Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele vy pitomci co nadavate na to že cod bude furt to samy tak vam povim proč menit neco co funguje a co je nejuspešnejší? Pišete že je cod je blbost a beztak si to kupujete, uvedomte si jedno že sra--ka by nedokazala prodat 30 milionu kopií.
  • Chomaco
    Konecne nekdo kdo pochopil ...mam rovnakej nazor
  • najprv si o serii BF nieco zisti BF ma najvacsiu hernu komunitu na PC bol to totiz PC only titul tu nie je nic take ze DICE su svatci ze to robia prvy krat praveze pokial to chcu udrzat tak to tak aj museli spravit a kedze BF mohli hrat len PC hraci tak spravili jeden poriadny BF aj na konzole BF 2 modern combat a potom to zacalo ist dole kopcom vsetko uz bolo konzoloidne BF 1943, BC, BC 2 - ale da sa to pochopit boli to konzolove tituli z coho BC 2 dali aj na PC a este aj ten mam taky pocit mal najviac predanych kusov na PC a pritom BC ani prave BF nie je ale ako vidim BF 3 ma este vacsi hype a ta komunita tu uz pomaly zanikne tesim sa na hracov co budu spamovat noob a nebudu ani spolupracovat - i ked u BC je to bezne takze BF 3 je naozaj len dalsie BC
  • tyjo ze ktere diry tys vylezl kamo ?:) ...doporucuju rychle zalizt zpet. ty jeden "TIPKU" :dddd..........
  • Nikdo ti ten BF nebere, nikdo ti tady na nej nenadava, tak o co ti de ? vis takovy hate stuff dokaze psat kazdy, malo kdo ale u toho psani na klavesnici zapina mozek... a vzhledem ktomu ze specialne tady je takovych prispevku jako safranu tak prave to se ceni, ty ses bohuzel jen zaradil do tupyho stada. Muzes byt na sebe hry, uspesne ses zaradil do davu... a nevybocujes absolutne nicim. Co bys rekl lidem kteri tady pisou ze maji radi obe serie, ze je obe hraji? co si pro ne vymyslis ty? jakej hate hm?..... ubohé.
  • nez zacnes oznacovat ostatni deckama, nauc se psat, sam pak vypadas AKO FAGAN :) podle toho pobrekávání tady a agrese bych ti typl tak 15 samotnému :) a čo je podla teba hra pre dospelákov?:D....... lol tady se proste clovek nenudi: ) opravdu impozantná retardácia :D
  • to si rikas hrac? sam si jen decko, precti si jak tady fnukas :) znova rikam, jsem hrac ne ufnukanej fracek chodici si honit svyho ptacka do diskuzi.
  • fook you and your hate :) jedince co umite lidi je blabolit a pomlouvat, blabolit a pomlouvat, nehraji s zadnyma 14letyma deckama ty GUMENY JANO! uz sem radsi nepolezu pac tady ma 99% lidi v hlavach uplny howwWno.
  • a BF nikdy nebol len o vozidlach v BF sa dal hrat aj infantry only mod a kazda mapa mala 3 velkosti - vidim ze dost ludi ani nevie o com BF je
  • tak BF zacal na PC a bola to PC only seria BF 1942, BF Vietnam, BF 2 a BF 2142 preto pre konzole spravili BF 2 modern combat, BC, BF 1943 a potom spravili BC 2 aj pre konzole aj pre PC ale vela ludi si myli BF a BC pricom BC je ina seria je to ako CoD s vozidlami a s BF to ma spolocny iba nazov v BF sa neda vsetko rozbit ani nikdy nemal SP s tymto ako prve BF ma prist az BF 3 ale to vyzera ako BC 3 takze myslim ze praveho BF sa uz nedockame
  • to ze BF 3 prekonal BF 2 o 2300% neznamena ze bude lepsi zatial to vyzera len ako dalsie BC - nothing awesome
  • Tvuj nick ta zase nevystihuje ale ty si sa vlastne celkom sam vystihol, zakaz vstupu deckam !
    Najlepsi MP z pohladu deti, tak sa hraj s tymi 14 rocnymi faganmi ktory ti piskaju do usi ked hras tu za*ranu hru.A mysli ze si cowboy sveta a ze hras najlepsi MP v historii svojho uboheho zivota. Ziadna zmena = kopa hoven = ziadny progress = zase si to kupia decka lebo to ma v nazve CoD a v USA na to bude milion reklam a predaju sa desitaky milionov kopii a jedine co uvidis online budu decka pod 14 rokov. Nepoznam zdraveho cloveka so zdravym rozumom a vekom nad 20 aby hral nieco ako CoD.
  • To ono je to jednoduche. BC2 ide "len na 30 FPS " preto lebo je to narocny engine z pohladu fyziky.Ono ta demolacia nie je taka jednoducha.Sa ani neda na tomto cudovat.Ale asi ty si jeden z tych ktory sku*vene dobre vidi rozdiel medzi 30FPS a 60FPS na svojom po*tom TV samsung ktory je kvalitou niekde v r*ti.Skor tie vase konzolky brzdia vyvoj a uz mi to leze krkom.Ja na PC mam v BC2 90FPS , takze sa mozes niekde suchat so svojimi 60FPS v CoD.
    A ked uz iba deb*l by porovnaval FPS v BC2 a CoD (to je posraty Doom 3 enigne preboha z rokov mynulych).BC2 ma totlane novy engine a tak bude aj BF3, je nemozne aby hardware konzoli zvladol 60FPS bez toho aby tam neboli kompromisy a to sakra velke...
  • Ty si nejaky srandovni tipek...
    To aby sme sa radovali ze to vobec na PC vyjde.Ty si mi teda za kkta kamarade.
    Neviem ako ty ale kazdy kto ma aspon trosku rozumu vie ze vase konzole su poskladane z po*rateho PCcka.To Vas uz vobec netrapi ze kvoli Konzolam vsetko stagnuje a skoro nic nove tak skoro neuvidime (priapd DX 11). PC by malo dobre predaje keby tie hry aj nejako vyzerali. Ono na PC je omnoho narocnejsi ten dany hrac ako na nejakej konzole kde autoaim je boh (i ked si ho vypnes je tam furt) a debilny AI nepriateli su na dennom poriadku.PC ckari vsak chcu viac nez len toto...a ked sa zacnes ohadzovat predajom, to vobec nic neznamena su to len cisla, a najviac sa aj tak preda v USA detom pod 14 rokov.To este neznamena ze ta hra je kvalitna.A nez nacnes temu piratstva tak aby si vedel piratstvo PC hier je niekde v pr*deli na 10 mieste , a piratstvo na Xbox 360 na prvom mieste.
  • Luxusni moszno pre konzolistov.
    Ja teraz vobec nehovorim o Vas co hrate na konzolach, to ma vobec netrapi.
    Skor ma trapy ze je to dookola omielane.Stale to iste , nic inovatorske a keby si vedel ten engine vobec nie je LUXUSNI...tak to si na riadnom omlyle a luxusni engine si este nevidel...
  • to by bolo skvele a tak isto by bolo skvele keby spravili prave pokracovanie BF a nie len dalsie BC
  • k tomu enginu, souhlasím! pekne to ocejpá dokonce i na mym x360... a to ze tamta ci tamte textura neni high res, koho to dopr. zajima?:D jezisi.... mam snad jit ted do diskuzi k BF3 a mlit tam ty samy srance smerem k jeho hracum? - LOL.
  • Je to otazkou vkusu, mam rad proste dobre FPS... neprestane me udivovat co tady lidi porad trousi... me je proste to jestli je neco hezci nebo osklivejsi uplne vis kde, jak rikas chci si poradne zahrat a COD proste at se vam to libi nebo ne splnuje moje pozadavky. thats all. stavte se treba na hlavu - neudelate nic !
  • uprimne preju si aby si PC verzi BF3 koupilo hodne hracu a tim podporilo snahu o prechod k next get a tim padem mozn trochu uspisili prechod na nove generace kozoli.
    Z videi pro PC verzi BF3 jsem fakt nadsenej vypada to opravdu skvele. Porad ale zustava otazka zda se to vyplati... tady ma porad kazdej plnou hubu kecu ale az prodeje ukazou.
    Vsichni ignorujete fakta, fakta takova ze PC sekce ma nejnizsi trzby u multiplatformnich her...muzete opravdu dekovat tomu kdo se rozhodl vyvyjet BF3 ver. special pro PC.. a pekne jit do obchodu a vyvoj podporit.... misto debilnich kecu smerem k COD. COD mam rad takovy jaky je a zadny zmeny konceptu si ani jako hrac nepreju. to je ale proste zbytecny porad dokola opakovat. pridu si jak kdyz busim hlavou do zdi u rekaci na ty blaboly nekterych lidi tady..
  • ta pravdepodobnost ze MW 3 prekvapi je mala ale stale tam je a radsej byt prijemne prekvapeny nez neprijemne ja osobne som preferoval BF seriu ale BC je CoD s vozidlami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit