Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, jsem rád, že používám mozek a nejsem stádo...si myslíš, že všichni co kouří, kouří (nebo spíš začali kouřit) protože jim to chutnalo? Těžko... Část byla oblbá reklamou, a část, protože jim parta řekla, jak je to fajn, ať to taky zkusej...A je fajn vidět standardizovaný odpovědi takových lidí: "slaměný klobouk, pomáhání v Africe apod"...celkem slabota už... *6* . Já už s touhle diskuzí končim, nemá to cenu, je to jak házení hrachu na zeď...ale víš ty co? Mám návrh: nechceš koupit lanýže za 800,- ? Jsou fakt výborný. Sice je mám zabalený v neprůhledný krabici, takže je neuvidíš před koupí, a neřeknu ti ani cenu a ani kvalitu...jen to, že lanýže jsou přece výborný, nekup to...koupíš ? Nebo je budeš chtít nejdřív vidět, než vysolíš 8kil ? Třeba ti ta paralela časem dojde...
  • Tak si obleč svoje tričko s konopí nasaď si slaměný klobouk. V ruce drž svůj Alcatel a buď šťasten že nejsi stádo, jak já to slovo nenávidím a lidi co jím často mávají ještě víc . *9*
    Lidi by tu hru nekupovali kdyby je nebavila! Váš předpoklad že všichni kupují jen kvůli snášce je naprosto špatnej. Pokud je produkt špatnej tak o něj lidi nestojí.
  • "Až někdy zkusíš kvalitní hru, pochopíš, že k "nabažení" ti stačí pár hodin..." To je co? Metro jsem hrál, nadprůměrná střílečka, která měla oproti knížce naprosto vykuchaný, stupidní příběh. Celou tuhle diskuzi jsi to začal na základě příspěvku jednoho trola! Jaký argumenty? Ja jen říkám že si každý muže koupit co chce. Nemusí potom číst příspěvky o tom jak je bezohledej vůči, vám chudákům kteří nemají co hrát protože se všichni chtějí podobat COD. Všechny tvoje příspěvky stojí na to jednom člověku který napíše že si dovolil předobjednat hru která ho pravděpodobně bude bavit. Na člověka který nemá čas hrát hry protože je moc zaneprázdněný všedními záležitostmi tu předvádíš docela dobrej výkon.
  • Aby bylo jasno, ještě jednou to objasnim: "No tak jasné je, že CoD je vyladěná a dobrá hra, jinak by to nehrály miliony lidí..." - dobrá hra? kdysi... vyladěná? těžko...miliony lidí? Jo, Nike si taky koupí miliony lidí, i když je vyrobenej v Bangladéši... čili stádo... toť vše...
    Kdybys třeba napsal: "No tak CoD mám rád/ je moje oblíbená serie a už se nemužu dočkat první ukázky ze hry, ať vim, jestli si ho koupim..." - mě je fuk, co se ti (a komukoliv jinýmu) líbí, ale psát, že je to dobrá hra...
  • Co tu meleš o lopatičkách? Já ti neberu, že si kupuješ něco, co se ti líbí...ale jak víš, že se ti bude líbit hra, ze který si neviděl jedinej screen? O tom je celá tahle inteligentní debata, že mě štve (nebo mrzí), že značná část herní komunity je na úrovni stáda... Sakra to je tak těžký počkat do prvního gameplaye, než si to nedočkavý MP leveleři předobjednaj? Aby vám tu hru náhodou někdo nevzal před nosem... *7* Pro mě za mě třeba si předobjednej tetris...ale od toho je do diskuze ke hře, aby taj člověk mohl říct svuj názor - a ten je, že dokud ze hry neuvidim solidní gameplay, tak jí nebudu líbat a uctívat, jen kvůli tomu, že má na krabici _-C-o-D-_...
  • Plácáš tu nesmysly...nějaký kloudný argument by tu nebyl? Psal sem, že sem CoD hrál až do MW2 a BO1, pak už mi totálně zkazilo chuť...neřekl jsem, že lidi, co hrajou CoD, nic jinýho nehrajou...ale že si předobjednat něco, co nevim ani jak vypadá (ani jeden jedinej screen ze hry, nic), je trochu velká naivita...já žádnou botaniculu nehraju, to nevim kde si zas vyhrabal...a s Metrem? Zahraj si ho a pochopíš...říká se tomu kvalitní hra...to bylo CoD do MW1... *7* A je už docela trapný jak když se tu někdo ozve, tak je z něj hned jeptiška pomáhající v africe *15* lol...
  • To máte představu že všichni co hrají CoD hrají jen tuhle hru nebo co? Děláte jako bychom byli snad retardovaní a čekali celý rok jen na to až si zahrajeme jedinou hru co známe CoD*15* Člověk kterej hru nehrál by ji neměl hodnotit.
    Přečti si recenzi, pak jdi komentovat něco o čem víš pramálo, nakonec jsi na popáté dohraj Metro (Taky si občas něco zahraju 2-3x, ale Metro 4x za 2 roky to je vážně síla :D) a jdi konečně někam se svýma osvícenými názory. Já budu celej život hrát Botaniculu a Metro abych si od vás zasloužil odznáček "Pravého Hráče" *15*. Kdyby jste radši investovali čas do boje proti hladomoru v Africe, místo poučovaní o tom co máme hrát, uděláte líp.
  • ZvacA
    Ty si prostě prvotřídní gumák. Člověk si koupí to, co uzná za vhodný podle svýho, ne na základě nějakýho mladýho ucha, kterej se tu snaží diplomovaně remcat o racionalitě, protože je mu se něco nelíbí. Když někdo zainkasuje do CoD, ty se můžeš maximálně z toho podělat, sklapnout podpadky a tetelit se blahem u lepších her, o ničem jiným to nevypovídá. Každopádně, ten tvůj neustále omílanej komentář od joea je totiž jen jedna velká ironická bednička na lopaty, aby se měly čemu divit. To snad už není tak těžký pochopit, kolego.
  • Copak si taky pujdeš jednou koupit auto jen proto, že má značku Ford? Nebo Audi, to je jedno... ne...taky si přečteš recenze, porovnáš s konkurencí, zkusíš si testovací jízdu, okoukneš kufr atd atd...tak stejně by to mělo být u her...nejsem ani telepat, ani einstein, ale vim, že pokud člověk nekrade, tak by měl aspoň zapnout mozek, když investuje svoje peníze do něčeho... *7*
  • Hmm... *15* Typický příklad potrefené .... *4* navíc tu píšeš nesmysly, co sem nepsal... (žádnou ženu, ale přítelkyni - navíc tohle sem psal JEN kvůli tomu, že nejsem žádnej nerd co prosedí půl dne u PC a paří kde co a leští si ego levelováním, protože jeho osobní život stojí za...., ale že toho času mám málo a proto si vybírám kvalitu...jinak bych tohle nepsal)
    Jediný, oč tu jde, tak byla reakce na "předobjednáno, bude to upe supa pecka pařba s novym endžynem ! *12* " - tohle se dá tvrdit snad jen u hooodně kvalitního titulu, kde ani jeden díl nesklamal, že si ho fanda objedná, aniž vlastně neví, co si objednal...ale u takovéhle hry, se kterou to jde z kopce, bych si minimálně počkal na první gameplay a srovnal ho s minulým dílem, popřípadě první komentáře ze zahraničních webů a podle toho bych tepr házel fráze typu: " bude to určitě super hra". Říká se tomu racionální uvažování, najdi si to ve slovníku... *3*
  • ZvacA
    Dámy a pánové, poserme se z tohoto gentlemana! Nejen, že je osvíceným telepatem, on dokonce studuje, má ženu, doučuje, hraje bez výjimky perfekto záležitosti, u kterých dociluje katarze, věnuje se tržní ekonomice, herní teorii a nejspíše i právům. Navíc má tolik nakydanýho rozumu, že se to ani nedá číst. A to nejspíše ještě není vše, možná se dozvíme, že má taky psa - venčí ho 4x denně, pomáhá s nádobím a mladá mu dala naposledy před měsícem. To nic nemění na skutečnosti, že jeho chuť si hrát na spasitele je až obdivuhodná, nevyjímaje ani jeho srdceryvné agažmá v poučování ostatních na základě nepochopení. Zkrátka zase subjektivní kanel, aneb "co dnes vytáhnu ze šuplíku, protože vy jste škaredí a děláte jinak"

    Potlesk a jdeme hrát CoD!
  • Pro Darius: Ještě nepracuju (sem tam doučuju Aj), ale studuju, takže toho času moc nemám...a když nevíš, co je na tom hrát lineární hru 4x dokola, tak je vidět, že si zatim žádnou kvalitní nehrál *15* *7* .Zkus si někdy zalistovat v recenzích tvýho oblíbenýho žánru, než jen slepě "klik" předobjednáno....ono jsou kvalitní hry, ale moc se o nich neví, jelikož nemají na větší reklamu (jako tahle) a jelikož je plno hráčů ignoruje a radši slepě následuje ohrané AAA tituly, které už jen ždímají zašlé dobré jméno...pak teprv pochopíš, jak se peníze vyhazují. Hrál sem vše CoD až do MW3 a BO2, na to už sem neměl chuť...MW1 ještě jakžtakž, ale World at War a MW2 mě znechutili dostatečně, abych na tuhle značku už zapoměl...kde sou ty časy CoD1, kdy nebyl autoheal a MP byl bez levelování (leštění ega). Člověk u toho hraní dokonce musel i přemýšlet...teď stačí zalízt na 3 sec za roh a rozdýchat 5 ran z kulometu *7* *12* a pak sebrat připravený kulomet a tunu granátů a rozstřílet hordu tupě nabíhajících nepřátel....zábava jedna radost... Až někdy zkusíš kvalitní hru, pochopíš, že k "nabažení" ti stačí pár hodin kvalitního SP, místo 100 hodin v MP...
  • Aha, takže je jasné, že kouření je zdravé a prospěšné (o pěnězích nemluvně), jinak by nehulily miliony lidí... to je mi ale uvažování *15* CoD hraje tolika lidí hlavně kvůli tomu, že těží ze svého jména, zprvu dobrého (ne-li výborného), který se jen recykluje ve špatném poměru cena/výkon... - vša ty komentáře: "předobjednáno, bude to pecka" ani o ničem jiném než slepém následování nevypovídají...já osobně hrál až do MW2, i BO1 a šlo to podle mě od 10 k 5ti...tedy skoro k nule...pořád to samé, zecyklovaná grafika a čím dál tím víc linearity a přehnanosti...copak to je základ zábavy mít po cestě 20 nastražených kulometů s 1000náboji? Kde sou ty časy CoD1/2 kde snad jedinej kvér, co byl, šel ukrást zabitému nepříteli...zároveň bez autohealu měla hra aspoŇ trochu "hranice", takle jen dostane pár kulek z kulometu, "rozdýcháte to" a jdete dál...to už neni ani FPS, ale arkáda pro děti...o to jde...když už, tak ať si hra aspoŇ nehraje na to, že je realistická (viz. Serious Sam). A co se týče mě, tak zatim nepracuju (sem tam doučuju Aj), ale studuju dvouobor, takže času nemám moc a vybírám si (kvalitu), co budu hrát...a ano, Metro 2033, byť lineární hra, je natolik kvalitní, s natolik propracovanou atmosférou a příběhem, že sem si jí užíval 4x, co sem jí hrál...stejně jako CoD1/2, který mám taky asi 5x dohraný, i po letech mě to bavilo...ale na další díly sem si ani nevzpoměl...
    P.S. Dokud bude dostatek hráčů jako ty, co budou slepě následovat tuhle serii a cálovat, nebudou mít vývojáři důvod s hrou cokoliv udělat a nějak jí zkvalitnit...proč taky, však ono jim to stejně stačí a budou si to předobjednávat, ani nebudou vlastně vědě co... *15* hmm... *7*
  • No tak jasné je, že CoD je vyladěná a dobrá hra, jinak by to nehrály miliony lidí, ono je sice pěkné že tu někdo napíše jak jsou jiné hry lepší a těžké ale ty skončí jak špatný seriál po pilotu protože prostě nikdy nebudou mít dostatečnou základnu hráčů aby se zaplatil vývoj a ještě se vydělalo. CoD je nadprůměrná střílečka, hodně lidí si stěžuje, že pořád stejná, ale co, lepší každej rok dobrá střílečka co funguje, než třeba Diablo jednou za 15 let... jak to dopadá to vidíme :)

    Čekejte si roky na svoji kvalitní a těžkou hru, já budu hrát CoD a bavit se, hatovat na forech mohu v důchodu :)
  • ZvacA
    ...ale měj na paměti že tím že si CoD koupíš ničíš hry i ostatním kteří chtějí víc než hloupoučkou milionkrát recyklovanou hru. Protože s takto slušnými zisky jiné hry už vycházet ani nebudou

    estare, příteli, ty jsi strašná guma. Jak Hurvínek válku.
  • Pro Darius: Ne ty opravdu neznáš dobrou hru jinak by si věděl že i singl může mít několik desítek či stovek hodin. To je jedno hraj si dál své CoD, ale měj na paměti že tím že si CoD koupíš ničíš hry i ostatním kteří chtějí víc než hloupoučkou milionkrát recyklovanou hru. Protože s takto slušnými zisky jiné hry už vycházet ani nebudou.
  • Takze dalsim rokem budu pokracovat v cekani a doufani na navrat WWII a nastupce CoD2/WaW :( Furt a furt ta moderni doba.. nezajem. Tak SNAD za rok.
  • Pane jo, dokonce přítelkyni, jak říkám šťastný člověk *1*, ještě mi napiš kde pracuješ. Nevím co je hodnotného na tom hrát lineární hru 4x dokola, možná pro toho kdo chce šetřit a nechce se mu krást. Hrál si poslední CoD nebo si jen četl recenze? 10 hodin v Metru je pro tebe dost ale 8 hodin + multiplayer v CoD to je zlodějna. Navíc když jsi tak zaneprázdněny měla by být kratší herní doba spíše plus.
  • ZvacA
    Káže ti to pěkně, což o to....
  • Šťastný člověk? Spíš mám jiné starosti (školu, přítelku, starosti doma atd) a tak když už mám nějak "zabít" svůj čas, tak něčím kvalitním a hodnotným - třeba ono zmiňované Metro 2033 mělo tak skvělý a silný 10ti hodinový příběh (bez MP), že jsem si ho s chutí zahrál 4x ! znova...i po 2 letech...a o tom to je, ne jen rok co rok vyplivnout litra za hru, kde člověk SP "dokosí" za pár hodin a pak jen perkuje ten samý ohraný MP znova a znova...jo, pro online leštění ega možná dobrý, ale jinak...
    Nemusíš být Ježíš, abys proti nim bojoval...sačí pohnout prstem, projít si recenze více her než jen CoD/BF, mrknout na videa a gameplay! (a ne jako už několikáty člověk tady - "předobjednáno, bude to určo upa pecka mega hra, nový endžín ooooooo tak to bude upa nejsuprovatější pařba pod sluncem)...kdyby si dotyčnej, když už fanda CoD, počkal aspoň na první gameplay... *7* ale ne...davová věc je tu znova...a znova... je mi líto jeho rodičů a toho kapesného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit