Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A fanoušci CODu neměli bychom zapomenout ani na jeho westernového kamaráda call of juarez. Ted někdy v květnu vyjde nový gunslinger.
  • Tak BO2 singl jim nastavil laťku vysoko tak se určitě budou snažit treyarch překonat
  • Ten trailer je v podstatě nicneříkající a zbytečný... no snad aspoň taky jednou přestanou přelepovat štítek MW2 na jméno nového dílu a snad udělaj konečně něco, co by téhle umírající sérii zvýšilo reputaci. To by se Infinity Ward překonal
  • To by bylo super kdyby za toho psa šlo hrát. Aby nedával jen tak killy za hráče
  • Jj, nejspíš to bude náznak, že by v MP zase mohl být "call" smečky psů jako ve WaW..
  • Nenadavejte si tady a radši se bavte o tom traileru. Vsimli jste si toho čokla za tím vojákem co si nasazoval masku.
  • Ještě jsem chtě dodat proč asi je vypnutá diskuze pod každým PR článkem? :D Opravdu "demokratické". Co kdyby se tam někdo vyjádřil k produktu. Ne, ne to by byla špatné reklama pro náš PR článek. :D
  • No tak po dlouhé době jsem zavítal na tenhle pseudoherní web, navštěvuji pouze zahraniční weby. Nakonec proč nemít info přímo z první ruky, a čekat ?Teoreticky si pamatuji kdy byly stránky poprvé spuštěny. Ale tohle je opravdu zoufalé, tolik reklamy se jen tak nevidí. No nic zapl jsem ADBlock a je ok. Ale co mě nejvíc dostává jsou zofalé propagační články místních redaktorů, copak došli peníze? :D Kolik dostanete za jeden takový "nenápadný" PR článek?
    Největší zoufalství a PR článek na propagaci "herních" brýlí, větší FAKE snad ani nenajdu. :DTomu by mohlo konkurovat virální video s Tučkovou. :D Nikdy bych nevěřil, že si někdo uděla byznys na brýlích pro hráče, no i tak to jde. Nápad roku vezmu klasické brýle, přídám skla s filtrem, o ničem ta "technologie" není. ;) a prodám to za 2 500 Kč výrobní cena, samozřejmě z Číny,ale ne teď frčí Indie, (je levnější) 250 Kč i s dopravou. (kontejner, loď) A hop prodáme to za 2 500 Kč. :D Na zahraničních webech (nechci dělat reklamu) se ty samé prodávají za 350Kč i s poštovným. :D Kdo hledá najde. ;)
  • P.S. češtinu sem nikdy moc nemusel... navíc, tam, kde studuju já, je stejně víc latiny a ájiny, ale to by bylo na tebe asi moc *6* *15* Zkus příště napsat něco k tématu, já tu tak nerejpu do lidí proto, že se přepsali nebo napsali hrubku...tady nejsme na pedagogický fakultě lol
  • A jen tak mimochodem, používá se i budiš a ne jen budiž, ale to je jedno...očividně nemáš na to vymyslet kloudný argument, tak ňoupeš do hrubek... *7*
  • Ubožáku, vytýkáš tu gramatickou chybu a přitom k tématu nevíš ani ň...ale na druhou stranu to je jediná schopnost takových, vytýkat drobné chybky...
  • Nenadávaj, když sem ti nenadával...to zaprvé a za druhá, jak je to tedy správně pane chytrý ?
  • HLOUPY BUDIŠ *1* Hodne marnééé
  • Tak jestli je "budiš'' spravne tak jsi nejhloupejsi z hloupych...vrat se do skoly.Zacni v 1. tride snad projdes do druhe hlupaku *15*
  • Co je na slovu "budiš" divnýho? Nejsi divnej náhodou ty? Je to gramaticky správně... *15*
  • Prej: ..ale budiš... :D :D :D Ty se hlupaku nauc cesky :D :D BUDIS :D Ani hate ti nejde pane hloupy
  • V tom případě máš trochu zkreslený názor na kvalitní hru...ale budiš...když se ti to líbí...klidně si jí předobjednej...
  • Activisionu věřím, tobě ne, takže ne díky svoje lanýže si můžeš nechat. Na druhou stranu pokud bych od tebe lanýže pravidelně kupoval 2 roky a byl bych spokojen tak bych si klidně ten jeden zabalený lanýž koupil, proč ne pokud v tebe mám důvěru? Došla ti paralela? *15*
  • CoD jsem hrál všechny, všechny se mi líbily, ergo kupuji další bo se mi určitě bude líbit. Stačí když si udrží standard předchozích dílů a budu se tetelit blahem. Je to můj názor a nikomu ho nevnucuji, jen ho sdílím v diskuzi, nedělejte prosím zato ze mě blbce.
  • Já toho hrál už hodně, jestli ti jde o to...a ne, neopírám se tu jen do jednoho člověka, těch je tu víc...a těžko říct, jestli to jsou trollové, nebo to myslí vážně...nicméně poslední čísla z prodejů to bohužel potvrzují. Prostě mě mrzí to, že (už) nekvalitní, nastavovaná a předražená hra díky takovým lidem rýžuje neskutečně, a kvalitní a originální tituly na kickstarteru skoro škemrají o podporu, aby mohly vzniknout... A s tou kvalitní hrou, to bylo myšleno tak, že hrajeme buď na zabití času (což je pak jedno co hrajeme) a nebo pro zážitek, a ten sem měl rozhodně větší (a nejsem sám) třeba ze SP Crysis 1 nebo Metra 2033, než ze SP a asi 100 hodin MP v MW1, kdy jsem zjistil, že je to vlastně o ničem...těšil sem se, že další díly se polepší, ale šlo to spíš z kopce a grafika pořád stejná (jen drobné detaily), přitom cena taky... a abys neřekl, končim tuhle debatu, je to jak házení hrachu na zeď... ale na 99 procent to bude stejná hra jako předchozí díly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit