Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Chtělo by to COD z doby kamenné.

    Zbraně: Různě velké šutry a klacky.
    DLC zbraně: Opracované různě velké šutry a klacky
    Ultimátní zbraň za mnoho killstreaků: Rozdělaní ohně
  • MrSanta
    Hlavně opatrně. Ona ta myš taky nezmůže všechno, když je hráč šikovnej. Viz toto video:https://www.youtube.com/watch?v=pJ5aMURYIEs&index=8&list=PLPkeUw9LZ9Md5PRR2aQ7DHe1ncTaquM7U
  • *1* Co nového ve školce ? ....Přidali nám exoskeletony , hovercraftty a srandovní zasouvací plexisklo . No to jste rádi ne ? Ani ne tati , když oni jsou kluci stejná ovada jako vždycky stále se snaží předběhnout scripty a tlačit dopředu i když jsou v koridoru .... No vidíš , takže se vlastně nic nezměnilo.
  • to bylo na Bookera dole
  • jsi docela dobrej, to se musí nechat, to by mohla být zajímavá hra, kterej z těch týpků na videu jsi?

    dej mi pár dní ať si tu hru seženu, založil jsem fungl novej mail letsplayhalo@centrum.cz, tak mi na něj napiš a dohodneme hru gamepad vs K+M
  • Já se divím, že se vůbec ještě najde pitomec, co má tendeci myš a klávesnicí vyzdvihovat. To je snad logický, že to ovládání bude trochu "výraznější" a pro někoho pohodlnější, mistře. Ovšem, to neznamená, že je nějaká fps s gamepadem kakastrofa. Důležitý je, že to jde a obstojně. Pokud není člověk striktně zapřisáhlá gumička nebo neandrtálec, co nedovede ukočírovat palce s pár tlačítkama, potom by s tím neměl mít problém. Taky jsem PCčkář každým coulem, ale PC šulini by si s těmahle sebe víc podtextovýma pochodovýma definicema o prioritě, způsobu a funkčnosti ovládání jinýho než slavný K+M, měli leda tak vytřít tunel.
  • BookerDeWitt
    Odin: Okay, kdy? http://www.youtube.com/watch?v=KLtewR29JrQ#t=170 *4*
  • Já se nechci koukat na piratskej film , já se chcu koukat na reklamy na hry . A aby zablokovali celej učet to by tam muselo bejt HC p*rn*. takže to OMG je akorát na tvůj příspěvek + 1 věc jsi moc chytrý tebe je tady škoda , nechceš dělat do politiky ??? ty by ses jim tam hodil .
  • Voloda: Vůbec nechápeš pointu a představ si, že jsem Halo hrál na Xboxu s gamepadem. Přestože jsem Pcčkář každým coulem a kdyby byla možnost hrát Halo na myši, tak neváhám ani mikrovteřinu oproti podělanému gamepadu.
  • :: špatná reakce ::
  • MrSanta
    Buď jsem nepochopil tvoje myšlenkové pochody, nebo píšeš absolutní hloupost. Samozřejmě se lze ve vzduchu s gamepadem otočit. Proč by to, podle tebe, nemělo jít?
  • Možná, ale těžko říct, jestli to dneska vyjádří skutečný "chtění" hráčů. Jako čistě statisticky poslední díly sice můžou signalizovat, že je u hráčské CoD-komunity pořád zájem o moderní a pseudo-moderní konflikty, ale nejde si nevšimnout, že obecný podíl chutí hráčů a co by oni rádi (i u těch, co CoD zůstávají pořád věrní), je tak trochu poslední dobou v rozhodování dalšího námětu vzádu, páč poslední díly zůstávají pod "obchodním oddělením" v tématice zcela jasně proto, protože tam zůstává konkurence. Není náhodou, že už od Modern warfare 3 bylo evidetních podobností s BF3. A u Advanced-warfare to samý. Kdyby se nad tim někdo zamsysle, tak tady se vlastně dalo předpokládat, že vymyslí něco, co se pokusí jen tak "mimoděk" (zasazením a nenápadně šoupnutýma podobnýmia blbinama) strčit lejno do cesty Titanfallu.
  • nj jenze kdyz nahrajou videa na YT tak to je casem blokuje a to ne ze jedno video, ale rovnou cely ucet a ty se pak dohaduj s nekomunikujicim YT ze jsi na ty videa mas schvalene prava od jejich vlastniku *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • treba Ukrajina vs Rusko... pardon vs. separatiste
  • Call of Crysis
  • TheGGG
    Já se těším, pořádná arkádově-vojenská sci-fi fps byl naposledy killzone. Jinak všude samí mimozemšťani. Rozhodně kupuju.
  • N7N7
    Já jsem nikdy nic takového neříkal.
  • Bral bych raději návrat do 2. sv. války a nebo nějaké další reálné konflikty. Tohle mě moc neláká :)
  • Podle mě světový války už teď zajímají opravdu jen malé procento hráčů CoD. Všichni ostatní právě chtějí tyhle hi-tech gadgety a různý crappy udělátka, protože kdyby se po všech těch Modern Warfarech a Black Opsech vrátili k "obyč" tankům, letadlům, džípům a dělům bez jakýhokoliv ovládání na dálku pomocí mini-počítače, tak by to pak nejspíš brali jako degradaci či co.
  • Ježiš, vy fakt nejste nikdy spokojený... Když byl první CoD a druhý, tak všichni říkali, jak je 2. sv válka nudná. Teď když je pár dílů v budoucnosti už zase řvete, že chcete zpátky druhou světovou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit