Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle "rádoby-značka" je jedna z nejvýdělečnějších značek v herním průmyslu. Závíst, čecháčku?
  • Ano ty jsi klasický příklad těch mas a fanboye rádoby her. Zábava pro vás jsou tyhle blbosti jsou jen proto, protože jste dobrou hru nikdy nehráli a tak se spokojíte s odpadem který má herní dobu 5 hodin, nevybalancovaný MP se špuntovkama místo zbraní atd. a jakákoliv lepší hra je pro tebe podivnost, protože jí nechápete/ neumíte. A laskavě mě do té svojí žumpy nezatahuj, nejsem její součástí, děkuji.
  • Jděte už někam s tím mainstreamem a "hráči", nechápu jak tu někdo může psát co je hra pro pravé hráče a co je odpad pro děcka. Hra je hlavně o zábavě, pokud chceš výzvu tak si jdi složit 5000+ puzzle nebo si zahraj tetris na nejvyšší rychlost. Takže pokud nehraješ jenom nezávislé podivnosti tak jdi ze slovem mainstream někam, si jeho součásti jako kdokoli jinej.
  • Já s tím zkušenost mám a to dost hroznou, jediné dobré CoD byl první díl.
  • Vsemu co byt jen naznakem priblizuje CoD se vyhybam jako cert krizi, jelikoz tahle radoby znacka se u me tak zdiskreditovala, ze snad jiz hloubeji klesnout nemuze.

    Jo a nezapomente na pre-order protoze tohle se vyplati a hned 3x :-)))
  • God-of-War
    Ver mi, ze o to vubec nestojim;). Stacilo mi to videt u kamose.. otresny zazitek *11* .
  • Neuvěřim dokud neuvidim *15*
  • Smutné je spíš to, že kritizuješ něco, s čím nemáš žádnou zkušenost.
  • MrSanta
    Hrát jako člen žoldácké skupiny "Ghosts", v nelineární kampani procestovat půlku světa při honbě za xyz v žoldu nějaké zkratky...
  • Šlachta sa starala o svoju bezpečnosť, na iných nikdy nezáležalo. To šľachta organizovala vojny, obyčajní sedliaci vojny nechceli. Šľachta nič netvorila, všetko čo sa vyprodukovalo robili otroci/služobníci, šľachta si to len privlastnila a zobrala zásluhy a hlavne podiely.
    Systém bol naopak veľmi efektívny, podarilo sa im šíriť otroctvo a rabovať a plieniť svet. Na vytvorenie celosvetového impéria najskôr umocnili nacionalizmus, teda štáty, aby ľudia bojovali a zabíjali sa navzájom na "ochranu" svojich národov a území. Ale teraz keď hranice miznú a všetko sa zlieva do nového impéria, páni už nemôžu počítať s tým, že ľudia pôjdu zabíjať iných ľudí len preto, že títo žijú na inom území a hovoria inou rečou. Preto znovu vytvárajú takzvanú "profesionálnu" armádu žoldnierov. Mix nájomných zabijákov z celého sveta, ktorí bojujú za záujmy korporácií. Takže naozaj dnes páni presviedčajú ľudí, že keď si chrániš svoj národ, tak je to zastaralý nacionalizmus a si malý Hitler. A že ľudia ktorí sú chrániť svojich blízkych sú hlupáci, pretože dnes sme predsa medzinárodní a všetci sme v podstate rovnakí.
    Zamestnanie môže byť čokoľvek, za čo ti iný platia, to vôbec neospravedlňuje čo robíš.
  • God-of-War
    Ja sem diky bohu nehral ani jeden dil...A ano, je to opravdu smutne.
  • Magister_Peditum
    Takže třeba dobrovolník, který jde bránit svou zem je podle tebe co? Ta tvoje definice vojáka je asi nehloupější, jakou jsem, kdy slyšel. *1*
  • Ne, není. A nemusím ti to ani vysvětlovat, každej středoškolák, co si čte povinnou četbu, ví, co je to žoldnéř. Teda nevím, co máte za povinnou četbu na Slovensku, snad ne nějaký takový braky.
  • Tak nainstalovat DOSBox, Virtual PC (pro Win 98) a mastit zpátky starý klasiky... KingPin, Blood II, nedavno jsem dojel Metal Gear Solid....neuvěřitelná pecka
  • Za komunizmu bola vojenská služba povinná. Keď je človek donútený ísť strieľať na iných ľudí, je to vojak. Keď to robí dobrovoľne za peniaze, je to žoldnier. Je jedno či tomu hovoria pandúr, žoldnier, nájomný vrah, alebo hrdina, služobník mocnára, šírič demokracie a svetový policajt. Žoldnier je žoldnier.
  • To víš, blbci si předobjednávají na základě pochybného teaseru který o hře nic neříká, hlavně že to je CoD. Kdyby to bylo jen o nich tak je mi to jedno, ale díky masivním prodejům těhle stupidních mainstream her pro masy (ne pro hráče) vychází čím dál tím méně dobrých her které jsou výzvou, protože se prostě vyplatí méně.
  • Ronox
    Ikdyž to je smutný, tak prodeje mluví za vše. Furt se jim to vyplatí a je to asi nejvýdělečnější ipka momentálně. Je to škoda .. první 2 jsem si neskutečně užil v MP a pak ještě 4ku Modern Warfare. Pak už jsem byl nějak přebůmovanej a hlavně .. asi jsem dospěl :D
  • Vegen
    Musíme doufat :D
  • filias
    Proč? Protože je to konečně oficiálně oznámený. Neoznámenou hru si lze dost špatně přeobjednávat.
  • Kozy
    Proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší