Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezájem, Steam je stejně sračkoidní platforma, která ani nemá pecky jako Battlefield, Battlefront atd. Neznam hru, kterou na kterou bych potřeboval Steam. A ani tam nemají Richard Burns Rally, takže mainstream trash ;)
    • Nezájem, kadit se chodí na záchod.
  • BohumilCisar
    U některých her jsou natolik imbecilní fanouškovské recenze, až mi je autorů hry líto - třeba Raceroom Racing Experience http://store.steampowered.com/app/211500/?l=czech.
    Má to 6/10 jen díky tomu, že si stovky lidí špatně vyložilo jejich "free to play" systém. Prostě zdrama je jen malá část hry a zbytek obsahu se musí dokoupit - za směšné ceny v porovnání s iRacingem. Přitom je to poctivě udělaný závodní simulátor s bezkonkurenčně nejlepšími zvuky, které jim mohou ostatní hry jen tiše závidět.
    • Tak pak je to ale free to pay.
    • Tak odfiltruj recenze tykajici se f2p. Kdo hru koupi nebo nekoupi jen proto jakt ma pomer negativnich a pozitivnich recenzi, aniz by se podival co lidi vlastne pisou, tak je jeho chyba kdyz se napali
  • Farnham_The_Drunk
    Diť je to stejně samej výstřik do tmy, to opravdu někdo čte, nebo se podle toho rozhoduje zda hru koupí? Tak to je smutné.

    Typ A - fanboy, hru vynese do nebes, má odehráno 1.500h ještě z doby kdy hra byla v EA
    Typ B - hater, hru sjede, obyvkle po odehrání tak 2h
    Typ C - troll, hru ani nehrál
    Typ D - vývojář (zde je možné, že jde současně o typ A) *15*
    • Tak ja som Typ E
      Stary pes, co sa hra od doby "automaty na kolotococh za 5 Kčs" A dalej postupne od 8bitov po sucasnost.
      Hry si v zasade nekupujem. Do hodiny od spustenia viem ci je nieco hovadina, ci ma to bavi a ci sa to oplati kupit.
      • Asi bys měl s tím odhadem ještě trénovat :D Já si hry kupuju, protože ještě před nákupem vím, co mě bude bavit a co ne. V posledních 10 letech jsem se ani jednou nespletl.
        • Ono je ještě taky rozdíl, že tě hra baví a přesto tě zklame... já třeba takhle naletěl na Valhalla Hills... Ano, tak hra mě vážně bavila, ale byl jsem z ní ve finále zklamaný a pozitivní hodnocení bych jí asi nedal..... ale negativní pravděpodobně taky ne... dle mě by na steamu mělo být ještě možnost vybrat něco mezi pozitivní a negativní *5*
    • Inquisitor
      Nebo odehráno 1.500 hodin a pod tim, že je to blbost :)
      • Aj to má často zmysel, keď nejaká hra bola dobrá, ale vydavateľ ju zničil napríklad p2w systémom, alebo už sú prázdne servery a nikto to nehrá a podobne
    • Právě proto je fajn, že tam hned vidíš kolik z té hry člověk co komentuje odehrál
  • Tohle není nic jiného, než nucení lidí kupovat hry na steamu, aby mohi recenzovat. Přitom z hlediska hry je fuk, kde tu hru koupím...
    • Tak steam pomalu ale jiste zavadi to na co jsem uz upozornoval pred lety. Ruzne restrikce, tu a tam, jako je treba nemoznost seriozne obchodovat bez mobilni autentifikace, nemoznost recenzovat hry koupene jinde nez na steamu atd, a hracum nezbyva nic jineho nez se podvolit, co jim taky zbyva kdyz tam ma kazdy desitky a stovky her za spoustu penez. Az si gaben usmysli ze Steam pujde plnohodnotne pouzivat jen za prachy (treba jako sluzbu PSN nebo XBOX LIVE) tak holt budem muset platit. Kdyz si usmysli ze pujde hrat na steamu jen 4 hodiny denne, tak neudelame nic. zasadni chyba byla nechat toho tlustocha aby vsem lidem ten steam, ktery vubec nikdo nepotreboval, vnutil. na zacatku to bylo vsechno ruzove, kdyz ptacka lapaji hezky mu zpivaji, a ted se zacinaj pomalu utahovat srouby..a bude to casem jen horsi.
      • FLASH: Je to tak, lidi zapomínají, že Steam je DRM, a že před nástupem tlusťocha bylo např. možné si PC hry půjčovat mezi kamarády nebo prodávat/kupovat v bazaru. Svět měl šanci tlusťocha zastavit, teď už je pozdě...
      • tyto informace vynesl snowden? Nebo je hackeři ukradli z počítačů v pentagonu, či snad někdo odposlouchával bilderberg? A co na to zednáři? Tak či tak, doporučuji ti nasadit alobalovou čapku a opustit tuto polokouli dřív, než tě přijde navštívit přátelské, přeškolovací, čistící steam komando....
        • ovecko..
      • A proč bych měl mít možnost na Steamu recenzovat hru, kterou z pohledu Steamu vůbec nemám, nehrál jsem ji a akorát trollím/hypuju?
        • Pardon, ignoruj koment... Je mimo téma :D
    • Čo len teraz bude s tými miliónmi ľudí, ktorí si kupujú hry aby mohli recenzovať :(
      • No prave.. proto ten krok absolutne nechapu :D Mozna by se dalo pochopit, rozdeleni recenzentu na dve skupiny ale toto.. :D
  • Když tak tady čtu ty reakce, cítím mráz z východu. Byly časy, kdy "všechno patřilo všem" a lid byl spravedlivě rozhořčen chováním buržoustů, kteří si chtěli se svým majetkem dělat co jim libo a tak o něj přicházeli.
    Kde je zákon, podle něhož mám neupíratelné právo recenzovat na cizím webu hru? Mám právo vyjádřit svůj názor, ale nemám automaticky právo to dělat v cizím prostoru. Recenze jsou něco navíc, u čehož se teď mění podmínky. A existuje spousta osvědčených herních webů, kterým věřím/nevěřím. Existuje velké množství hráčských fór, kde se mele dokola o hrách. Pokud už recenzím na Steamu nevěřím, mám stovky možností si získat názor.
    Hru když si koupím (tedy pokud se nepletu, stále jen licenci k jejímu používání a ne hru jako takovou), tak počítám s tím, že si jí můžu za předem deklarovaných podmínek zahrát a má fungovat. Až ( jestli )vyjdou ty konspirační teorie a Steam bude chtít něco navíc k ceně her, tak pochopím, že je čas se bouřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit