Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta cedule ve videu je nerealistická. Ještě tam maji bejt zvlášť šipky pro cikány, muslimy, chudý lidi, homouše, huliče atd. *1*
    • Magister_Peditum
      Netřeba, ale zásadním nedostatkem je, že cedule nepamatuje na transgender lidi! *15*
  • Je fakt že co mě zasáhlo v DE:HR nejvíc byl rozhovor dvou lidí přes dveře kde se jim rozpadal intimní život kvůli protéze jednoho z partnerů. Fakt se mi libí politický nádech, jako obvykle vyvolaný tajemnými společnostmi v pozadí. Ale tak trochu doufám, že tohle dílo celý herní cyberpunk konečně završí, aby se žánr moh posunout dál.
  • Lukyz
    Tohle je přesně styl marketingu, kterým mě původně přilákal HR ačkoliv jsem byl po druhém díle hroznej skeptik. Super námět, trailer vtáhne 100x líp než může jakýkoli akční gameplay.

    I soundtrack byl tentokrát lepší, než doposud předvedli. Já tě se těším *14*

    #PurityFirst
  • Důvod proč je rozdělená toaleta? No protože by muži co jsou augmented ponižovali své neaugmented sousedy u pisoáru.
    • Třeba proto, aby si vedle tebe nestoupl týpek s implantátem v oku a nenahrál na net fotku tvýho malýho pindíka. To by ještě snížilo tvé i tak dost mizerné šance na sex.

      PS: Neber to osobně...
    • Spis si myslim, ze na tom augmentovanym bude misto hajzlbaby opravar.
  • sarin
    Vždy ma sklame, keď hra s dokonalým námetom nevyužije svojho potenciálu. To, že sa tvorcovia posledných Shadowrun hier dostali hlbšie do tématiky cyberpunku len pri konverzácii s dvoma spoločníkmi (Glory a Recter) sa dá ospravedlniť menšou rozlohou hry - ale ako dokázali tvorcovia Watch Dogs obísť 1984 tak dokonale, až skončili pri generickom hrdinovy ktorý zachraňuje svojho synovca (či čo) bez nejakého hlbšieho zmyslu, mi je skutočne záhadou. Podobné prípady sú na d/hernom poriadku a zatiaľ to vyzerá, že nový DeusEx bude ďalšou zo svetlých výnimiek. Ja sa teším ako malý *3*
  • "Bez otaleni". Uzasna cestina. Plus dalsi prapodivne pseudoceske napisy v minulych trailerech/obrazcich (takhle z hlavy treba nektere agresivni prupovidky policajta z nadrazi nebo popisky obchodu na tom temnem trzisti).

    Nenechat si udelat preklad (ci jeho korekturu) od rodileho mluvciho mi prijde u triackoveho titulu... nehorazne - a nepochopitelne.
    • faitheater
      Problem bude spis v tom, ze prekladatele obvykle dostanou text bez jakehokoli kontextu. "Tady mas excel s 1000+ slovy a babo rad".

      Ale nijak to neomlouva preklad "No loitering" :-)
      • Jo jo, presne tak, proto jsem zminil tu korekturu a nejen samotny preklad - dovedu si zive predstavit (vlastne jsem mel moznost sam to jednou zazit), v jakych podminkach bez jakehokoliv kontextu to probiha.
    • Asi mají malej rozpočet a nemají na někoho kdo v ČR byl a ideálně dále než na v centru jeden. Plus někoho kdo to umí přeložit....
    • Není to tak strašný. Zrovna "bez otálení" používám také i hovorově. Hatlamatilku jsem se naučil poté, co jsem pražákovi řekl například "bičuj" nebo "rožni" a pochopil, že tudy cesta nevede :-P

      Samozřejmě souhlas s korekturou. Dal bych to třeba scénáristům seriálů z Primy a Novy :-D Hlavně Vinaři bylo to nejlibovější, na co rodilí mluvčí dohlíželi :-D :-D
      • "rožni" to je hlaska dne :)

        Ptá se pražák ostraváka, hele co že vy mluvíte tak krátce? bo není čas, .. prave jsme u toho, zakazane slovo neni s dlouhym.

        Cesta nevede, no nevede, ale trocha hantecu jeste nikoho nezabila.
      • Problem neni "bez otaleni". Bez otaleni jsou krasna ceska slovicka. Bez otaleni se bezne pouziva.

        Problem je, ze cedule "no loitering" neznamena "bez otaleni". (A to ani nezminuji tu podivnost, co by takova cedule s napisem "bez otaleni" mela vubec znamenat.)
  • jakubc
    Jedním slovem: úžasné.
  • Kravicka
    V Praze cela jedna ceska cedule, proste uzasne ..urcite ani nefixnuli tu vlajku. *15*
    • doufám že závěrečný boss bude cyber Zeman, jeho augmentace mu bude hadičkami do žil vstřikovat panáky Bechera, což ho bude dělat silnějším, nebo by mohl být jako Quirrell z prvního Harry Pottera a z druhé strany hlavy mít Ovčáčka
      • wenceslaus
        Augmentaci v CR nechceme!
        • Zarvi si ojoj, augmenta rozbij, s takovym sme*dem , nesmíš se sr*t! Napal ho pěstí, k zemi ho dobij, ted prisla tvá chvíle, ted mušiš se rvát!
      • Magister_Peditum
        Ne, Ovčáčka bude mít na zadku na levé půlce a Mynáře na pravé. Ať je to trochu originálnější. Akorát si asi nebude moci sedat.
      • OneLineMan
        Spoiler - Nakonec se zjístí, že za vším je diskuse na Games.cz, která si uvědomila sebe samotnou v temných útrobách internetu a začala nenávidět ty, kteří ji stvořili. Vymaže lidstvo a podle hesla "I flame, therefore I am!" se pojmenuje AM a nechá naživu pouze pět zbývajích lidí, po kterých bude neustálé řvát a dělat si z nich žertíky.
        Jedná se o ty, kteří ji stvořili o ty kteří svou maličkost přenesli na internet.
        Veskoslav, který bude donekonečna strašen klikáním myší, obrazy s mínusem, zřícenými figurkami a mírným nesouhlasem.
        LV426, jehož falus bude zesměšňován, jakkoli ho bude chtít skrýt.
        Dřizt, jehož nulová sebereflexe a realizace toho, že ví prd, se projeví v ďábelských rébusech pro první třídu.
        GGG bude uvězněn v mrazivém vězení, ve kterém bude donucen mast*rbovat nad obrazy Justina Biebera a jeho uši neuslyší nic jiného než ďábelský křik toho nad kterým roní slzy.
        A na konec ten ichtyl co si mění nicky, bude donekonečna přpoután ke knize "Příručka jak psát způsobem, který bude alespoň trochu odlišný od mého stávajícího stylu".
        • Magister_Peditum
          Nevím proč, ale připomnělo mi to jeden gaučový gag ze Simpsonů. :-D
          https://www.youtube.com/watch?v=m78gYyTrG7Y
  • MickeyMutant
    Místo deziluze má být zřejmě deluze. Zřejmě Word, že?

    Přeložit NO LOITERING v traileru (1:41) jako BEZ OTÁLENÍ je kouzelné. A důkaz, že čeština je pro autory španělskou vesnicí (Greek to them).
    • You're not wrong... you're just an asshole.
  • jakubc
    Tady to máte v češtině:

    http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/deus-ex-mechanicky-apartheid
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit