Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    Jo SWAT 4 ten se povedl, strávil sem v multiplayeru spousty času. Pro mě nejlepší FPS od Irrational Games
  • Já bych chtěl WW1, ale to by se dětem asi nelíbilo.
  • Ty musis mit poradny mindraky, nepovazuju se za zadneho funboye COD, ale jednou za cas si ho rad zahraju, ovsem povazovat lidi co ho hraji za blbce a urazet je jen protoze hraji neco jineho nez ty...to me prijde vazne ubohost
  • Ach co já se napařil dvojky a čtyřky. Čtyřka byla skok dopředu, 5 jsem taky koupil a není to špatný. Hraju i MW3 a pořád to je fajn, ale tento díl má podlě mě slabší mapy.
  • Kéž by tu člověk četl taky třeba o oznámení SWAT 5, nebo Brothers in Arms *4*
  • Tak funguje moderní ekonomika. Uspokojení potřeby za nejnižší náklady. Za kvalitní titul si budeme muset zaplatit samy (kickstarter, greenlight) a bude jich málo...nedělám si ale iluzy, že budou
  • Stupidnější video sem neviděl. CoD umřel už při jeho 5. reinkarnaci a teď už jen kopou do mrtvoly!!
    Dokola omejvaj to samý, s nic moc grafikou natož hratelností, tohle je hra pro nooby a jim podobný blbečky, který vymění raději kvalitu za kvantitu. *11*
  • Odpověď pro Dariuse. Nevím proč se to šouplo sem.
  • To ale nic nemění na tom že podporuješ hru které vývojáři dali minimum práce, Sp takřka neexistuje a MP je pouze reinkarnace předchozích dílů. Vývojáři se rozhodli vytěžit tuto značku úplně do dna nebo ještě níž a hráči to ještě podporují. Vývojáři bohužel v tomto případě nejsou nuceni vymýšlet nic nového a lepšího, proč by to také dělali když jsou tu takový jako je joe kteří si hru koupí ještě než se vůbec dozví jaká hra je.
  • Závist? Těžko...použij mozek a zamysli se, PROČ asi je ta značka tak výdělečná....kvůli lidem (jako ty, nejspíš), kterým je šumafuk poměr "cena/hodnota" a kteří přemýšlí jako jeden člověk tady: "předobjednáno, bude to určitě pecka..."... to mluví za vše... A místo toho, aby zkusili kvalitnější hru s lepším zážitkem (příklad: Metro 2033 vydá příběhově za všechny poslední tituly CoD dohromady, přitom ale stojí míň, než předobjednávka CoD... *7* ), tak se "vezou" na vlně nastavovaný kaše, která za něco stála možná v MW1 (jinak CoD1 a 2 forever)...Paralela: je to jak s tričkama, místo toho, aby si někdo koupil českou značku za 500,- (vyrobeno v česku), tak dá radší za adiddas 750,- (vyrobeno v bangladéši)...místo toho, aby tak podpořil kvalitní menší značku, tak je utvrdí velkou korporaci v tom, jak stádově se chováme...
  • No mě například přestali jednoduché hry bavit po té co jsem se naučil hrát ty těžší. Pokud mám mluvit o CoD, hrál jsem 1,2,4. První díl byl skvělý, solidní zbraně, mapy a ani SP nebyl k zahození. CoD 2 bylo podobné jako jedna jen chování zbraní bylo horší a ten autoheal taky nic moc. Čtvrtý díl byl skok dolů, perky, nálety, helikoptéra, autoheal..... hrát se to dalo jen s mody. Co jsem koukal na gameplaye z dalších dílů tak věci co jsem nesnášel ve čtvrtém dílu se furt jen množily. Zjednodušování a mazání rozdílů mezi dobrými a špatnými hráči některými herními "pomocníčky" to mi fakt nesedělo.
  • Kozy
    Já tě obdivuju, že dokážeš hrát tak těžkou hru jako RO. *14*
  • Ronox
    Svýho času jsem měl první a druhý díl hodně rád. Nebylo to tak přepálený jako je to dneska. Já jsem skončil u 4ky a ta mě baví dodnes. Pak už tam jsou hrozný rádoby twisty v příběhu, Bayovská akce atd, ale za 1,2,4 si budu stát, že to byly dobrý díly :)
  • maji to byt valecnici historii ? par jich tam chybi , 1sv, 2sv
  • conflig
    Já jsem zase znechucený z obou dvou táborů ze zapřísáhlých "haterů" a "fanboy" Jen těžko se tady dá najít člověk který dokáže říci něco objektivně. Já mám COD rád ale asi jen tak půl na půl 50% věcí mě baví a 50% věcí mě štve.

    Někdy si chci zahrát nějakou "náročnější hru" ale někdy mám náladu si jen tak na půl hodinky zastřílet v MP a to mi stačí...
  • Hraju všechno, rád si zahraju CoD, Zaklínače nebo Crusader Kings, z lidí jako ty co si hrají na něco víc jenom protože mají milnou představu o tom že nejsou součásti davu, tudíž jsou nadřazení běžnému člověku je mi špatně.
  • Třeba mě umínusujte tupí fanboys, nezájem, mínus od vás je pochvala. *2*
  • Spíš znechucení jak jsou příznivci této značky hloupí. Ale je mi jasné že třeba Red Orchestra by byla na tyto "hráče" moc těžká.
  • Jakápak lež, smím-li se zeptat? Já dostal plakát a Nuketown 2025, jak bylo avizováno.
  • Proc neudelaj zase druhou svetovou omg...tohle je uplne trapny a dementni uz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit