Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je slušný fail, protože těch 30 GB jsou textury, modely, audio, které se z 99% stahují úplně zbytečně znova.
  • No, podle recenzentova steamu ma nahráno sotva 30h. http://steamcommunity.com/id/honzas4400/stats/379430/achievements/
  • No jasne kdyz chce nekdo kritizovat spatnej film musi bejt reziser nebo herec....
  • Its a feature! Oni se jen bojí, že je Henry okrade když se na něj přestanou koukat. :D
  • To jsem rad, taky mam 660. Hned jak dojdu dom zapnu. Zadnou recenzi pred tim ale cost nebudu.
  • Tahle mi teda moc kladná nepřijde http://www.thesixthaxis.com/2018/02/13/kingdom-come-deliverance-review/

    A obhajovací argument: "Nikdo nikoho nenutil kupovat hru" je strašně hloupej. Na filmy Zdeňka Trošky tě taky nikdo nenutí se dívat, ale to automaticky neznamená, že to nejsou kraviny.

    Já sem na Kingdom Come zvědavej. Metascore má zatím 74/100 což mi přijde na takový typ hry celkem v pohodě a rozhodně se nejedná o žádnou katastrofu. Ale za plnou cenu nekupuju.
  • sám Vávra to bral jen jako info, jestli je o hru zájem, tam šlo většina peněz od Bakaly, čili to musíme brát spíše jako normální hru a ne KS projekt
  • Mě spíš připadá, že to češi neumí ocenit. Recenze jsou zatím kladné. Nikdo nikoho nenutil kupovat hru a ten kdo ji podpořil nebo ji sledoval od začátku věděl co má čekat. Pro mě zase další kvalitní RPG. A bugy jsem ještě neviděl a to hraju skoro 3 hodiny.
  • Krescz
    já jdu odlákat tu jeho ženu :D
  • Vzhledem k tomu ze je ta hra od nekoho kdo vsem radil jak se spravne delaj hry a casto byl kolem toho dost arogantni tak je to ocekavatelne :D
  • Já zase házel *** na ten barák.
  • Mart9
    nečti recenze a hraj
  • No at uz to dopadne jakkoli, je uspech, ze to Vavra vubec vydal. Uprimne jsem to moc necekal. Kickstarter je osemetna platforma a Paslvildom podle vseho backery nezklame a uz to je uctyhodny pocin. Hru si koupim a porovnam hratelnost s Vavrovymi proklamacemi. Urcite musel udelat spoustu kompromisu. I tak hre preju uspech i za cenu nasledneho Vavrova vsdypritomneho rozumovani napric vsemi medii.
  • Francis
    Ako je na tom PC verzia čo sa týka optimalizácie?
  • Ronox
    Koně ne, ale postavy co couvaj tam najdeš *1*
  • hry sice nevytvarime, ale jakozto platici zakaznika hrac mam snad narok na vyrknuti sveho nazoru, byt je negativni
  • skaven
    ak tam najdes kone jazdiace dozadu, budes mat pravdu
  • walltar
    Neřekl, bych že jim to nic neříká... jen když vezmu jaký s tímhle měli problémy tvůrci Star Citizena a jak dlouho sme stahovalo 30GB kvůli každé blbosti, tak to asi nebude úplně jednoduché tohle do cryengine implementovat.

    A pokud to není úplně jednoduché, tak to spíš začne být otázka toho jestli se ti vyplatí do toho investovat čas a peníze. KCD není MMO, takže počet patchů nemusí být až tak velký, takže celá implementace něčeho takového by měla jenom celkem omezený dopad.
  • Jako obvykle tu jsou programátoři, designéři, a producenti kteří říkají že by to šlo udělat líp podle jejich názoru. Bych chtěl všechny vidět v situaci WH. :D
  • Přesně. Radši si budu hrát legendární skyrim kde se v polovině gameplaye zaseknu na neschopnost lootovat draky. I po 7 letech od vydání. :D 11/10 IGN.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit