Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Kopčem, Kryčer, Mamutík a Veverčák budou v DLC Věstonice Redemption *5*
  • aspoň zrecyklujou horský assety z FC4 a modely slonů, to by bylo nebetyčné plýtvání, použít je jenom v jedný hře *7*
  • Vegen
    Už se těším na minihru lezení po stromech, která mi ukáže pak část mapy :D
    • Keyz
      A zase budeš muset zabrat nějaké tábory *15*

      Když vylezeš na 15 stromů, tak dostaneš vylepšený klacek!
    • To by bylo super, ale spíše se budeme muset vyšplhat na nějaké skalisko a zapálit na něm pochodeň.
  • seprah
    no, je fakt, že použít téma pravěku v Assassin's Creed by byla blbost, někam to nacpat museli... *1*

    ne, teď vážně, zasazení zajímavý, pokud i trochu pozmění herní mechaniky série, mohla by z toho být fajn hra.
    • neboj sa aj z praveku spravia assassins ceed ako adam s evou utekajú s mimozemského laboratória a s piece of heaven
      • Myslel jsi Piece of Apple, ne?
  • Doufám že tam nebude Anglický dabing a budou tam jenom skřeky, maximálně bych tam dal titulky.
  • Lukyz
    Každá snaha o inovaci se dnes počítá a Ubisoftu to platí třikrát tolik, jen doufám, že z toho nakonec nebude jejich typickej openworld ve stylu osvoboď 6 jeskyň, zabij tři šavlozubé tygry pro výrobu pazourku XY popř. si můžete zakoupit oštěp XXL za krásných $5 *1*
    • Keyz
      To je inovace asi jako když AC mění lokace s každým dílem....
    • Zbraně zde nepůjdou kupovat, všechny si budete vyrábět a tedy to zabíjení bude asi časté, abychom si vyrobili nějaký ten oštěp :D
    • Počkej a v čemže je ta shana o inovaci jako? Že to zasadí do jiného prostředí, než byla jejich poslední hra? To je inovace jak prase teda :)
    • No ten lov zvirat pro vyrobu veci alespon konecne bude davat trosku nejakej smysl... ale jinak pocitam ze tehle sablony se budou drzet porad.

      Doufam ze se jim povede alespon zapracovat na boji na blizko aby to bylo trochu hratelny.
  • RazorProduction
    Uz se nemuzu dockat jak budu zase lest na nejake Prehistoricke radiove veze , ...hura *6* *7*
  • jsem kkt. kdo souhlasi da +, kdo nesouhlasi da - Hlasujte!
  • Inquisitor
    To budou zase jatka, tentokrát pravěké fauny. Aspoň uvidíme vyhynutí mamutů v přímém přenosu :)
  • Hmm...tak takovýhle lov mamutů je blbost. Docela jsem zklamaný, když jsem pustil trailer, je to prostě FC. :/
    • ringmancz
      ale je to efektní a to je hlavní. ta skutečná podoba by se do Far Cry hry moc nehodila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit