Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow, bezhlaví atentátníci ze Serious Sama najednou vypadají jako nejelitnější taktická jednotka na světě. *1*
    • XorxoxTalarius
      Tak vis jak ... zombie pak prijdou v DLC, tak je museli za neco vymenit, aby to nevypadalo tak okate :D
      • Aspon, ze u vsech jednotak nechali tu zombie AI.
        • XorxoxTalarius
          Ale to by jsi jim krivdil ... nahodou je naucili strilet :D
  • I když si na grafice potrpím, tak u CoD to je pořád dostačující. Chtělo by to změnu v hratelnosti, něco nového, originálního. Hraju CoD od 1 dílu a skončil jsem MW2. Už jsem si vážně připadal, jak když hraju pořád to samé dokola. To byl pro mě impuls zkusit Bad Company 2 (úplně jiná hratelnost) a byl jsem nadšený a proto je pro mě tento rok jasný BF3. Ale CoD se nebránim, ale chce to prostě změnu (nemyslím grafiku, i když by to taky neuškodilo) v hratelnosti, je to pořád to samé.
  • Ja mam tie na cod svoj nazor, no strasne by ma zaujimalo, co motivuje cloveka, ktory cod neznasa, nehra a nema rad, vobec kliknut na to video a na clanok a este sa unuvat aj do diskusie. Jednoducho haters gonna love it.
    • Protože jsme všichni (nebo většina) měli od počátku CoD rádi, ale s přibývajícím dílem se to zhorošovalo a zhoršovalo. Já si naposledy koupil MW2. A teď stále doufám(e), že to bude lepší a lepší :) No a neni.
    • Já osobně na to video kliknu pokaždé s nadějí, že uvidím jiné CoD, než jaké jsem viděl již pětkrát. A vždycky jsem zklamán, nemluvě o tom, že mi dělá čím dál větší potíže mezi jednotlivými díly rozlišovat... Kdyby mi někdo vyhrožoval smrtí, jestliže nanajdu deset rozdílů mezi novým a předchozím a předpředchozím a předpředpředchozím dílem CoD, zemřu *9*
    • Pochop, snažíme se všechny CoDovisty přesvědčit o jejich špatné víře. *4*
      • Copak se tebe snaží přesvědčit ať přestaneš hrát Sims Pets? :D
  • Nejsem hater CoD, ale nemůžu si pomoct.. Mezi MW, MW2 a MW3 nevidím kromě modů žádný znatelnější rozdíl, furt na jedno brdo..
  • Podle me tam bylo zbytecne moc momentu, kdy hrac nedrzel strelbu.
    V tehle hre by se uz mozna vyplatilo udelat leve tlacitko mysis jenom jako prepinac strilet/nestrilet, at si hraci zbytecne nenamahaji drzenim prst.
    • Teďka jsem se díval na dojmy z hry Really Big Sky a mohli by to udělat tak, jak je to tam tz. že bys držel tlačítko pokud bys nechtěl střílet. *1*
    • Hral jsi to vubec nekdy?
  • Ethy
    Zdá se mi to, nebo od MW2 jenom obměňují zbraně a přidávají rok od roku víc a víc výbuchů, atomovek, nechutných scén, přičemž grafika, fyzika a chování zbraní zůstalo opět o pár let pozadu ? Hej jako sorry, ale prostě BF3 je ve všem lepší, ale to asi fanboyům nevysvětlí nikdo :/

    Uvidíme, snad lidi dostanou rozum a konečně přestanou rvát nesmyslný peníze do hry, která za to nestojí a koupí si radši něco lepšího :)

    Na druhou stranu jsem rád, že pořád ty CoDka vycházej, páč se rád koukám na http://www.youtube.com/watch?v=bj3rIUxhxhQ :D
    • pani tohle je clanek o BF? jsem nevedel *6*
    • spam
    • XorxoxTalarius
      JJ, mas pravdu :D The Online Gamer je naprosto krutej :D :D :D Za tohle muzeme byt CoD vdecni :D
  • Tak tenhle flame na games.cz vuci cod je uz EPIC!

    zalozte si fakt sektu ! :D
    • A proč myslíš že to tak je ? protože je tady plno lidí kteří měli CoD rádi a teď se jim hnusí co se z tak dobré série stalo za blbost na ždímání peněz.
      • no a DICE slubuje pravy BF a je z toho dalsie BC mozno MW 3 prekvapi zatial moc infa nie je a ani videi ale z BF 3 (BC 3) je toho uz dost aby sa dal spravit obraz o tom ze DICE neurobilo to co slubilo ale co na BF 2 je stale dost serverov
        • A nenapadlo ta ze neukazuju z MW3 nic preto lebo to bude dalsia sra*ka ako BO ?
          Ukazu ti najlepsie casti z MP hrania, najlepsie casti z SP hrania a nakoniec nemusis kupovat ani tu hru lebo uz vies co tam je a ostatne stoji tak za hov*o...
          • ta pravdepodobnost ze MW 3 prekvapi je mala ale stale tam je a radsej byt prijemne prekvapeny nez neprijemne ja osobne som preferoval BF seriu ale BC je CoD s vozidlami
      • Už jen na tom videu to jde vidět nějaký super voják do kterýho musíš vystřílet několik zásobníku aby si ho zabil a nakonec ještě odpálit výbušninou, panebože co se stalo s CoD za poslední léta to je strašný *7* *7*
        • ale jezusmankotééé, to bude zase dobrý uvidíš....
      • spam?
    • mohlo by se to jmenovat třeba "we hate cod and never gonna stop" :P over and over again.

      sem už lezu jen se zasmát, opět se zadařilo :) jakýkoliv článek k COD je zaručená zábava!
      • klidne at tu ten flame je jenze pak je tu clanek na jinou hru a resi se tam cod *7*
  • Hovadina
  • Jeeeee, to je ale pekny DLC pro CoD6, ehm ne to je vlastne CoD8, ahaaaaa...
  • Tato hra by mala vyhrat Fuck You Player Game Edition of the Year.
    Ale tak ked si to ludia kupuju tak co sa cudujeme....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit