Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš by bylo fajn, kdyby pro tentokrát různá rozhodnutí nevedla k naprosto totožnému výsledku, než zlomený nosy

    ale hlavně že tam hráč může vypadat jak mladej Stalin *1*
  • hm, a mozem mat aj zlomeny p eni s po divokom homo sexe, ktory nas tam urcite caka?
    *11*
    • mohl jsi napsat jen "po sexe" ale takhle ses provařil *1*
      • na akciu bioware, ktori homosex preferuju je moja podpichovacna reakcia uplne adekvatna *1*
        • v cem ho preferujou? proste tam je. deal with it *5*
          • https://www.youtube.com/watch?v=8AOfbnGkuGc

            vies ze ani mne, su to zvlastni ludia, ti vsetci fobisti
          • zmieril som sa, nekupujem to :)
            • xH4wK
              Nikdy som nepochopil ludi, ktorim vadi ci uz farba pleti alebo sexualna orientacia.. asi budem musiet pouzit toto aby som to pochopil: https://www.youtube.com/watch?v=z9pD_UK6vGU
  • Tvorba postavy mě vždy moc baví a ty možnosti jsou neuvěřitelný, fakt krása. Podle toho, co jsem zatím viděla to vypadá, že tahle hra se jim opravdu povedla.
    • Hra nevim,ale editor vypada opravdu hezky.
  • Po tom, co se ted kralovsky bavim u Wasteland 2, si nedovedu predstavit, ze se zase nekdy budu muset vratit ke hram, do kterych RPG zdegenerovala dnes a Dragon Age je jednim z jejich hlavnich predstavitelu. Ve Wasteland 2 se "hodiny" piplam s vyberem vhodnych skillu pro svoji partu a tady mam resit, jestli rtenku nebo jeste vic rasenky?!? Nasr*t!!!
    • Každý bere jako dobré RPG něco jiného. Někdo se rád hodiny piplá s buildem všech postav a samotné hraní považuje pouze za "třešničku" a kochá se výsledkem. Naprosto to chápu, taky jsem byl takový.
      Nicméně moje chápání Role Playing Game se postupně změnilo tak, že teď opravdu dávám přednost hrám, které dokáží vtáhnout příběhem a vizuály, u kterých se dokážu identifikovat, vžít do hlavního hrdiny - "hrát roli" :P Emoce a celkový pocit z hraní jsou pro mne důležitější, než cokoliv jiného. V tomhle ohledu považuji za skvělé RPG "mého ražení" třeba i Last of us.
  • strašný, takovýho s*aní s tím... stejně se mi v těchhle automatech nikdy nepovedlo vymodelovat někoho fakt pěknýho (nechtělo se mi před začátkem hry trávit celej den v editoru)
  • Klobasor
    Kdyz se to do her zavadelo tak jsem si s tim hral. Dnes beru default a kaslu na naky editor :D
    Dulezitost hry je podle mne nekde jinde nez v tehle "zbytecnosti".
    • Tak mně osobně tvorba postavy (případně postav) zabere mnohem víc času ve hrách, kde si může člověk u vzhledu nastavit tak maximálně portrét a barvu kůže, vlasů a vousů. Nedávno jsem rozjel Arcanum a než jsem si vytvořil postavu ke své spokojenosti, zabralo mi to asi hodinu. Načež jsem po půlhodině zjistil, že jsem jí vytvořil úplně blbě, a šel si teda přečíst ten manuál.
    • Taky si řikám. Kolik musí stát vytvoření takový hračky peněz a úsilí, přitom to na hru nemá vliv, zvlášť když většinu času hraješ z pohledu zhora/ze zadu a ten xicht vůbec nevidíš (maximálně v cutscénách). Holt plýtvání peněz na kraviny, nemající vliv na gampelay - přepych AAAček.
      • No jo... Páč ve hrách od Bioware, jako je pravě diskutovaný Dragon Age (nebo trěba Mass Effect) je těch cutscén a dialogovych scén, ve kterých vidíš hlavní postavě do xichtu, tak poskrovnu, že vůbec nemá cenu se vzhledem postavy zabývat... *7*
        • Myslíš jako v ME kdy se vždycky scéna posune tak abys viděl na pozadí Mirandy?
        • To je vlastně fakt. Hry jsou dneska postavený na cutscénách.
        • Chachaa trefa šéfe :)
  • nemůžu si pomoct *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=NyiEaSzpdMk
  • Jack1947
    Škoda že né zlomený nos, nohy... i by to bylo vtipnější... *3*
  • KIMCID
    tohle je ten moment u her kdy jsem naštvaný ,že se hry odkládají.Místo toho aby se dělalo pořádně na hře tvurce se piplá s takovou blbostí.
    • celoush
      Miluju fráze typu: "dělat pořádně na hře". Pochopte, že to, co vy považujete za blbost zase hromada dalších lidí ocení. Nemluvě o tom, že oni by zase považovali za blbost něco, co je dle vás "pořádně na hře". Tohle je mainstreem RPG, kde se dá takový nástroj očekávat a hromada lidí jej doslova vyžaduje.
      • Tak mně se hodně možností v editoru postavy líbí a oceňuju jí. Ale jakkoliv dobrej editor postavy je mi k prdu, když bude soubojovej systém stát za pytel, skilly budou osekaný, prostředí generický, postavy nudný, dialogy jak mezi žákama zvláštní školy, variabilita vybavení bude malá, moje rozhodnutí nebudou mít vliv na vývoj příběhu, a když už jsme u příběhu, tak když ten samotnej bude zas další trapný klišé o záchraně světa bez špetky inovace (což bude). To mi promiň, ale tyhle věci považuju u rpg za podstatnější, než jestli může mít můj kouzelník ukouslý ucho, zelenou rtěnku a vyrážku na prdeli.
      • KIMCID
        Spíše hromada dětí....čím jsem starší jde mě o to hru si užít. a to co nejlépe a nejdéle...ne aby byla užasná grafika a hra trvala dvě hodiny.ALe ano tisíc lidí/dětí tisíc chutí
        • Krescz
          například ženy mají možnost se na tom vyřádit...sám si dítě pokud to nevíš *3*
          • KIMCID
            jo už 40let jo *3* *1*
            • celoush
              No osobně doufám, že i za těch 7 let se nebudu muset nad tímto pozastavovat.
            • KIMCID
              ale není to pochopíš až ti bude jako mě
            • Krescz
              to je smutne, me je 19
  • tak hlavne, aby to melo vliv na funkci...... rostlinare....doufam, ze v tydnech po vydani to nebude jeden patch za druhym, aby se to dalo vubec hrat, kdyz uz se patlaj s takovyma kravinama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit