Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • far cry 5 trailer graphics:
    http://cdn3-www.comingsoon.net/assets/uploads/2017/05/hope-county.jpg

    far cry 5 real graphics after release:
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/08/85/4b/08854b304835189a12696932368f73fd.jpg
  • Alex81
    Mechanikama to bude pravděpodobně pořád FC, ale zasazení se mi zamlouvá.
  • Chci vidět pořádnou změnu oproti FC3/4/primal - fc4 byl (by byl v podání CDPR) jen datadisk. Klidně by mohli navázat na jedničku, i když to nedělali oni a šoupnout tam nějaký mutanty. A taky by se mohli vybodnout na lootování všeho, to je dneska skoro všude.
    • Ani nevíte jak bych bral téma, které by navazovalo na jedničku. Střílení mutantů se mi vážně zamlouvalo. Klidně bych si nechal líbit i remaster. Panečku to by bylo něco! *6* *6*
  • True Detective : The game
  • Já bych bral nový FC, ale v duchu hratelnosti a desingu prvního dílu. *3*
    • Myslis v duchu vystrelim jeden naboj pri cupeni v krovi a v sekunde vsetci palia presne mojim smerom alebo ze ti mutant jednou ranou odpali cely armor a polku HP?
      • Je fakt, že na "realistic" obtížnost jsem to tenkrát vzdal, ale na nejlehčí obtížnosti to bylo stealthově až směšně jednoduchý a i run and gun bylo opravdu easy, takže jsi měl na výběr.
  • bukrr
    Melodie z konce trailerů mi dává naději.
  • Lupulin
    Vsadím svoje boty že první úkol nás pošle výlézt na nějakou věž nebo vysílač *5*
    • Morraw
      A já se klidně vsadím, že na žádné věže za účelem odhalování mapy nepolezeš.
    • A kolikátky máš, že bychom se vsadili? *1*
    • Krescz
      nezapomeň, že budeme osvobozovat vesnice, vybíjet ohrožené druhy pro větší peněženku a neplnit side questy
    • Bohužel *15*

      Přitom by bylo lepší, kdyby si to hráč hledal sám. Takto někam vyleze ono se to vše zapíše do mapy a hotovo. Navíc to je nelogické a nudné, jak se to díl co díl opakuje.
      • Ale je to levne a lidi to zerou
        • to je celej Babiš *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit