Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • destructoid 6/10 ..wtf
  • Veskoslav
    Za chvíli z práce, vyzvednout hru v obchodě a jde se na to:) Jedna z mála her, co mě letos zaujala a "donutila" ke koupi:)
  • Mato1987
    sranda, že si nespomenul hry od EA, divné.
  • WB nejsou jediní. Není to nic neobvyklého, už se to takhle dělá pár let. Jinak bych si neuměl vysvětlit tak vysoká hodnocení u spousty břečkovitých titulů (Boring Souls, AssGreed, Call of Money...) *6*
  • Odulin
    Tak nějak.
  • kostejnesmrtelny
    Wow! Že by konečně moderování diskuzí??? *14*
    Neblázněte, ještě vám snad fakt budu muset poslat nějaký to předplatný...
  • Na recenzi se tesim, hlavne po te, co Total Biscuit propalil, jakymi praktikami si WB pojistil positivni ohlasy.
  • Nikdy nepodceňuj sílu špatného konzolovéhé portu.
  • Mato1987
    Presne toto ma odraďuje od kúpy, síce hra stojí 29.99 ale už len z princípu hru zlacnia aby si si potom kupoval season pass v hodnote skoro rovnakej ako plná hra...Počkám si teda na kompletnú edíciu asi.
  • kennyB
    Pravda, na pár jinech serverů už jsem se koukal a jsou tam slušně vysoký čísla *3*
  • Na notebooku mi to jede, není to o nic náročnější než Zaklínač 2, Watch Dogs nebo Max Payne 3
  • Keyz
    *15*
    Tak vzhledem k tomu že ta karta stojí pořád skoro jako celá PS4. Tak asi řekne dost co se týká FPS.
  • Odulin
    Už v práci počítám každou minutu. Dodělat, školka a šup na to. Jsem zvědavej, co na to řekne moje 2gb 680tka. Výsledek rozhodne nákup pc/ps4. ;)
  • Na recenzi se fakt těším , hlavně na tu část která bude pojednávat o technické stránce hry a HW nárocích. Autorovi GK kartě přeji hodně štěstí.
  • Morraw
    No hráči na steamu jsou z toho nadšení a já už také sosám. Ale DLC si pořídám až ve slevě.
  • matt
    Můžeš mrknout na recenze na zahraničních serverech.. Třeba na IGN to dostalo 9.3/10 a na Metacritics to má 85/100. Asi to na slušnou hru nejen vypadá *3*
  • Pro oldgen
  • kennyB
    Na recenzi se těším, vypadá to na hodně slušnou hru *3*
  • Menší chybka v Matrixu *1*
  • Nevyšlo to na náhodou o dnes o půlnoci?

    Kladné ohlasy jsou asi nutné, jinak by recenzenti nedostali preview kód ne? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit