Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mna gamepad v pohode :) urcite ked bude priznica cena si ho kupim :) lebo mnet na gauci bezdratovu mys a klavesnicu aspon u mna je hodne neprakticke :D a na gamepad sem zvykly z xboxu . Xbox mam 3 mesice a za tyden sem si na hrani tak zvykel ze mi to nevadi . Ano mys je mys, ale Valve chvalim jakym smerem sa snazi ist. Uvidime casem ked budu rozesilat ty steam machine, sem hodne zvedavy :)
  • Po měsíci hraní budete mít obroušený palce až na kost.
    • Jack1947
      Mozoly mam i z obycejneho gamepadu. *3*
      • ses proste pro, ja pracuju na PC porat, ale mozoly z toho nemam *3* *1*
        • Jack1947
          PC ale neni tak narocna cinnost. *3*
    • Lawliet
      Po měsíci to bude v pohodě. Budeš mít mozoly, jak kdybys makal! *15* Ale co teprve první den. *1*
    • *1*
  • Myš je mnohem rychlejší a přesnější, prostě celkově lepší. Dají se s ní hrát v podstatě všechno i strategie a jde s ní normálně mířit ve střílečkách. Ono to může vypadat úžasně, ale myš je pořád myš a lepší herní ovladač zatím neznám. Nikdy jsem gamepadům na chuť moc nepřišel.
    • Todle neni náhrada za myš k deskopu (!!!), když nedokážete uchopit tak jednoduchou premisu a následně s ní manipulovat, tak jsou veškeré diskuse naprosto zbytečné
    • C-BEAM
      toto je náhrada myši do obývačky.

      ale mne osobne je tento ovládač ukradnutý, v obývačke hry nehrám a skúsenosti z hrania hier na NB cez touchpad sú viac ako odstrašujúce. Nemám záujem o šúchanie prstov po podložkách, to už radšej páčky s menšou presnosťou ale aspoň spätnou odozvou/odporom (ktorá je napr. pri závodných hrách zásadná).

      A keď sa tu kecá o nejakej revolúcii tak tú valve neprinesie ani svojim OS a už vôbec nie týmto ovládačom. Revoluciu do hrania hier prinesie Oculus VR, Inc. budúci rok.
      • Tilwaen
        Když už mluvíš o revoluci a Oculus Riftu, tak se zkus zamyslet: co k Oculus Riftu bude lepším ovladačem, myš a klávesnice, gamepad, nebo tohle?
        • K Oculus Riftu bude lepší podle mě něco úlně jiného. :D
          • Tilwaen
            A to? *4*
      • Přesně tak nějak to vidím i já. *4*
  • kto po tomto videu nepochopi vyznam a aku vybornu evoluciou to prinasa do presnosti ovladania na konzolach tak je hodne natvrdly

    uzasne sony a uzasny ms, najvacsi honici gamepadov, co priniesli, nic. pride pc firma a sup hned je zaujimava vec na svete.
    • Máš pravdu tohle je opravdu revoluční ovladač, ale myš je prostě lepší a pochybuji že se vymyslí nějaká lepší náhražka.
      • pre krista pana prestante tu potit nieco o mysi furt, kazdy druhy prispevok, mys mys mys klavesnica mys mys...

        akuorat ze tu sa jedna o gamepady ze *8*
        • To jo, ale vis - mys je mys *1*
  • Blondyr
    Myslím, že to bude super. :)
  • By mě zajímalo, jak krásně se ti bude na tomdle hrát, když budeš mít trochu zasekané ruce. Nebo se ti trochu zapotí. Známe to všichni z dotykových mobilů - né vždycky je pohyb po displeji úplně plynulý. A to bude podle mě největší chyba tohodle ovladače
    • Vse bude zalezet na zvolenem materialu. Predpokladam, ze je tenhle problem taky napadnul a maj to nejak poresene.
      Pokud ne, tak to muze byt docela problem.
    • Tak tyto touchpady asi nebudou ze skla jako displaye telefonů a tabletů
    • treba to je zamer...snaha zlepsit hygienu mezi parany
    • Tohke se dá řešit povrchovou úpravou dotykových ploch. Kvalitní touchpady na to netrpí (bohužel dnes se do i relativně drahých ntb cpou hrozné šunty). U telefonů se hledí hlavně na kvalitu zobrazení a dotykové vlastnosti jsou až na druhém místě.
      • To je právě to, že na každou situaci (kde máš umašťěné prsty, trochu namočené vodou, trochu opocené, nebo jen zahřáté a kůže ti k tomu víc přilne, atd) moc reagovat nemůžeš.... a specialni upravu povrchu si za tezky prachy k tomu kupovat nikdo moc nebude chtit
  • Mart9
    No musel bych si to asi sám vyzkoušet, abych mohl posoudit, jak dobře to funguje. Musím ale říct, že by se mi něco takového hodilo, protože na všech gamepadech, co jsem měl, se mi vždy zk*rvil levý klobouček.
    • BookerDeWitt
      To jsi teda buď pěkný nemehlo nebo na ten klobouček tlačíš moc silně, a nebo je to jen blbá shoda náhod. Já mám dva gamepady už skoro 8 let a fungují bezchybně.
      • Jack1947
        Souhlas, to se mi nikdy nestal ani na PS2 a tam sem to drtil vydatne.
      • GlaDOS
        Podívej se na net. Spoustě hráčů začne po nějaké době táhnout levá páčka do strany. Trpí tím hlavně nové Xbox 360 gamepady.
      • Mart9
        Hraju hodně FIFU (to jen pro vysvětlení, proč levý klobouček). Měl jsem dva levnější Thrustmastery, když nevydržel ani jeden, pořídil jsem si dražší Logitech a už po dvou dnech hraní jsem cejtil, že se levý klobouček opět začíná "točit" (je tam vůle ve směrech, jako když ladíš rádio). Asi na to tlačim moc no, ale v zápalu hry prostě nejsem schopen kontrolovat, co je moc a co ne.
        • Tilwaen
          To znám. Já takto partnerovi jednou urvala volant *15* V zápalu smyku...
  • Tushan
    reknu to takhle. to co on tam zvladl super cool ovladacem bych ja dal i tim starým *15*
    • tak si zober banan a hop naspat do jungle
  • Whoossain
    Jak jsem psal při jiný příležitosti - nevidím v celkový koncepci nic revolučního, jenom se jedná o zajímavou alternativu současnýho PC gamingu, která ale ztratí to hlavní, co s sebou PC gaming přináší. Totiž bezprostřednost a multitasking. Jak jsem už popisoval jinde, tak mě osobně u konzole vadí ta odtažitost, která vzníká díky prostoru mezi ovladačem a zobrazovací jedotkou. Což pochopitelně nevyřeší ani steamPC a už vůbec ne ovladač. Jako alternativa je to ale pochopitelně zajímavá věc a když bude nálada a dostatek chuti, tak si to minimálně kvůli vyzkoušení pořídím. Koncepce ovladače nevypadá špatně a vážně by mě zajímalo, jak se s tím hra nechá ovládat (citlivost, odezva atd.)
  • docela revoluce, ovladani strategie gamepadem (zatim sice jen tahovka ale časem prijdou i real time). ted prijde zlom a začnou na konzole vycházet i strategie (a mužeme privitat zjednodušovani a rict papa dalsimu zanru *1* ).

    p.s.
    ja se divil proč je civ 5 takova blbost arkadova konzolova a vida, ted to zacina davat smysl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit