Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Outlaws, kvalitka, demo som prešiel asi sto krát :D
    • C-BEAM
      k Outlawsu som sa nikdy nedostal ale demo som teraz vyskúšal na starom kompe a bavilo ma to napriek tomu, že k tejto hre nemám nostalgické spomienky. Celú hru by som už ale asi nehral, keď už tak poriadny remake.
      • Mato1987
        Ti verím, tá hra ma skoro 20 rokov, ja som to ako decko hral stále dokolečka to demo a plnú hru som dostal k vianociam asi pred 18 rokmi. Ináč nie je to remake, ale je to podobná hra a k outlaws sa okrem Red Dead Redemption žiadna ina hra ani len nepriblížila. Tá hra vyšla asi pred dvomi rokmi a volá sa Call of Juarez Gunslinger aj keď musím povedať, že kvalitou outlaws neprekoná asi nikdy nič tak gunslinger je fakt zábava :)
        • Mě se hodně líbil i Call of Juarez 1 ..výborná westernová amtosfera, 2 charaktery (odlišná hratelnost) a zábavný přestřelky, dvojka taky fajn ale už víc akční ala call of duty a Gunslingera všude chválí ale ještě jsem to nezkoušel, zdá se mi už docela přitaženej za vlasy *15*
      • Janun
        Já si nedávno v akci na steamu koupil Call of Juarez Gunslinger a po Outlaws je to moje druhá nejoblíbenější hra z tohoto prostředí. Ikdyž podobných her moc není :-) Pokud mi někdo může neco ještě doporučit, tak sem s tím :-)
        • Joshua
          Dead Man's Hand: tak tuto hru mam z westernového prostredi nejradej...A to nikdo nevzpomene na Gun? Takove GTA z divokého zapadu.
        • Mato1987
          super tip, tiež to isté môžem odporúčiť, odpovedali sme skoro v rovnaký čas :D
  • Janun
    Hned jak se viděl Outlaws na titulní stránce nebylo co řešit. Geniální hra.
    • Jj Outlaws som tiez hned kupoval :)
      • JJ.. to byly tehdá záseky... třeba hodinu bloudit po mapě a hledat, co sem kde přehlídl.. Pueblo si pamatuju do teď.. *16* skvělá hra..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit