Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tak na GDC. Tak to je jasné...
    G+1 pismenko je H; D je 4 písmenko abecedy a 4 *3 (třetí díl) je 12. A 12 písmenko je L; No a C je třetí písmenko abecedy. HL3! CONFIRMED!
    • Draken69CZ
      No teď mi to vymysli na HL2 E3
    • ne prosim ne, nebo pak umru z nedockavosti a z hledani kazde nicotne informace o tom
  • firebug
    Řekl bych, že je v článku dost zavádějící informace týkající se onoho steam controlleru. Z prvotního prototypu zmizel touchpad umístěný uprostřed ovladače. Nikoliv ty "kolečka" vlevo a vpravo, které mají nahradit analogové páčky. Nebo jsem něco zaspal?
    • Co ja vim, tak ty haptický ovladače už nejsou na obou stranách, ale je jen jeden a druhý bylo nahrazeno "stickem"
    • Přesně tak jsem to taky pochopil a bylo mi to docela líto, když jsem pak ale rozkliknul ten odkazovanej článek, tak z něj vyplynulo, že ty touchpady místo analogů zůstávají, rozhodně bych to přepsal....
  • Tento článek je velmi zavádějící: stream controller neztratí touchpady, ale touch screen (který měl nahradit tlačítka a směrový joystick).

    Dále Oculus bude přitomen na GDC (formou přednášek, včetně Carmacka). Na GDC jen nebudou představovat oculus input (Nimble VR)

    Autor článku by se měl naučit anglicky, případně více sledovat téma o kterém píše.
  • Aneb jak elegantně odvrátit pozornost od zfušovaného SteamBoxu.
  • Doufám že virtuální realita bude počítat i s binaurálním zvukem. Pro ty co nevědí oč jde zde video
    http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/prostorovy-zvuk-z-ulic-new-yorku
    Použijte sluchátka *14*
    S takovým pocitem reality bychom se už dozajista po..... těšili *14*
    • Zagro
      Však Oculus koupil firmu přímo se specializující na 3D audio. Je to RealSpace 3D Audio od Visisonics.
      • Společnost která se tím zabývá je 3Dio
        • Zagro
          Binaural audiem se zabývá více společností.
          • Díky za ochotu *3*
      • a je to to samé?
        • Zagro
          Update z jejich stránek:

          27.1.2015
          New features of v0.9.8 include an enhanced HRTF Binaural Engine.
  • Jak vlastně dopadl SteamBox?
    • Co to vlastně bylo?
      • Blbost
    • Gaben snědl prototyp
    • blbě
  • kriste ludia tuna maju iq60, steambox nijak nedopadol, predoze ziadny neexistuje, existuje prototyp, prvy nastrel, prieskum, ziskavanie dat

    proste problem pochopit ze sa nejdna o launch ps4 kotrej sa vyrobi mlion na sklad a podom sa preda

    steammachines je strategia na 10 rokov, ne na vydanie jednej kraviny ktoru si vy hlupacikoiva mozete kupit, nechapete aku brutalnu dolezitost priklada vlave vlastnej nezavislosti na microsofte, za 10 sa moze stat ze windows ani nebudete na hry potrebovat, hlupacikova

    cely GDC nebude o blbuckych ovladacoch ktorych sakydate do furika tuced, ani o blbuckych krabicach ktorye vyrobi hociaka spolocnost lavou zadnou, ale o novom OpenGL a utocenie na DirectX.

    To je ale za hranicou intelektu priemerneho call of duty iq60 navstevnika herneho vebu.
    • 2x zprznit slovo "hlupacikovia", to už chce fištróna! :D
      • to naschval aby hlupacikovia ako ty sa mali coho chytit, pretoze nedokazu pobrat podstatu
    • budiž osud krabička, jež mi byla vždy ukradená...ale info o jejich operáčním systému dosud žádné...
  • Nic překvapivého, upřímně, Valve by mě překvapilo jedině, kdyby oznámilo Half-Life 3, nebo alespoň oznámilo, že ho nikdy neoznámí..
  • Jestli bude lepší než finální Oculus Rift (dev kit 2 jsem koupil) tak rozhodně kupuju. Využití pro letecké, vesmírné či závodní simulátory absolutně nejlepší.

    Also:
    http://gaben.tv/
  • Hl3 confirmed *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit