Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    https://www.gamespot.com/articles/see-far-cry-5s-cover-and-meet-its-characters/1100-6450304/ Docela zklamání... skoro stejnej jak z 4ky *7*
  • Coffin.Corner
    Oni když se amišové rozjedou tak to stojí za to:

    https://www.youtube.com/watch?v=5pJickgmVWk&list=RD5pJickgmVWk
  • Uvidíme jak to s tou grafikou nakonec opravdu bude při vydání. Zatím se mi to líbí.
  • Jack1947
    Snad to nebude zas o tom samém... i když to zasazení se jeví celkem dobře a zase něco nového.

    No ono už o hodně svědčí i to že to není klasickej trailer.
  • ...hlavny zaporak bude isto sialeny kazatel...
    • Nebo Hannah Montana.
      • Tu budeš zachraňovat..
        • S tim se nedokážu ztotožnit, ale dokážu si představit, že mě Hannah s jejím tátou a bandou vidláků převlečenýma za Mickey Mouse unesou a přikovanýho k židli mě budou mučit jejich koncertním vystoupením. Pak bude následovat zběsilej quick time event a když to nedam, Hannah mě vykuchá a všichni se začnou prát o moje maso a vnitřnosti. Když se QTE podaří, tak všechny postřlílím a zůstane jenom Hannah, která mi později porodí krásná Fritzlátka a budeme žít šťastně až do Far Cry Medieval nebo 6.
  • Proslýchá se, že nepřáteli budou zfanatizovaní křesťané. Někteří lidé tuto skutečnost vnímají jako snahu Ubisoftu působit progresivně zobrazováním tradičního náboženství bělochů jako nebezpečného kultu.

    Osobně nevím. Říkám si, že by asi stačilo, aby ten nepřátelský kult ve hře byl nějaký nespecifikovaný, třeba nějak vágně pohanský.
    • JamesFaith
      Tak zrovna USA má ve vytváření na křesťanství založených kultů docela tradici, třeba Davidiáni nebo Chrám lidu, i Mormoni začali jako kult.

      Křesťanská sekta v té oblasti bude působit "přirozeněji" než nějací satanisté nebo animalisté.
      • Satanisté jsou křesťané kteří odpadli od víry v to dobro ve víru v ten opak. Protože třeba trpí bolestmi, lidé je odsuzují nebo jim ubližují, a logická odpověď na to je, že se od STÁDA odlepí a aby to stádu vrátili tak začnou dělat přesně všechno naopak od těch ''zlých'' to že jsou oni vykládani jako ''zlí'' je o úhlu pohledu, jsou to dvě sfanatizované strany jedné mince. Stejně jako byli v outlast 2 věřící a heretici (odpadlíci od víry,satanisté) Takže ne kámo nejsou nijak přirozenější, jen je to šílenější (ať už z důvodu duševní poruchy, nebo ti co od prvotní víry odpadli díky metodě Norymberských trychtýřů) a míň slitováni hodná část křesťanů. Když totiž někdo věří v ďábla, démony, a v boha a anděli věří taky ale jako ty kteří ho zradili nebo dovolili aby se dostal tam kde je, pořád věří v to samé, jen opačně. Satanista je tedy pravým opakem křesťana, ale jedná se o tu samou frakci, jen je jedna v bílém a druhá v černém. Jeden za 18 druhý za 20 bez 2 ... Mají opačné smýšlení ale oba věří v to samé, jen každý v jiném světle. Stejně jako ve válce obě strany jsou ty dobré když si to ovšem zdůvodní vyhraje vždy jen třetí strana ta která v konfilktu není. Boj mezi křesťany a satanisty vyhraje jen ateista, nebo spíš někdo uplně jiný. Ale pravým opakem křesťana není ateista ten totiž nevěří ani na nebe ani peklo, ani nevnímá že jedno je správné a druhé ne, ale smýšlí i věří v něco uplně jiného.
        • MidnighT91
          Vůbec nevíš o čem žvatláš. Prvně si přečti čemu satanisté skutečně věří.
        • Hanzales
          ...
        • JamesFaith
          Já napsal, že jsou přirozenější?

          Zkus si ten můj krátký příspěvek přečíst ještě jednou. Ja napsal, že budou v Montaně působit přirozeněji, protože v té oblasti už několik křesťanských sekt vzniklo a působilo, stejně jako v Japonsku bude šintoistická sekta působit přirozeněji než radikální hinduisté.

          Ten svůj náboženský rozbor sis mohl klidně odpustit.
    • Zfanatizovaní budhisté už byli
  • Montana je sice krasna zeme, ale rekl bych, ze pocty a procenta rednecku budou daleko vetsi nekde vice na jihu. Videa jsou povedena, ale ocekaval bych vice "jizanskeho" symbolismu, kdyz uz budeme "bojovat" proti vericim pomatencum .... ale v dnesnim USA by predpokladam takova hra vubec neprosla *1*
    • čekal bys jižanský symbolismus v montaně, jo?
    • JamesFaith
      No, vidláků je sice víc na jihu, to je pravda, ale různé sekty a skupiny "neuznávám americkou vládu" jsou spíš záležitost severozápadu USA.
      • Ja si to tam proste nedokazu moc predstavit. Pri poctech mrtvol z poslednich dilu by clovek postrilel minimalne 10% mistni populace *1*
  • Tak kolik bobrů budu muset vyhnat s kůže abych si udělal větší batoh na munici?
    A za koho budeme hrát? Za potulného kazatele který bude muset zachránit od pekla ovečky které sešli z cesty?
  • jamar28
    Navíc jsem se těšil na western v kůži Indiána a kosení kavaléristů... *13*
    • Jack1947
      dej si COj *3* tam za indiána hraješ.
  • jamar28
    Jsem zvědavý, jak do děje zasadí to, že se to odehrává v moderní Montaně. Že chlap s bazukou, kulometem a desert eagelem jezdí jako šílenec a střílí lidi po stovkách vypadá ještě celkem přirozeně někde v rozvojové zemi, ale v civilizovaných USA? No fakt jsem zvědavý...
    • Jack1947
      WACO, nic ? https://en.wikipedia.org/wiki/Waco_siege
      • jamar28
        A to ti přijde, že na styl Far Cry sedí?
        • Jack1947
          Ne ale je to taková ta odpověd na otázku těch sekt co v USa dle tebe moc nejsou *3*
          • jamar28
            A kde přesně jsem něco takového napsal?
            • Jack1947
              Nesmíš to brát takhle doslova, pochybuji že Ubisoft udělá vyjímku v tomhle.
            • jamar28
              Ale jo. Já to nepopírám. Ale vezmi si třeba tvůj příklad - odlehlé místo, kult, dohromady se ještě nic nestalo, ale stejně už tam najely stovky federálů a celé to obklíčily. Jak je to slučitelné s herním stylem a tempem série Far Cry, která je založená na tom, že si jako terminátor jezdíš v otevřeném světě a během průchodu hrou pobiješ stovky nepřátel?
            • Jack1947
              No dobře, neděje se nic podobného tam pořád. Nicméně se to tam děje... ty šílenci tam taky jsou.
    • Coffin.Corner
      Ty moc nesleduješ zprávy,co?
    • Proč ne, takových sekt už v USA bylo, co si vytvořily základnu na některé z farem a dlouho o nich nikdo nevěděl. Nebo v J.Americe sekta Svatyně lidu - přes 900 lidí spáchalo hromadnou sebevraždu. Montana je 5x větší než ČR, ale má jen 1 mil. obyvatel. Hustota obyvatel ČR: 134 obyv./km2, Montana 2-3 obyv./km2. Nekonečný kilometry neobydlených hor s planin, ideální místo na podobnou srandu.
      • jamar28
        Ale jo, tyhle záležitosti znám. Ale vezmi si intenzitu boje ve Far Cry. To by se v moderních USA určitě neztratilo a nejdéle po pár dnech bys tam už všude měl federály a národní gardu. Leda by z Far Cry udělali komornější střílečku. Koneckonců ten otevřený svět plný stanovišť a věží už je terčem posměchu, nebylo by divu, kdyby zvolili jinou formu.
    • uaxpk
      No může to být, nějaká alternativní realita jako 1984 nebo seriál co teď sleduji https://www.csfd.cz/film/481213-pribeh-sluzebnice/videa/. Mě se to zatím zamlouvá, i když mě Far Cry 3 moc nebavil (od první poloviny).
    • XorxoxTalarius
      Tak uz jenom to ze by tam mohl vzniknout nejaky takovy kult je dost sci-fi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit