Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To sou zase bláboly...
  • televize v 50 letech taky nemela zustat laboratorich a vyjet s tim az bude holograficka nebo ja nevim jaka. Auta taky jeste nemal jezdit dokud nebudou nejake antigravitacni. Pocitam, ze zijes jeste porad nekde v lese a byl jsi v pocitacovy kavarne abys nam mohl zdelit svuj postoj
  • Co ja vim, tak ty haptický ovladače už nejsou na obou stranách, ale je jen jeden a druhý bylo nahrazeno "stickem"
  • to naschval aby hlupacikovia ako ty sa mali coho chytit, pretoze nedokazu pobrat podstatu
  • wenceslaus
    ANo, místo toho, abys dřepěl s přilbou na hlavě budeš zírat do monitoru... jako jelito.
  • Jack1947
    Promin to jsem neveděl, víš můžeš si mne odtrollit když ti tak vadím, chudáku. Jsem neveděl že někteří musí pos... číst některé bláboly...
  • vlastik.plaminek
    Před Oculem si vybavuju tak maximálně nějaké vlhké sny z poloviny devadesátek, které ale krachovaly na tom, že tehdejší HW by se dneska nerovnal ani telefonu. Argumentovat technologií starou 20 a víc let je celkem demence.
  • Díky za ochotu *3*
  • GlaDOS
    Že na tebe reaguji, ale Valve experimentoval s VR jako jeden z prvních.
  • Hl3 confirmed *1*
  • Přestaň se rouhat, kacíři!

    Gabe Newell se jmenuje a je to Bůh herního průmyslu. Deal with it.

    http://gaben.tv/
  • Jestli bude lepší než finální Oculus Rift (dev kit 2 jsem koupil) tak rozhodně kupuju. Využití pro letecké, vesmírné či závodní simulátory absolutně nejlepší.

    Also:
    http://gaben.tv/
  • Draken69CZ
    No teď mi to vymysli na HL2 E3
  • Linux je anarchie, kde se všichni s*rou do všeho a nikdo nic nedělá pořádně.
    Linuxáci na fórech nikdy nikomu neporadili, BFU je v piheli. Leda by si zaplatil retail verzi s podporou. A tam by se dozvěděl, že ono se to prono na ten exterák někde na pozadí ještě potají kopíruje a nestačí to jen tak z usb vytrhnout, musí se to pracně unmoutnout a na to se náš BFU může leda tak vykvajznout... O podpoře hw nemluvě, co ve widlích udělá ding dong a funguje umí bejt v linuxu neřešitelnej problém...
  • Tento článek je velmi zavádějící: stream controller neztratí touchpady, ale touch screen (který měl nahradit tlačítka a směrový joystick).

    Dále Oculus bude přitomen na GDC (formou přednášek, včetně Carmacka). Na GDC jen nebudou představovat oculus input (Nimble VR)

    Autor článku by se měl naučit anglicky, případně více sledovat téma o kterém píše.
  • Virtuální realita je věc, která však nemá žádné využití, dokud nebude možné jí zobrazovat jako v simulátorech ve star treku. Do té doby to bude jen takové zbytečné tech demo. A ten obtloustlý a čím dál víc chátrající pán už se nikdy na nic velkého nezmůže. Valve má štěstí, že má steam, jinak by to bylo značně průměrné studio, které kdysi vydalo 2-3 dobré hry. Nemám toho člověka rád.
  • Zagro
    :D Tak ona to byla taková minihra, nešlo jen čistě o klácení :)
  • já náhodou všechny miluju... akorát tebe ne, tebe mám jen rád, snad neva :)

    ale typickej čecháček asi jsem - mám rád pivo, hudbu a sport... na rozdíl od pana pašíka Newella :)
  • Protože je to typickej malej čecháček co musí prskat svou nenávist všude okolo.
  • ať se každej ohání, čím chce, jedinej pravej účel virtuální reality je ten, na kterej ho využíval Lister v Červeným trpaslíkovi, a to klátění ženskejch :D

    v takovým případě mi připadá lepší, když je s tím někdo doma sám jako jelito, než pořádat podobný seance ve skupinách :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit