Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A fanoušci CODu neměli bychom zapomenout ani na jeho westernového kamaráda call of juarez. Ted někdy v květnu vyjde nový gunslinger.
  • Ten trailer je v podstatě nicneříkající a zbytečný... no snad aspoň taky jednou přestanou přelepovat štítek MW2 na jméno nového dílu a snad udělaj konečně něco, co by téhle umírající sérii zvýšilo reputaci. To by se Infinity Ward překonal
    • Tak BO2 singl jim nastavil laťku vysoko tak se určitě budou snažit treyarch překonat
  • Nenadavejte si tady a radši se bavte o tom traileru. Vsimli jste si toho čokla za tím vojákem co si nasazoval masku.
    • Jj, nejspíš to bude náznak, že by v MP zase mohl být "call" smečky psů jako ve WaW..
      • To by bylo super kdyby za toho psa šlo hrát. Aby nedával jen tak killy za hráče
  • No tak po dlouhé době jsem zavítal na tenhle pseudoherní web, navštěvuji pouze zahraniční weby. Nakonec proč nemít info přímo z první ruky, a čekat ?Teoreticky si pamatuji kdy byly stránky poprvé spuštěny. Ale tohle je opravdu zoufalé, tolik reklamy se jen tak nevidí. No nic zapl jsem ADBlock a je ok. Ale co mě nejvíc dostává jsou zofalé propagační články místních redaktorů, copak došli peníze? :D Kolik dostanete za jeden takový "nenápadný" PR článek?
    Největší zoufalství a PR článek na propagaci "herních" brýlí, větší FAKE snad ani nenajdu. :DTomu by mohlo konkurovat virální video s Tučkovou. :D Nikdy bych nevěřil, že si někdo uděla byznys na brýlích pro hráče, no i tak to jde. Nápad roku vezmu klasické brýle, přídám skla s filtrem, o ničem ta "technologie" není. ;) a prodám to za 2 500 Kč výrobní cena, samozřejmě z Číny,ale ne teď frčí Indie, (je levnější) 250 Kč i s dopravou. (kontejner, loď) A hop prodáme to za 2 500 Kč. :D Na zahraničních webech (nechci dělat reklamu) se ty samé prodávají za 350Kč i s poštovným. :D Kdo hledá najde. ;)
    • Ještě jsem chtě dodat proč asi je vypnutá diskuze pod každým PR článkem? :D Opravdu "demokratické". Co kdyby se tam někdo vyjádřil k produktu. Ne, ne to by byla špatné reklama pro náš PR článek. :D
  • Tak jestli je "budiš'' spravne tak jsi nejhloupejsi z hloupych...vrat se do skoly.Zacni v 1. tride snad projdes do druhe hlupaku *15*
    • P.S. češtinu sem nikdy moc nemusel... navíc, tam, kde studuju já, je stejně víc latiny a ájiny, ale to by bylo na tebe asi moc *6* *15* Zkus příště napsat něco k tématu, já tu tak nerejpu do lidí proto, že se přepsali nebo napsali hrubku...tady nejsme na pedagogický fakultě lol
    • A jen tak mimochodem, používá se i budiš a ne jen budiž, ale to je jedno...očividně nemáš na to vymyslet kloudný argument, tak ňoupeš do hrubek... *7*
    • Nenadávaj, když sem ti nenadával...to zaprvé a za druhá, jak je to tedy správně pane chytrý ?
  • No tak jasné je, že CoD je vyladěná a dobrá hra, jinak by to nehrály miliony lidí, ono je sice pěkné že tu někdo napíše jak jsou jiné hry lepší a těžké ale ty skončí jak špatný seriál po pilotu protože prostě nikdy nebudou mít dostatečnou základnu hráčů aby se zaplatil vývoj a ještě se vydělalo. CoD je nadprůměrná střílečka, hodně lidí si stěžuje, že pořád stejná, ale co, lepší každej rok dobrá střílečka co funguje, než třeba Diablo jednou za 15 let... jak to dopadá to vidíme :)

    Čekejte si roky na svoji kvalitní a těžkou hru, já budu hrát CoD a bavit se, hatovat na forech mohu v důchodu :)
    • Aha, takže je jasné, že kouření je zdravé a prospěšné (o pěnězích nemluvně), jinak by nehulily miliony lidí... to je mi ale uvažování *15* CoD hraje tolika lidí hlavně kvůli tomu, že těží ze svého jména, zprvu dobrého (ne-li výborného), který se jen recykluje ve špatném poměru cena/výkon... - vša ty komentáře: "předobjednáno, bude to pecka" ani o ničem jiném než slepém následování nevypovídají...já osobně hrál až do MW2, i BO1 a šlo to podle mě od 10 k 5ti...tedy skoro k nule...pořád to samé, zecyklovaná grafika a čím dál tím víc linearity a přehnanosti...copak to je základ zábavy mít po cestě 20 nastražených kulometů s 1000náboji? Kde sou ty časy CoD1/2 kde snad jedinej kvér, co byl, šel ukrást zabitému nepříteli...zároveň bez autohealu měla hra aspoŇ trochu "hranice", takle jen dostane pár kulek z kulometu, "rozdýcháte to" a jdete dál...to už neni ani FPS, ale arkáda pro děti...o to jde...když už, tak ať si hra aspoŇ nehraje na to, že je realistická (viz. Serious Sam). A co se týče mě, tak zatim nepracuju (sem tam doučuju Aj), ale studuju dvouobor, takže času nemám moc a vybírám si (kvalitu), co budu hrát...a ano, Metro 2033, byť lineární hra, je natolik kvalitní, s natolik propracovanou atmosférou a příběhem, že sem si jí užíval 4x, co sem jí hrál...stejně jako CoD1/2, který mám taky asi 5x dohraný, i po letech mě to bavilo...ale na další díly sem si ani nevzpoměl...
      P.S. Dokud bude dostatek hráčů jako ty, co budou slepě následovat tuhle serii a cálovat, nebudou mít vývojáři důvod s hrou cokoliv udělat a nějak jí zkvalitnit...proč taky, však ono jim to stejně stačí a budou si to předobjednávat, ani nebudou vlastně vědě co... *15* hmm... *7*
      • CoD jsem hrál všechny, všechny se mi líbily, ergo kupuji další bo se mi určitě bude líbit. Stačí když si udrží standard předchozích dílů a budu se tetelit blahem. Je to můj názor a nikomu ho nevnucuji, jen ho sdílím v diskuzi, nedělejte prosím zato ze mě blbce.
      • ZvacA
        Dámy a pánové, poserme se z tohoto gentlemana! Nejen, že je osvíceným telepatem, on dokonce studuje, má ženu, doučuje, hraje bez výjimky perfekto záležitosti, u kterých dociluje katarze, věnuje se tržní ekonomice, herní teorii a nejspíše i právům. Navíc má tolik nakydanýho rozumu, že se to ani nedá číst. A to nejspíše ještě není vše, možná se dozvíme, že má taky psa - venčí ho 4x denně, pomáhá s nádobím a mladá mu dala naposledy před měsícem. To nic nemění na skutečnosti, že jeho chuť si hrát na spasitele je až obdivuhodná, nevyjímaje ani jeho srdceryvné agažmá v poučování ostatních na základě nepochopení. Zkrátka zase subjektivní kanel, aneb "co dnes vytáhnu ze šuplíku, protože vy jste škaredí a děláte jinak"

        Potlesk a jdeme hrát CoD!
        • Activisionu věřím, tobě ne, takže ne díky svoje lanýže si můžeš nechat. Na druhou stranu pokud bych od tebe lanýže pravidelně kupoval 2 roky a byl bych spokojen tak bych si klidně ten jeden zabalený lanýž koupil, proč ne pokud v tebe mám důvěru? Došla ti paralela? *15*
          • V tom případě máš trochu zkreslený názor na kvalitní hru...ale budiš...když se ti to líbí...klidně si jí předobjednej...
            • Ubožáku, vytýkáš tu gramatickou chybu a přitom k tématu nevíš ani ň...ale na druhou stranu to je jediná schopnost takových, vytýkat drobné chybky...
            • HLOUPY BUDIŠ *1* Hodne marnééé
            • Co je na slovu "budiš" divnýho? Nejsi divnej náhodou ty? Je to gramaticky správně... *15*
            • Prej: ..ale budiš... :D :D :D Ty se hlupaku nauc cesky :D :D BUDIS :D Ani hate ti nejde pane hloupy
        • Copak si taky pujdeš jednou koupit auto jen proto, že má značku Ford? Nebo Audi, to je jedno... ne...taky si přečteš recenze, porovnáš s konkurencí, zkusíš si testovací jízdu, okoukneš kufr atd atd...tak stejně by to mělo být u her...nejsem ani telepat, ani einstein, ale vim, že pokud člověk nekrade, tak by měl aspoň zapnout mozek, když investuje svoje peníze do něčeho... *7*
          • ZvacA
            Ty si prostě prvotřídní gumák. Člověk si koupí to, co uzná za vhodný podle svýho, ne na základě nějakýho mladýho ucha, kterej se tu snaží diplomovaně remcat o racionalitě, protože je mu se něco nelíbí. Když někdo zainkasuje do CoD, ty se můžeš maximálně z toho podělat, sklapnout podpadky a tetelit se blahem u lepších her, o ničem jiným to nevypovídá. Každopádně, ten tvůj neustále omílanej komentář od joea je totiž jen jedna velká ironická bednička na lopaty, aby se měly čemu divit. To snad už není tak těžký pochopit, kolego.
            • Jo, jsem rád, že používám mozek a nejsem stádo...si myslíš, že všichni co kouří, kouří (nebo spíš začali kouřit) protože jim to chutnalo? Těžko... Část byla oblbá reklamou, a část, protože jim parta řekla, jak je to fajn, ať to taky zkusej...A je fajn vidět standardizovaný odpovědi takových lidí: "slaměný klobouk, pomáhání v Africe apod"...celkem slabota už... *6* . Já už s touhle diskuzí končim, nemá to cenu, je to jak házení hrachu na zeď...ale víš ty co? Mám návrh: nechceš koupit lanýže za 800,- ? Jsou fakt výborný. Sice je mám zabalený v neprůhledný krabici, takže je neuvidíš před koupí, a neřeknu ti ani cenu a ani kvalitu...jen to, že lanýže jsou přece výborný, nekup to...koupíš ? Nebo je budeš chtít nejdřív vidět, než vysolíš 8kil ? Třeba ti ta paralela časem dojde...
            • Tak si obleč svoje tričko s konopí nasaď si slaměný klobouk. V ruce drž svůj Alcatel a buď šťasten že nejsi stádo, jak já to slovo nenávidím a lidi co jím často mávají ještě víc . *9*
              Lidi by tu hru nekupovali kdyby je nebavila! Váš předpoklad že všichni kupují jen kvůli snášce je naprosto špatnej. Pokud je produkt špatnej tak o něj lidi nestojí.
            • Aby bylo jasno, ještě jednou to objasnim: "No tak jasné je, že CoD je vyladěná a dobrá hra, jinak by to nehrály miliony lidí..." - dobrá hra? kdysi... vyladěná? těžko...miliony lidí? Jo, Nike si taky koupí miliony lidí, i když je vyrobenej v Bangladéši... čili stádo... toť vše...
              Kdybys třeba napsal: "No tak CoD mám rád/ je moje oblíbená serie a už se nemužu dočkat první ukázky ze hry, ať vim, jestli si ho koupim..." - mě je fuk, co se ti (a komukoliv jinýmu) líbí, ale psát, že je to dobrá hra...
            • Co tu meleš o lopatičkách? Já ti neberu, že si kupuješ něco, co se ti líbí...ale jak víš, že se ti bude líbit hra, ze který si neviděl jedinej screen? O tom je celá tahle inteligentní debata, že mě štve (nebo mrzí), že značná část herní komunity je na úrovni stáda... Sakra to je tak těžký počkat do prvního gameplaye, než si to nedočkavý MP leveleři předobjednaj? Aby vám tu hru náhodou někdo nevzal před nosem... *7* Pro mě za mě třeba si předobjednej tetris...ale od toho je do diskuze ke hře, aby taj člověk mohl říct svuj názor - a ten je, že dokud ze hry neuvidim solidní gameplay, tak jí nebudu líbat a uctívat, jen kvůli tomu, že má na krabici _-C-o-D-_...
        • Hmm... *15* Typický příklad potrefené .... *4* navíc tu píšeš nesmysly, co sem nepsal... (žádnou ženu, ale přítelkyni - navíc tohle sem psal JEN kvůli tomu, že nejsem žádnej nerd co prosedí půl dne u PC a paří kde co a leští si ego levelováním, protože jeho osobní život stojí za...., ale že toho času mám málo a proto si vybírám kvalitu...jinak bych tohle nepsal)
          Jediný, oč tu jde, tak byla reakce na "předobjednáno, bude to upe supa pecka pařba s novym endžynem ! *12* " - tohle se dá tvrdit snad jen u hooodně kvalitního titulu, kde ani jeden díl nesklamal, že si ho fanda objedná, aniž vlastně neví, co si objednal...ale u takovéhle hry, se kterou to jde z kopce, bych si minimálně počkal na první gameplay a srovnal ho s minulým dílem, popřípadě první komentáře ze zahraničních webů a podle toho bych tepr házel fráze typu: " bude to určitě super hra". Říká se tomu racionální uvažování, najdi si to ve slovníku... *3*
  • Takze dalsim rokem budu pokracovat v cekani a doufani na navrat WWII a nastupce CoD2/WaW :( Furt a furt ta moderni doba.. nezajem. Tak SNAD za rok.
  • Tvl, mě to tu připadá jak sraz trollů--- *1*

    Ale osobně se na nové Cod těším, třeba to bude hezký reset série (ukamenujte mě mínuskam třeba ). *3*
  • Předobjednáno, bude to pecka všech pecek, nový engine, nový příběh, nový CoD! Hurááá
    • Hezka provokace, lec smutny fakt, jak uvazuji funboyove teto serie ...
      • ZvacA
        Ale ve výsledku to může být každýmu u řiti. Pokud si to někdo koupí, ať už z jakéhokoliv důvodu, jeho problém. Nemusí nikoho zajímat, že nějaký johny z konce republiky se může mlátit do hlavy kvůli tomu, že někdo investoval do CoD. Tyhle přemudrcovaný a přirovnávací lejna nějakou efektivitu moc nemají...
  • Kéž by tu člověk četl taky třeba o oznámení SWAT 5, nebo Brothers in Arms *4*
    • Rhulad
      Jo SWAT 4 ten se povedl, strávil sem v multiplayeru spousty času. Pro mě nejlepší FPS od Irrational Games

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit