Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase na dalších 10 dílů...
  • Divotvurce
    "Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou, letákovou kampaní."
  • Tvl, mě to tu připadá jak sraz trollů--- *1*

    Ale osobně se na nové Cod těším, třeba to bude hezký reset série (ukamenujte mě mínuskam třeba ). *3*
  • ZvacA
    Ale ve výsledku to může být každýmu u řiti. Pokud si to někdo koupí, ať už z jakéhokoliv důvodu, jeho problém. Nemusí nikoho zajímat, že nějaký johny z konce republiky se může mlátit do hlavy kvůli tomu, že někdo investoval do CoD. Tyhle přemudrcovaný a přirovnávací lejna nějakou efektivitu moc nemají...
  • Já si myslim, že CoD hráči hrají i RO, jak jinak si vysvětlit ty houfy hráčů, co po respownu jen běží jedním směrem, dokud je nezkosí odstřelovači a kulomety?
    Respektive tím myslím RO2, RO1 zažila kvalitní klanové války :-)
  • Hezka provokace, lec smutny fakt, jak uvazuji funboyove teto serie ...
  • Tak to si šťastný člověk pokud ti zážitky ze singlu vystačí na pár let dopředu *1*, mě třeba ne proto jsem si musel zvyknout na dnešní standart. Čekat na dvě kvalitní hry za rok je pro mě bohužel trochu málo.
  • Hra stojí 800- to že si u nás v Českou je tak předražená je jiná věc. Vy tu pořád nemůžete rozdýchat přirážku 150 kč nebo co? *15*. Radši si spokojeně zahraju hru než abych neustále "přemýšlel" nad 150 korunami a bojoval za moje pochybné principy, problému mám dost, než abych byl nasranej kvůli takovéhle maličkosti. Nejsem Ježíš abych bojoval proti nenažraným korporacím.
  • Předobjednáno, bude to pecka všech pecek, nový engine, nový příběh, nový CoD! Hurááá
  • Zvyknout? A co třeba se podívat za roh, po kvalitnějších hrách (Metro 2033 např.), ze kterých má člověk zážitek na pár let (nekecám) a ne na pár týdnů, a podpořit tak jejich hráče? A nebo jen si "zvyknout" a dál sypat peníze někomu, kdo to z herního trhu nejmíň potřebuje ? *8*
  • To neni až takovej problém jako cena, kterou za to chtějí...za pořád stejný MP posledních pár dílů by měli chtít maximálně cenu DLC a ne hned nové "aaa" hry... o to jde... ždímat nepřemýšlivé a neřešící lidi...
  • ...a předraženou cenu... *7*
  • Rhulad
    Tak se nauč ten sarkasmus používat. Jelikož to je bez nadhledu a vtipu *5*
  • Utři si nudli u rypáku, strejdo, a nerozčiluj se, nebo ti praskne cévka. Neobhajuju to, jen tvoje formulace je mylná a zavádějící. Nejsem fanboy, i když CoD hraju. Ale stejně tak hraju Bioshock, Metro atd. Mě ta hra prostě baví. baví mě SP, baví mě MP. Cena/výkon? Mě litr za hru nevytrhne ( navíc když jsem si jistej, že mě bude bavit, není co řešit. Zmiňuju to protože jsem si předobjednal Aliens: Colonial Marines a málem sem se pos*al jaká je to sr*čka.)
    Ad Metro, jo, příběh přepsanej z knížky je dobré přisuzovat hře ;)
  • To už záleží na jednotlivci, mě třeba MP baví, jsem rád že si zachovává defakto stejnou hratelnost, vím co očekávat, vím že se budu pár hodin bavit. Co se tyče SP, přeháníš, kvalita takového BO II byla více než dobra, inovace na rozdíl od konkurence byli zřejmé, na trhu jsou mnohem horší produkty. Teď navíc dostaneme novou grafiku po které lidi už dlouho křičí. Activision nedělá nic co by nedělali ostatní, jen je v tom mnohem úspěšnější. Člověk si na to musí hold zvyknout nebo může být nasranější a nasranější.
  • walltar
    Bohužel příště radši budu psát kolem postu úvozovky a tagy "Vtip" .... aby to bylo jasné.

    A GGG troluje jako obvykle.
  • Magister_Peditum
    1sv tam je. Je to ten týpek s hrncem přes ksicht, co drží pušku.
  • Rhulad
    Jinak k Vikingům. Je jasné, že rozpočet byl trochu nižší... je to první season a měla dobrou sledovanost čili očekávám od druhé větší rozpočet. Jinak tohle je období kolem roku 800 čili ta populace obyvatelstva nebyla moc velká. A ty helmy? jde vidět, že vás historie moc nezajímá a vyžíváte se v klišé. PS. Doporučuji Legendu o Sigurdovi a Gudrún by J.R.R Tolkien...
  • Asi nevíš co znamená slovo mindrák a proč je považuji za blbce vysvětluji výše.
  • Ano je to tak, já také doufám v úspěch projektů s kickstarteru jako je například Planetary Anhilation. Pořádnou RTS jsem mimochodem neviděl ani nepamatuju, možná tak Wargame, za dalšími bych už mířil minimálně 5 let zpátky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit