoty zatímco z těch neustále propagovaný nezřídka vyleze konzumní odpad. *4*
  • Mato1987
    Hej to je ono, ale grafika je nejaká divná, si nepamätám, že by to vyzeralo tak otrasne. Ale to je jedno, proste bola to slušná bojovka a v coope ešte viacej ;)
  • Mato1987
    Sa divíš? veď tejto hre sa na games.cz venovali fakt len máličko v porovnaní s ostatnými hrami.
  • Vitekb
    Ještě dnes v poledne jsem neměl o hře ani potuchy. Pak jsem se podíval na "WTF is..." a dostal chuť si to v brzké době koupit. Hned na to jsem přišel sem a zjistil, že bude ještě asi hodnou chvíli trvat, než bude hra zcela kompletní, takže se koupě na delší dobu odkládá.
  • Já nevím, jestli by bylo účelný, aby se autoři nějak hodně svazovali knihou. Jistě, ve hře by neměly být úplné blbosti, jakože třeba bychom bojovali se Sauronem prostřednictvím stáhaček a tanků. *1*

    Kdo chce příběh z knihy, ať si prostě přečte knihu.
  • flash789
    asi myslis predelavku z konzoli, byli toho tri dily a na PC myslim bylo Two Towers
    http://www.youtube.com/watch?v=uXtyLV0oUmI
  • solomon.short
    to by bylo zajímavé. Filmové zpracování mě hrozně zklamalo, o natahovaném Hooooobitovi ani nemluvě. Snad probůh Jacksona nenapadne zfilmovat Silmarillion a Nedokončené příběhy, to by bylo napřesdržku. Už tak zkazil co se dalo... a herní adaptace tomu vůbec nepomohly (až snad na LOTRO)
  • NE! Raději knihu
  • Vogon
    Až půjde hrát za hobita,který bude vypadat podle popisu z knihy, nebo aspoň trpaslíka, tak tomu dám šanci.
  • Vrook
    Mně to teda tu klasickou knižní Středozem nepřipomíná ani zdaleka. Čimž nechci tvrdit, že to bude špatná hra. Ale docela by mě zajímalo, jak by vypadal projekt, kterej by se zcela separovaně inspiroval pouze knihama, nebravše filmový zpracování v potaz.
  • Mato1987
    jasne jasne, to ma nenapadlo, hej hráči čo mali karty od amd mali podstatne väčšie problémy s hrou.
  • To ani nevzpomínej. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit