Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řeknete mi prosím kde mám sehnat ten patch? děkuji moc :P
  • Dobrý den,
    mam hru ze Steamu, kde se dají patche stáhnout... jsem nováček. Děkuji
  • a jestě k tomu byl Grid 2..:-)
  • za celých 400kč..?..:) já sem vyaukřil za 125kč...:)) což je podle mě akorát cena za ten spackanej launch..:)
  • Záleží na tom, jakým směrem k tomu přistupovali.
  • S tím xchatem sis přišel pro mínuska........ *13*
  • To se ti asi nestalo, že když si obléhal nějaké město, tak na brány jednotky sice házeli pochodně, ty se ale zpětně odrážely do hlíny, takže prča.
  • Jason_dinAlt
    Já už takhle hry nakupuju několik let.
    Jen si dej pozor abys nekoupil hru z jiného regionu, kde je třeba k registraci a i ke hraní potřeba se přihlašovat z jiného regionu. Hrát se dá, ale jsou s tím problémy. Já jsem si takhle naběhnyl se Skyrimem. Koupil jsem hru z ukrajinskýho regionu a při každém spuštění hry jsem se musel připojivat přes VPN do Ukrainy a tak na jeden pokus z deseti se mi povedlo hru mustit. Naštěstí při hraní už nebylo nutné mít VPN puštěné.
  • dik o tehle možnosti jsem nevedel, ale mel jsem obavy jestli to je legalni. normalne jsou hry mimo slev sakra drahý a hlavne človek často ani neví do čeho jde a hra ho pak treba ani nebavi
  • Jason_dinAlt
    Funguje to bez problému. Klíče použité nejsou. Buď je klíč součástí třeba nové grafické karty a majitel karty hrát hru nechce, tak ji prodá za cenu o které si myslí, že je akceptovatelná.
    Pak jsou tu normální obchodníci/distributoři. Klíče mají hodně levně a s malým ziskem prodávají takhle po netu. Dokonce se ve většině případech nejedná o šedý prodej. Tedy o hru z jiného regionu. Například Rusko má ceny her cca o 50 a víc procent levnější než my v Evropě.
  • jak to tam funguje? jednou použite klíče prece nejde prodávat, nebo když to jsou nove klíče jak se k nim dostali že to prodavaji tak levne?
  • Jason_dinAlt
    ALe kdeže! Najdi si obrázky z jedničky a hned uvidíš ten do očí bijící rozdíl.
  • Jason_dinAlt
    Aukro.... aktuálně za 250,-
    Na steamu nakupovat pouze v těch jejich slevách. Jinak jsou sakra drahý.
  • Asi kúpil jednotku a ešte to nezistil :D
  • kdes to koupil za lidovych 400? na steamu porad 60€
  • Jason_dinAlt
    No výborně! Zrovna před pár dny jsem si hru koupil za lidových 400,- a teď se dozvídám takovouhle příjemnou zprávu.
    Zatím je to pro mne mnohem víc hratelnější než Shogun II. To "středověký" Japonsko mi prostě vůbec nesedlo. Ale Římská říše, to je úplně jiný kačo :o)
  • Je sice hezké, jak moc se teď o hráče starají, ale tohle všechno mělo být obsáhlé již při vydání hry. Ale co, nejdůležitější je vymlátit maximum EUR z DLC, vše ostatní je nepodstatné. Za mě osobně již TW2 zůstane navždy jako špatný vtip vývojářů nad tím co všechno si dovolí vůči nám hráčům.
  • hele vždyť ta hra byla uplne špatná co děláš! mě chodila v pohodě co se hw týče ale vůbec se mi nelíbyla, teda graficky jo ale mechanizmy hry špatný žejoo!! nechápu proč to tak sprznily pááč total war byl VŽDYCKY SUPR!
  • Přesně, já před necelým měsícem hru zkusil znova s myšlenkou že 8 patchů by mohlo být snad už dost. Koupil jsem si navíc nový stroj ale nikdy jsem neviděl nic vyššího než 35fps na nejnižší detaily i na mém starším PC jsem měl hru viditelně lepší. Počkám si na poslední patch (jestli se toho někdo z nás vůbec dožije) do té doby tu mám Shoguna....
  • Total war vždycky vycházelo až po novém roce :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit