Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Snad ten SP bude lepší než tahle barevná hyperbolická ... s-r-a-nn-dá-rna!
  • ... začínal jsem s Doomem ... Hereticem ... Dukem ...apod ... Quake a Unreal turnament ... ))) ale pánové ...toto ..))) to je opravdu o ničem ))) NEPOVEDLO SE! Schválně jsem si naistaloval Unreal Tournament z roku 2007 ... ))) hrál dvě hodiny ... a řekl jsem si, že jsem ušetřil 1000,- za Doom ...))) a taky, "jak někdo udělat takovou sračku?" ... ze Steamu mi to šlo do 30 minut ... a ze synem (30 let) jsme se shodli, že si počkáme na nový Unreal Tournament ))) HEZKÝ DEN VŠEM )))
  • Brečet tady nad možností pouze dvou zbraní do mapy a srovnávat to s Unreal Tournamentem, kterej se poslední léta hraje v 90% na instagib (čili jedna zbraň), to z Vás nikoho posledních 10 let nesr*lo.

    "A i to podělaný CSGO má víc zraní než tenhlecten Dúúm mámo, AKáčko a AWP ! " :))

    Arenu a zbraně si můžete navolit jak chcete v map-editoru, který má být tahounem multiplayeru, tak snad to vývojaři nepokazí...
  • vydrzel jsem to hrat asi 20 minut a kamarad asi tak 10 min, tadle hra je jen další sragora v dnesnim multi hernim svete ve stylu CoD, BF, TF.... a s arénovou strileckou to nemá nic spolecneho, nejvic me dostal ten pohyb kdy mam pocit jako by postavy mely v kalhotách nakakano, ale co bych taky chtěl ja zamrzlej dedek, který chce jen cistou hratelnost, rikam to porad od Wolf ET nevysla zadna FPS co by stala zato snad se tomu trochu blizi Dirty Bomb, ale porad to není ono, uvidíme co prinese Overwatch
  • Asharak
    Halo: Parody on Doom
  • Když by se to nejmenovalo doom, tak to má v recenzi +-90/10 a všichni to chválí do nebes, jako každý nový call of duty.
    • 9*
  • Tak po par hodinach hrania, ma to taky oldskool nadych. Citit z toho trochu Q3A obcas je to aj zabavne ale to je tak vsetko. Potom nastupuju minimalne diskutabilne prvky az problemy.
    Hned zo zaciatku, dlhe vyhladavnie hier a pripajanie sa hracov. Celkovo nechapem preco dnes uz nefunguje klasicky list serverov na z ktorych si vyberiem na ktory sa pripojim. Namiesto toho vymyslaju podobne hovadiny, ale budme radi ze nespravili web launcher v style BF3/BF4.
    Loadout zbrani a celkovo moznost mat iba 2 je skor obmedzujuca. Da sa na to zvyknut a chapem ze to mozno spravili koli zjednoduseniu pre novych hracov, ale celkovo to skor poskodzuje atmosferu ako aj strategicke hranie. Toto je akcna arkada a nie realisticky sa tvariaca simulacia. Dalej vsetky tie upgrady a addony. Naco je to dobre ? Len rozne barlicky, nehovoriac ze hra miestami posobi dost trapne ked sa mi vsade ukazuju sipky ze kam mam ist a podobne. A casto je to aj dost chaoticke a matuce. Ucinnost zbrani je tak isto podivna (mozno to suvisi s addonmi alebo s hitboxami?). Po technickej stranke, 2 relativne male mapy, ziaden graficky uzas a ono to zabera 14GB ? WTF ?
    Zaver, nieje to zle, obcas aj zabavne (aj ked napriklad to ctf je dost chaoticke a zmatocne) ale ta hra je tak zufalo neoriginalna a nezaujimava. Docela som zvedavy ake bude mat predaje. Vecsina ludi si to kupi asi koli menu a SP. Obavam sa ze MP, minimalne na PC po par mesiacoch zakape a ostane to hrat len par hracov.Z mojho pohladu premrhana sanca.
  • Tohle je novej Doom ? Hahahahahahahahaha
    • nene chyba v nazvu ..tohle je toy story skrizenej s nakou moba srajdou *2*
  • Cista FreeToPlay hra
  • hral som preblemy:

    demon spawn celkom op radsej pockat kym prejde cas ak mate blby team.
    ziadny strafe jump wtf!!!!!
    cele to je pomale podla mna patrilo by sa to zrychlit ale to sa koli konzolistom nestane lebo by sa zgrcali asi.
    jet obeta ale mody muka.
    najvacsi problem vsak vidim v zbraniach a ich slabom alt fire ktore nemaju vobec velky vpliv na utilizaciu pri boji.
    stiahol som si epic games client kde je novy UT zadara v pre alphe.vyapada to kadejako este ale hratelnosti je bozska vsetko zachovali.a nie akotento splech,ktory vysiel s draw bordu v ID soft kancli.inac mam velke pochybnosti o celom doome.je to moj skryty titul na fail roka.
    • mne to prijde moc rýchle
      • nie, je to fakt pomale

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit