Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Nastavení ano, nevím proč mám tolik mínusek *1* + hlavní menu : ale nejspíš sem zvolil špatně slovo "layout" (pro další věci než nastavení), spíš celkový design

    Pokud někdo bude říkat jak je to OK a není to třeba měnit, pak asi nehrál moc her od Blizzardu. Osobně doufám že to předělají ještě (ke konci určitě, SC taky překopávali že) a hra bude mít taky svůj specifický vzhled jako ostatní.
  • Spades
    Jo bylo by dobré mít možnost kicknout někoho a nahradit ho botem, ale aby toho pak lidi nezneužívali...
    Možná jen když je AFK?
  • Spades
    Která?
    Kromě nastavení tam nevidím nic ze SC2...
  • Kdyby jste někdo chtěl, mám 4 beta klíče. ;) Očekávám, že se naučíte principy a pak se spojíme přes TS, pro lepší teamové hry. Případně hledám i hráče, co už něco umí a rádi by zahráli přes TS: ;)
  • Předělání uthera a tyrande mě naštvalo snad nejvíc z celýho patche. Dneska jsem si pohrál s buildem na uthera a musím říct že když oželím ten plošnej stůn přes půl mapy (obrazně řečeno *3* ) tak je lepší než kdy dřív.U tyrande si lidi co ji hráli max ve free rotaci vybrečeli boost healu ale to přehození aury na 16. level je podle mě pěkná blbost. Tyrande nikdy healer nebyl a nikdy být ani nemusel. Kdo věděl jak ji hrát tak si stěžovat nemohl....
  • Nový patch je super :) Hlavně u hrdinů se toho dost změnilo takovy Uther, kterého hraju je dost překopany .. a tím je to jen dobře .. nová mapa je taky super ikdyž první hry jsou hrozné .. je to pochopitelné hned ale i tak spousta lidi neví co dělat :D ..
  • s tim ze by tam moc nekdo leavoval zkusensti nemam a ani to moc hraci nedelaji pac po levnuti nemuzete hrat dokud hra neskonci a ligu uz vubec (mate penalizaci a musite predtim 1-3x hrat quick match), Hlavne kdyz nekdo leavne nahradi ho bot a i pak se da hra v pohode vyhrat, ale co JE problem jsou hraci co nehraji ci cilene umiraji.... to by meli resit, nejake nahlasovani ci kick hracu z teamu
  • Pravda, ale ta hra ma normalne lepsi grafiku, hezci a detailnejsi modely atd. Menu je ted super.
  • Asharak
    No, vzhledem k tomu že část layoutu je pořád ze StarCraftu, tak by na něm ještě mohli trochu zapracovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit