Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    a pak se divím že jsou z toho všichni tak paff takovej hype tu už dlouho nebyl furt nějake članky a novinky *7*
    • zdeeneek
      Tebe ten udajnej hype ale evidentne nezasahl. Srovnavat tuhle hru s Uncharted ... Logicky se pise o hrach, ktery uz jsou tesne pred vydanim, o cem jinym by se tu melo psat? O hrach, ktery jsou na zacatku vyvoje, nic se o nich poradne nevi, protoze vyjdou az za par let?
      • Tushan
        určitě by se našlo hodně zajímavějších věcí, ale PR rádoby novinky o každé kravině co se šustne okolo tohle hry je snadnější získat.....
        • Blue.Shark
          Tento hloupý způsob přístupu k věci zdá se mi poněkud nešťastným *7*
        • Tak sem nelez opice..
    • Tvoje permanentní snaha shazovat tuhle hru u každé novinky o ní začíná být dost únavná. Běž si radši ve volném čase zaplatit nějaký kurvě za pěknou noc, abys mohl smočit a nebyls takovej ubohej trollující mrzout. Určitě ti to prospěje.
      • Tushan
        ale tak co se divím pí..s co nemá vlastní názor a jen nadává je na games vcelku normální.
        za kurvama choděj jen ti co se chovaj jak hovádka boží a to seš tady Ty
        • že uncharted *15* hahaha ..... tvoje rožlišovacie schopnosti si zrejme stratil niekde na školskom výlete alebo čo.... http://www.youtube.com/watch?v=AAuhmSmk5wU
          http://www.youtube.com/watch?v=8ZYkj0glnqs
          nechápem ako niekto v týchto dvoch hrách môže vidieť spojitosť....
      • Tushan
        wtf ... kdejakeho trolla tady mažou ale takovou zho..dilost tu redakce nechá ? dobry no
    • Na druhou stranu, když člověk čte ty informace tak se ani nediví..kdy naposledy tu byla hardcore-survival hra s 13h gameplaye ?

      Ono i ty HC hry je těžký sehnat (moje poslední koupená hra je vlastně Demons Souls, protože Dark Souls už mám několikrát dohrané)

      Pro jistotu sem neviděl ani minutu gameplaye (pokud nepočítám vývojářský deníčky). Takže se na to těším jako malej (tedy asi stejně jako na DS 2) :))
      • Aby jsi nebyl zklamanej, prozatím to nevypadá na fakt hardcore survival hru, jen na survival hru *4* Kez by tam byl nejakej mod/obtiznost kdy by fakt i konfrontace 3 lidí byla bitva o život...
    • Vydání za rohem, jedna z nejočekávanějších her letoška (pro PS3 hráče určitě), studio které vydává výborné hry...čemu se divíš?
      • Tushan
        mě osobně to připada naprosto stejny jako uncharted akorad je změněné prostředí a z toho si važně na prcku nesednu..
        • Tushan
          zrovna naposledy co sem se díval na gameplay tak tam střílel nějaky týpky a uplně to na mě řvalo UNCHARTED !!!!! tak že by to bylo nějake HC survival... asi těžko
          • Jojo, Joel ma vetsinou 3-5 náboju a na tebe to rve Uncharted *1* Hral jsi ho nekdy?
        • Ale notak. Uncharted je akcni hopsanda kde postrilis tisice vojaku nez uvidis titulky, klasickej Indiana Jones dobrodruzstvi... Toto je survival akce, kde se plizis a nebo pred necim/nekym utikas... S Uncharted to ma spolecnyho tak leda studio,grafiku a third person pohled...jestli ti to ale staci, budiz (zrovna hraju Batman Arkham City, takze vlastne Uncharted)
    • Keyz
      Možná větší, než u velkých FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit