Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svůj Duashock bych za nic nevyměnil...
  • C-BEAM
    samozřejmě je to dobrá věc, kombinaci gamepad + myš používám už dlouhá léta, mám raději plynulý přechod z běhu do chůze a naopak jakož i možnost jemných korekcí. Klávesnice bude samozřejmě vždy rychlejší, Quaka bych s gamepadem nehrál ale například na stealth hry je to jako stvořené.
  • CBeam: Plynulý pohyb s gamepadem? :D To je akorát tak zpomalený pohyb jak v nějakém deliriu. Ty v realu chodíš zpomaleně ? Větší troling jsem snad ještě neviděl *1* *15*
    • myslím, že když budeš vytahovat další a další anonymní nicky nic to nevyřeší, jen se budeš střílet do své vlastní nohy..
      • Ještě že se nebude střílet do nohy za pomoci gamepadu,to by taky mohlo být dávno po diskusi, než by tou neohrabanou páčkou zamířil *1*
        • nevím jak ty, ale já hraju MGS bez pomocníku a mám skoro všechny mise na S-rank :) Chtěl bych tě vidět, jak jsi na tom ty :)
          • Já poslední MGS nehrál, ale jestli lze soudit podle předchozích 4 dílů, je ovládání na páčkovači doslova porod
            • ok, hoď jsem svůj PSN profil ty *4*
            • jasně, že jsi zapomněl, jak jinak *15*
            • I kdybych si vzpomněl na jméno profilu, ty budeš poslední, komu ho ukážu, hrál jsem dokonce i jedničku, dvojku a trojku, skvělé hry, ale zrovna ovládání dost hrůza
            • Tak ukažaž PSN trophy s MGS IV :) Ty hrdino
            • Proč bych to jako nevěděl, playstation za pár tisíc si snad může dovolit každý, nebo si mysliš, že kritizuju něco o čem nevim, na konzoli jsem hrál dost, proto mohu posoudit, o kolik je ovládání na gamepadu horším a méně přesné
            • Jak vlastně můžeš vědět, jak se ovládala taková čtverka? *3*
  • Veskoslav
    Hybrid je vždy zlo. Pokud chci vzít od obou platforem to dobré, tak většinou vyjde jenom to, že oboje je podprůměrné. Navíc tahle sada vypadá jako od kazetových her, co prodávali větnamci tak před 15 roky. Levné, plastové, ošklivé. Když chci páčku, vezmu gamepad, jinak K+M. Ale nebudu se otravovat s takovým hybridem. Myslím, že mačkání WASD pro chůzi+myš je mnohem lepší než páčka a myš.

    A když jsem se podíval na cenu, tak to si fakt koupí jenom blázen. 3800 za tenhle plastový žďorp?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit