Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádhera, konečně zajímavý nápad a skvělý tvůrčí počin. Video mi připomnělo film Boj o oheň, asi nejlepší film z pravěku. Kam se hrabe 10000 př.kr...
  • kubi-wan
    A já furt doufal v novýho Blood Dragona *9*
  • Docela zajimavy napad. Udelat Far Cry z praveku... to by me nenapadlo
  • svojim sposobom predchadzajuce fc hry boli tak trochu aj arkadovou polovackou . Len neviem o com bude hlavna story a kto bude hlavny zaporak *15*
    • Nějaký zlý křovák, který si ochočí raptory skoro jak v Jurském světě.
  • Treti i ctvrty dil se mi libily a toto vypada jako super napad. Osobne me vzdy lakaly hry kde se hralo na preziti - napr. na opustenem ostrove. NUtnost vyrabet si zbrane, varit apod. Nikdy se mi vsak zadne zpracovani moc nelibilo. A tady to bude spise o boji a akci nez survivalu, ale presto se tesim.
  • Jo, tak tohle mě nenadchlo. Doufal jsem v nějaké open-world scífko s lasery a jetpacky, ostatně Blood Dragon se mi líbil víc, než vanilla FC3. Snad příště.
  • napad ukradenej a grafika vypada hrozne
    • Jak muze bejt napad ukradenej? To proto ze se odehrava v praveku? *1* Takze např. všechny strilecky z 20 století mají ukradeny napad?
      • ty budeš asi hodne jednoduchej človek že?
      • Že na něj vůbec reaguješ, vždyt je to nemocnej člověk, který měl v Bohnicích 15 minutový přístup na net. :D
  • tak ted vazne kdo z vas ve FarCry chodil na slona s nozem kdyz si moh vzit kulomet? jedine co je na tehle hre dobre je napad jak vyzdimat dalsi prachy za co nejmin prace....
    • Já lovil hrocha lukem :D
  • Je smutné, když velké studio jako Ubicrap, které by mohlo dělat různé zajímavé nové hry pořád parazituje dokola na stejných značkách, FC, AC a přitom když udělali WD nebo Crew, tak to bylo fajn.

    Tohle je jako co? To jen někoho narychlo napadlo vzít FC4, oddělat kulomety s autama, přidat víc zvířat, místo vysílaček jeskyně a hotovo, bum za 4 měsíce tu máme "novou" hru. Nevím proč jsem tak skeptický automaticky, ale jsem :D
    • Morraw
      For Honor, Division, RS: Siege, GR: Wildlands... samé nové a zajímavé hry.
    • Respektive mně další díly třeba FC nevadí, ale kdyby tam byl nějaký progress a ne jen preskin.
  • Hehe, vrhač oštěpů. Tady někdo četl Ajlu.
    • Inquisitor
      To bude spíš Osada Havranů :)
    • AtlAtl je prostě zbraň jako každá jiná, ne? Člověk nepotřebuje studovat, aby věděl, co je luk, bumerang, nebo sekera...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit